Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RUİNS PVP ve BİZE YAPILAN KARALAMA KAMPANYASI HAKKINDA

bayılıyorum şöyle olaylara çekirdek kola bunları okuyorum

bunun fake olduğunu anlamayacak kadar salaksan yapabileceğim birşey yok. arkadaşlarım sunucu açacaktı bizim de vdse ihtiyacımız vardı sanırım yardımcı olacaktınız ama baranla arkadaş olduğum için vdsi vermemiştiniz bende böyle birşey yazdım. ss alıp millete görüntü atıp sanal makarnalara prim vermek istemedim umarım dediğimi açık bir şekilde anlamışsındır anticheatimi tanıtıp sonra laf eden iki yüzlü arkadaş.

bunun fake olduğunu anlamayacak kadar salaksan yapabileceğim birşey yok. arkadaşlarım sunucu açacaktı bizim de vdse ihtiyacımız vardı sanırım yardımcı olacaktınız ama baranla arkadaş olduğum için vdsi vermemiştiniz bende böyle birşey yazdım. ss alıp millete görüntü atıp sanal makarnalara prim vermek istemedim umarım dediğimi açık bir şekilde anlamışsındır anticheatimi tanıtıp sonra laf eden iki yüzlü arkadaş.

oa n0thing bizimle çıkar ilişkisi kuruyormuş o yüzdeno open source anticheati vds kurup enai gibi bize her ay beleş anticheat veriyor :D cidden yazık...

(Cidden ss'e inanan varsa)

Onu şöyle alalım yavaştan

70065

emin misin nothing tr academy için grup kurulduğunda yanında durup yaladığın adamlar hakkında çıkar ilişkisi dediğine dair gruptaki herkes şahit ama hala yalan diyorsun yazık halinize dostluğunuz bile sahteden :D

emin misin nothing tr academy için grup kurulduğunda yanında durup yaladığın adamlar hakkında çıkar ilişkisi dediğine dair gruptaki herkes şahit ama hala yalan diyorsun yazık halinize dostluğunuz bile sahteden :D
hatta ve hatta yalvardığına da herkes şahit özürler dile getirip baran denen arkadas ile konusmalarınızı bize ekran açıp gösterdiğini de hala kabullenemiyor küçük köpek :)

yukardaki ekran görüntüsünün alındığı gurupta tamamen Drama geçti siz yazılan yazmışları ne kadar inkar etseniz de bu bir gerçek, VDS ihtiyacın olabilir bunu kimse aşağılamıyor ama bunun için türlü türü Dramalar yapıp Yalan söylemen senin ne kadar Düşük biri olduğunu açık açık gösteriyor, Ekran Görüntüsünü bu zamana kadar hiç bir yerde göstermedim, ben kendime hiç bir zaman sanal mafya tarzı sıfatları kendime yakıştırmadım size nazaran, Yukarda da Belirttiğin gibi ''Baran Olmasa Adını Dahi Duyuramicaktın'' o yüzden Prim vermiyorum ayaklarını geç prim kasılacak bir tarafın yok, Anticheat ini bile bize baran önerdi hatta tanıtırken bize söylediği cümlelerin içinde şu da yer alıyordu ''Raider'dan yardım alarak yaptı'' güvenilir tarzı şeyler söylemişti, Anticheat ini tanıtmamın sebebi buydu, Laf etmemin sebebi ise ne kadar iyi Hizmet verirsen ver (zaten vermiyorsun) Yanındaki ''Senin Dostlarım dediğin kişiler :D'' şahsıma ve arkadaşlarıma yalan yanlış suçlamalarda bulunduğu zaman Sen tarafsızlığını koruyacağın yerde taraf tuttun, bu yüzden de bu camiada bir yerlere geliceğini düşünmüyorum.

İyi Forumlar.

Beleş Vermese Adını Nasıl Duyuracak ?
nasıl mı duyuracağım? senin yaptığın reklam sonra da kötülemeyle değil tabii ki!!!!^'^!'^'
yukardaki ekran görüntüsünün alındığı gurupta tamamen Drama geçti siz yazılan yazmışları ne kadar inkar etseniz de bu bir gerçek, VDS ihtiyacın olabilir bunu kimse aşağılamıyor ama bunun için türlü türü Dramalar yapıp Yalan söylemen senin ne kadar Düşük biri olduğunu açık açık gösteriyor, Ekran Görüntüsünü bu zamana kadar hiç bir yerde göstermedim, ben kendime hiç bir zaman sanal mafya tarzı sıfatları kendime yakıştırmadım size nazaran, Yukarda da Belirttiğin gibi ''Baran Olmasa Adını Dahi Duyuramicaktın'' o yüzden Prim vermiyorum ayaklarını geç prim kasılacak bir tarafın yok, Anticheat ini bile bize baran önerdi hatta tanıtırken bize söylediği cümlelerin içinde şu da yer alıyordu ''Raider'dan yardım alarak yaptı'' güvenilir tarzı şeyler söylemişti, Anticheat ini tanıtmamın sebebi buydu, Laf etmemin sebebi ise ne kadar iyi Hizmet verirsen ver (zaten vermiyorsun) Yanındaki ''Senin Dostlarım dediğin kişiler :D'' şahsıma ve arkadaşlarıma yalan yanlış suçlamalarda bulunduğu zaman Sen tarafsızlığını koruyacağın yerde taraf tuttun, bu yüzden de bu camiada bir yerlere geliceğini düşünmüyorum.

İyi Forumlar.
VDS'e benim ihtiyacım yok, arkadaşlarımın ihtiyacı vardı kafanda problem olduğunu düşünmeye başladım. Baranla arkadaş olduğum için triplere girenler sizsiniz. sizin gibi sanal makarnalara özür dileyeceğime yalan söylerim. Raider ile aramda hiçbir konuşmuşluk yok (bir iki şey hariç) kendisini tanımam etmem. Kendi anticheatimi ilk açtığım sunucumdan (Turkish Academy) beridir geliştirmekteyim. Tanıtım konusu yayınlamadan önce (Hala eski sunucumdan bahsediyorum) raiderin sadece 1, 2 özelliğini (Anti Cheat Engine olması lazım) ordan alıp kendi anticheatime eklemiştim. Sonra da kaldırdım zaten. Ne kadar iyi hizmet verip vermediğimi bilemezsin çünkü ilk önce reklamımı yapmaya çalışıp sonra kötüleyen iki yüzlü bir varlıksın. Umarım kafanda kalan son iki hücre anlattıklarımı iyice anlamıştır. Baran ile adımın duyulmasının da bir alakası yok çünkü ruinspvpye ilk anticheati vermemden bu güne bir defa reklam yaptırtmadım, yaptırmayı düşünmüyorum. Umarım boktan karalama kampanyanız, yaptıktan sonra mesajlarınıza F12 diyecek kadar düşmeniz benimki ile eş değer değildir teşekkürler iYi FoRuMlaR
hatta ve hatta yalvardığına da herkes şahit özürler dile getirip baran denen arkadas ile konusmalarınızı bize ekran açıp gösterdiğini de hala kabullenemiyor küçük köpek :)
Senden özür dilemediğim için gruptan çıktığını hatırlıyorum alman kürdüm? hafızam beni yanıltmıyorsa boyundan büyük egon yüzünden vds vermemiştin ben kimseyi yalamadım, yalamam

Bişey soracam siz neden n0thing'e sallıyorsunuz? mesela benim attığım videoya bişey diyin? hani

Baktın n0thing savunamıyorsunuz neyse o guruptaki hiç bir kullanıcıyı tanımam etmem "kayem rache" adlı hesap bana ait değildir, aktif olarak kullandığım Discord Hesaplarıma, Profilim kısmından Hakkımda kısmına girerek öğrenebilirsiniz.

Baktın n0thing savunamıyorsunuz neyse o guruptaki hiç bir kullanıcıyı tanımam etmem "kayem rache" adlı hesap bana ait değildir, aktif olarak kullandığım Discord Hesaplarıma, Profilim kısmından Hakkımda kısmına girerek öğrenebilirsiniz.
tabi bende n0thing değil

bende mikaa değilim :D

?

susun la

Barandan 1 yıl öncede alışveriş yapıyodum, şuanda yapıyorum. Böyle olaylar benim başıma gelmemişken (Kimsenin Başına gelmemişken) nasıl tek senin başına gelebiliyor? Anlamış değilim.

ne bos insanlarsınız lo hadi sunucunuzun başına uzatmayın o_O

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!