Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ROLAND ŞİKAYETÇİYİZ DOLANDIRILDIK !

• Konbuyu başlatan FLEXYY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 111
  • Görüntüleme 8K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu adamda kaç kişiyle sorun yaşamış hem hırsız hem dolandırıcı hem yalancı maşallah her şey bulunuyor zaten çok fazla tehdit edip duruyor milleti dün bizi o trolcü arkadaşla alakalı tehdit etti bak o şimdi yayında ben sizi nasıl piyasadan siliyorum vs dedi :D 5 yıldır kimse beni silemedi bu mu silecekmiş komiğimize gitti hiç tanınmıyordu verdiğim prim kadar konuşsun yükseklere açılmasın kanadı kırılır ,kendisi baya rezil bir insandır kendisine itibar etmeyiniz .
aynen şu şekil değilmi tripleri kimsecikler baş göz kafa burun :D

hala neyi savunuyorsun? dolandırıcısın oldu bitti çık git piyasadan
sado işlem uygulamasın diye bin takla atıyor şu anda , kaç kişiyi mağdur etmiş ortada. yani

he buarada altını çizin SolidV olarak 6 gündür bakımdayız 30 a yakın whitelisted ayuncu 10 dan fazla en az 10 kişilik ekipler kaybettik kayıbımız büyük

ayrıca kendisinin bilmediği birşey söyleyeyim biraz boynumdan dolayı unutuyorum kusura bakmayın ama sürekli yanında bulunan Barış adlı şahıs roland dolandırıcı diye rolanddan ayrılmış :D komik

sado işlem uygulamasın diye bin takla atıyor şu anda , kaç kişiyi mağdur etmiş ortada. yani
valla adam o parayla zurna dürüm gömmüştür g.o

ayrıca kendisinin bilmediği birşey söyleyeyim biraz boynumdan dolayı unutuyorum kusura bakmayın ama sürekli yanında bulunan Barış adlı şahıs roland dolandırıcı diye rolanddan ayrılmış :D komik
evet yanındaki çalışan developeri geldi barış benlede konuştu helallik istedi benden bunlar dolandırıcı diye yanlarından ayrılmış benim karakterime sığmaz bunların yanında durmak yakışmaz bana dedi arada kaynamak istemiyorum dedi sana ve başkalarına yarattığı sorunlar adına çok üzüldüğünü belirtti kendisi . roland cidden çok rezil bir herif yanında kimse kalmayacak bu gidişle

+rez

Son düzenleme:
Mağduriyeti iade dışında normal yollar ile aldığınız hizmet %100 vaad edilen şekilde de giderilebilir.

Bu iki seçenekten biri yapılmaz ise bilgi verin.

Bu arada Şikayetçi taraf tehdit ediyormuş sanırsam sağda solda paylaşacağım diye böyle bir şey söz konusu ise konu üzerinde herhangi bir işlem sağlamayacağım.
sado bey asıl olarak şahıs herkese tehtid uygulamakta

Son düzenleme:
Müşterinin mağduriyeti giderilmediği için şahısla bağlantısı olan satış konuları durdurulmuş üyeliği kalıcı bir şekilde yasaklanmıştır. Müşteri mağduriyetlerini gidermediği sürece yasaklaması kalacaktır !

Sahte hesaplardan kendine müşteri yorumları atmamasını da bir yönetici olarak tavsiye ediyorum. Rezil olmamak bir satıcı için önemli olmalı fakat sponsorları olarak hitap ettiği firmadan da anlaşıldığı üzere (onlarca müşteri mağduriyeti yaşatan bir firma(çosting) olarak) takıldığı kişilere de dikkat etmeni öneririm.

Konuda Oğuz bey olarak bahsedilen kişinin yapmak istediği yorum varmış konu tekrar aktif hale getirilmiştir.

Konuda bahsi geçen OĞUZ BEY olarak ;

Öncelikle olaya istinaden, Maxi adlı şahısı tanımam kendisiyle de bir görüşmem olmadı. Konu sahibi FLEXY adlı şahısa gelirsek de yaşı küçük kardeşimizin kendisini haklı çıkarmak için yazdığı şeyler içler acısı. Konuya derinlemesine girmeden önce ise paketin sahibi olmadığımı, developer hizmeti verdiğimi belirtmek isterim.

Arkadaşın '' parayı attıktan sonra ne bir destekleri var ne bir dönüşleri dedikleri paso yalan seste bize bağırıyorlar arkamızdan küfür ediyorlar '' cümlesiyle isnat ettiği olguların tamamını reddetmekteyim.

64805

64806

64807

Arkadaşlar paketi aldıktan sonra dedikleri çoğu şeye elimizden geldiğince hizmet vererek, muhattap aradıklarında her seferinde kendileriyle görüştük. Mağdur etmemek için elimden geleni yaptım. Ancak üzerinden günler geçtikten sonra son discord konuşmamızda, kendilerinin para verdik köpek gibi yapıcaksın cümleleri ve işlerin çirkinleşmesinden sonra ortalık karıştı. Kendi işlerimden dolayı bir süredir ilgilenemiyordum ancak konudan haberdar olduğumda üzerime düşen açıklamayı yapma gereğinde hissettim kendimi.

Ek olarak, tarafımıza ve forum konusunda yaptıkları yorumlarda sağolsunlar bana ceza kitabını açtırttılar ^^

64808

64809

Tarafımızı, konuşmalarımızı kayıt ettiklerini ve bunları yayınlamakla tehdit eden arkadaşla bizle ilgilendirmediler parayı aldıktan sonra muhattap olmadılar diyerek bir olgu isnat eden arkadaşlara

TCK 125 - TCK 132'yi hatırlatarak konuyu uzatarak çirkinleştiren arkadaşlar hakkında gerekli şikayetlerde bulunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

F3D3R4LL F3D3R4LL bu açıklamalar gereğince, konu sahipleri hakkında da gerekli işlemi yapmanızı rica ediyorum.

Öncelikle olaya istinaden, Maxi adlı şahısı tanımam kendisiyle de bir görüşmem olmadı. Konu sahibi FLEXY adlı şahısa gelirsek de yaşı küçük kardeşimizin kendisini haklı çıkarmak için yazdığı şeyler içler acısı. Konuya derinlemesine girmeden önce ise paketin sahibi olmadığımı, developer hizmeti verdiğimi belirtmek isterim.

Arkadaşın '' parayı attıktan sonra ne bir destekleri var ne bir dönüşleri dedikleri paso yalan seste bize bağırıyorlar arkamızdan küfür ediyorlar '' cümlesiyle isnat ettiği olguların tamamını reddetmekteyim.

Ekli dosyayı görüntüle 64805

Ekli dosyayı görüntüle 64806

Ekli dosyayı görüntüle 64807

Arkadaşlar paketi aldıktan sonra dedikleri çoğu şeye elimizden geldiğince hizmet vererek, muhattap aradıklarında her seferinde kendileriyle görüştük. Mağdur etmemek için elimden geleni yaptım. Ancak üzerinden günler geçtikten sonra son discord konuşmamızda, kendilerinin para verdik köpek gibi yapıcaksın cümleleri ve işlerin çirkinleşmesinden sonra ortalık karıştı. Kendi işlerimden dolayı bir süredir ilgilenemiyordum ancak konudan haberdar olduğumda üzerime düşen açıklamayı yapma gereğinde hissettim kendimi.

Ek olarak, tarafımıza ve forum konusunda yaptıkları yorumlarda sağolsunlar bana ceza kitabını açtırttılar ^^

Ekli dosyayı görüntüle 64808

Ekli dosyayı görüntüle 64809

Tarafımızı, konuşmalarımızı kayıt ettiklerini ve bunları yayınlamakla tehdit eden arkadaşla bizle ilgilendirmediler parayı aldıktan sonra muhattap olmadılar diyerek bir olgu isnat eden arkadaşlara

TCK 125 - TCK 132'yi hatırlatarak konuyu uzatarak çirkinleştiren arkadaşlar hakkında gerekli şikayetlerde bulunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

F3D3R4LL F3D3R4LL bu açıklamalar gereğince, konu sahipleri hakkında da gerekli işlemi yapmanızı rica ediyorum.
Söz konusu olan hizmetin tanımlanması ve faturalandırılmaması konusuna gelelim dilerseniz ? E-Arşiv veyahut E-Fatura'yı iletirseniz sevinirim. Bir yönetici olarak ve aynı zamanda bir firma olarak faturanın doğruluğunu kontrol edip konuyla gerekli işlemleri yaparım. Ortada bir fatura yoksa zaten verilen hizmet ya iade edilmek zorundadır yada bu konu hukuk kısmına değil de vergi idaresine gitmek zorundadır :D

Şahıslar tarafından benim tarafıma yatan bir ücret olmadı. Faturalandırma kısmıyla ben ilgilenmiyorum. FLEXYY FLEXYY tarafından yukarıda yazdığım açıklamaya bir cevap bekliyorum. DrxMaxi DrxMaxi adlı arkadaşında ses kayıtlarını bekliyorum aynı şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 64805

Ekli dosyayı görüntüle 64806

Ekli dosyayı görüntüle 64807

Ekli dosyayı görüntüle 64808

Ekli dosyayı görüntüle 64809

size köpek gibi çalışçaksın gibisinden bir hitapta asla bulunmadım iftira atıyorsunuz kanıtlayınız lütfen, 47 tane hata olduğu için illağa fixlemeye başlayacaksın zaten 1 haftada 8 9 sorun fixlemişsin hayırdır anlamadım yani paketin ortağı sensin dev im yazmışsın sadece yaşı küçük demişsin konunun yaşla bir ilgisi alakası yoktur karakter meselesi sadece güzel dolandırıcılık yapıldı ekmek yediniz sizin ses kaydınızı yaymakla tehdit ettiysek eğer aldığınız ses kaydından kanıtlayın kardeşim hiç sorun değil o gün sen bile yoktun zaten nasıl biliyorsun anlamadım garip kuru sıkmayın kanıt koyun ortaya sadece yalanlarsınız yapabileceğiniz elinizden gelen hiç bir şey yok yanınızdaki elemanlar bile bunlar dolandırıcı diye yanınızdan ayrılmış sen ne anlatıyorsun burada karakter yoksunu olduğunu düşünüyorum oğuz, ceza kitabını açmış beyefendi sen bi git vergini öde faturanı kes cidden alihanla sen kendinizi çok zeki zannediyorsunuzya baya gülünçsünüz hizmet verme olayı alayı kolpa 1 haftada 168 saat var bize 2 saatinizi bile ayırmadınız hala hizmet verdik diyorsunuz . o malum trollcü diye bilinen yayıncı bile sizin tanıtımınızı sunucusundan kaldırmış millet ne olduğunuzu öğrendi sonunda F3D3R4LL F3D3R4LL bu paketin 2 ortağı var biri roland diğeride oğuzbey bu iki arkadaş ortaklar birlikte yapıyorlar bu işi dolandırıcılığı rica etsem işlem uygular mısın milletin huzuru ve güvencesi adına . iyi geceler...

Son düzenleme:
Köpek gibi çalışacaksın lafını sen değil arkadaşın ! SWAT kullandı. Sesli sohbette olduğumuzdan dolayı bunu kanıtlayamam. Paketin ortağı ben değilim ancak hadi ortağıyım diyelim senin için. Yaşla alakalı değil demişsin ancak konuya yaklaşım biçimin yaşla alakalı olduğunu belli ediyor.

Pek karakter yoksunuyum ya dediğin üzere, burda tüm forum önünde sana söz veriyorum ettiğin hakaretin ve şerefime uzattığın laflar karşılığında en kısa zamanda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Alihan faturasını kesmediyse 600 liralık kazancın cezasını öder ama avukatımın dosya masraflarını ve dava harç ücretini de sen öderken iyi şanslar dostum :D

EK OLARAK KONUDA YAZDIĞIN ''parayı attıktan sonra ne bir destekleri var ne bir dönüşleri dedikleri paso yalan seste bize bağırıyorlar arkamızdan küfür ediyorlar'' ben sana dönüş yaptığımı ve destek verdiğimi öne sürdüm bu sana göre yeterlidir veya değildir antitezini bekliyorum bu konuda.

Köpek gibi çalışacaksın lafını sen değil arkadaşın ! SWAT kullandı. Sesli sohbette olduğumuzdan dolayı bunu kanıtlayamam. Paketin ortağı ben değilim ancak hadi ortağıyım diyelim senin için. Yaşla alakalı değil demişsin ancak konuya yaklaşım biçimin yaşla alakalı olduğunu belli ediyor.

Pek karakter yoksunuyum ya dediğin üzere, burda tüm forum önünde sana söz veriyorum ettiğin hakaretin ve şerefime uzattığın laflar karşılığında en kısa zamanda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Alihan faturasını kesmediyse 600 liralık kazancın cezasını öder ama avukatımın dosya masraflarını ve dava harç ücretini de sen öderken iyi şanslar dostum :D

EK OLARAK KONUDA YAZDIĞIN ''parayı attıktan sonra ne bir destekleri var ne bir dönüşleri dedikleri paso yalan seste bize bağırıyorlar arkamızdan küfür ediyorlar'' ben sana dönüş yaptığımı ve destek verdiğimi öne sürdüm bu sana göre yeterlidir veya değildir antitezini bekliyorum bu konuda.
1. olarak paketin ortağı değilim diyorsun ikinizde birbirinizden ortak olduğunuzdan bahsediyorsunuz .
2. olarakta customeriniz benim başka kişiler size laf ederse veyada etmişse eğer bunu benden çıkartamazsın senin muhattabın benim seni kimse bağlamaz.
3. aklın fikrin para paradan başka gözünüz bir şey görmez hala ne kadar koparacığını düşünüyorsun yazıyorsun her zamanki gibi
4. olarak bana dava açacakmışsın elinde bir sebep kanıt olmadan buyur yolun açık olsun hakaret etmişim sözde biz hakaret göremedik şizofreni olduğunu düşünüyoruz
5. konuya yaklaşım biçimin yaşla alakalı olduğunu belli ediyor diyorsun cidden biraz kitap okumalısın sana faydası olur anlama kabiliyetini kelime darcığını arttırır zeka kapasitesini arttırır
ve son olarakta artık yettiniz istenmediğiniz ortamlarda bulunmayın yüzsüz gibi ,ne olduğunuz bariz ortada kaç kişi mağdur kaldı sizin yüzünüzden ne hakla yüzle burdasınız anlamış değiliz buyur davanı aç bana karşı bakalım hangi şerefine hakaret etmişsem :D

size köpek gibi çalışçaksın gibisinden bir hitapta asla bulunmadım iftira atıyorsunuz kanıtlayınız lütfen, 47 tane hata olduğu için illağa fixlemeye başlayacaksın zaten 1 haftada 8 9 sorun fixlemişsin hayırdır anlamadım yani paketin ortağı sensin dev im yazmışsın sadece yaşı küçük demişsin konunun yaşla bir ilgisi alakası yoktur karakter meselesi sadece güzel dolandırıcılık yapıldı ekmek yediniz sizin ses kaydınızı yaymakla tehdit ettiysek eğer aldığınız ses kaydından kanıtlayın kardeşim hiç sorun değil o gün sen bile yoktun zaten nasıl biliyorsun anlamadım garip kuru sıkmayın kanıt koyun ortaya sadece yalanlarsınız yapabileceğiniz elinizden gelen hiç bir şey yok yanınızdaki elemanlar bile bunlar dolandırıcı diye yanınızdan ayrılmış sen ne anlatıyorsun burada karakter yoksunu Olduğunu düşünüyorum oğuz, ceza kitabını açmış beyefendi sen bi git vergini öde faturanı kes cidden alihanla sen kendinizi çok zeki zannediyorsunuzya baya gülünçsünüz hizmet verme olayı alayı kolpa 1 haftada 168 saat var bize 2 saatinizi bile ayırmadınız hala hizmet verdik diyorsunuz . o malum trollcü diye bilinen yayıncı bile sizin tanıtımınızı sunucusundan kaldırmış millet ne olduğunuzu öğrendi sonunda F3D3R4LL F3D3R4LL bu paketin 2 ortağı var biri roland diğeride oğuzbey bu iki arkadaş ortaklar birlikte yapıyorlar bu işi dolandırıcılığı rica etsem işlem uygular mısın milletin huzuru ve güvencesi adına . iyi geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!