Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ADEZTR'DEN ŞİKAYETÇİYİZ

• Konbuyu başlatan Lunny
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 84
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lunny

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Lunny#7190
Merhaba dostlar bugün ortağım adissin paketinin içinde script olarak satışını yaptığımız ve ben adiss ve barış birlikte yaptığımız random motel scriptini forumda adeztr adlı arkadaşın paketinde sattığını gördük kendisinden şikayetçiyiz inkar etse bile , paketimizi satın alan arkadaştan aldığı kanıtlarla birlikte ekte sunulacaktır. ( Bu arada paketin baya toplama olmuş adezcim :( ) + olarak şimdide scripti free koydular freee koyan arkadaşı serioustan da şikayetçiyiz

- Müşterim Anonimss'den scripti alıyor ve paketine koyuyor bunu kendi ve Anonimss'de kabul etti

DC1.PNG

dc2.PNG

DC3.PNG

Burda anonimssin scripti adeze verdiği açıkça görülüyor (Anonimsden şikayetçi değilim yapmış bir hata) , Paketteki scriptinin bize ait olduğunun kanıtları ise yeni motel odası almak için yazılan komut , drawtext yazıları , marker (renk,büyüklük) ve motel odalarındaki kıyafet yerlerinin yazılarının vs. herşeyinin tamamen aynı olmasıdır.)

Kendisi dosyaları aldığını fakat m3_motel kullandığı söylüyor (aynen kanki m3 motelde markerlar drawtextler böyle zaten ok)

Kendisinin "motel" videosu :
Bizim motel scriptimizi kullandığın kanıtı video :

Ayrıca size ikinci bir kanıt daha gösteriyim

M3 Motel kullanıyorum sadece markerları sizinki yaptım beğendiğim için dedi , okay kanki peki şuna bak bakalım

M3 Motelde Kıyafetçi Drawmarkerında Gardrop yazıyor buyrun kanıt

gardrop.PNG

Bizim hala inkar eden adez abimizinkine bakalım (videosu var ss aldım)

GARDOLAP.PNG

hemen yukarıdan bizim videomuzda ne yazıomuş bide ona bakın Gardolap yazıo ayrıca Menüdeki Giysilerim , Giysilerimi Sil bile aynı kimi yiyon adez ab ayıp oluyo

Her şey belli zaten kankiler ilk başta moteli benden satın almak istedi fiyatta anlaşamadık sonra m3 moteli disce entegre etmemi istedi 25tl ye kabul etmedim sonra gitmiş müşterimden almış XDDDDDDDD komedisin kanki

Ve son kanıtım yine bir drawmarker , m3 motelde Envanter olduğu yerde E - Sandık yazar buyrun kanıt

ENVANTER.PNG

bizim adez ab ve bizim scriptte nasılmış ona bakak kankiler (isteyen yine çektiğim videodan bizimkine bakabilir)

ENV2.PNG

Arkadaşlar ve yetkili ekip gördüğünüz gibi kanıtlar açık , son olarak m3 motel kilit sistemi ve kendisiyle birlikte tek bir scriptten oluşuyor bizim scriptimiz ise 2 scriptten oluşuyor yetkili ekip eğer ayrıyetten kanıtta isterse bunu da sorabilir ve kendisinden kanıt isteyebilir ben daha ne yapiyim adez ab

Son düzenleme:
HAHAHAHA al adezcim dinlersin:

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
haklı adiss

emek verdik ne diyim desen evet bunu kullandım diye lafımız yok ama anlamıyorum m3_motel indirince nurdamı iniyor

yani bu scriptin server tarafını herkes veya bilgisi olmayan biri yazamaz işini bilen birisi yazması gerekir bu bilgiyi ben adez trde göremedim RegisterUsableItem yapmasını bilmeyen birisi bizden bu scripti satın almak istediğinde belli etmişti kendini şimdiden geçmiş olsun diyelim m3 motel tek script
ve kapı kilitleri yok ufak bir ayar çekmek gerekiyor bunuda yapabildiyse helal olsun diyelim. bir scripti çalmadım diyip aynısını yapmakta
yürek ister ortak nediyelim

yani bu scriptin server tarafını herkes veya bilgisi olmayan biri yazamaz işini bilen birisi yazması gerekir bu bilgiyi ben adez trde göremedim RegisterUsableItem yapmasını bilmeyen birisi bizden bu scripti satın almak istediğinde belli etmişti kendini şimdiden geçmiş olsun diyelim m3 motel tek script
ve kapı kilitleri yok ufak bir ayar çekmek gerekiyor bunuda yapabildiyse helal olsun diyelim. bir scripti çalmadım diyip aynısını yapmakta
yürek ister ortak nediyelim

hayat zor

script çalmain

Sado Sado ben isteyebileceğiniz herhangi başka bir kanıt varsa sunabilirim hiç sıkıntı değil

adiş abim yaptıysa motel onundur helal adiş ab random motel

Ben konudada özeldede sana açıkca belirtmiştim, Başta disc envanter kullanıyordum ve m3 moteli ücretiyle disce cevirmesi icin cok arkadaşla konuştum ve kimse yapamadı..Arkadaşlar biliyorlar kendilerini istiyorlarsa burada kendilerini belirtebilirler.Sonra motelin elime geçti tekrardan bunu denedik ve çeviremedik.En son sana gelip söyledim kanka motelin elime geçti ücretini vereyim çevirirmisin diye istememiştin.Bende en son m3 env geçtim m3 motel kullanmaya başladım.Markerleride hoşuma gittigi için yaptım bukadar basit

Ben konudada özeldede sana açıkca belirtmiştim, Başta disc envanter kullanıyordum ve m3 moteli ücretiyle disce cevirmesi icin cok arkadaşla konuştum ve kimse yapamadı..Arkadaşlar biliyorlar kendilerini istiyorlarsa burada kendilerini belirtebilirler.Sonra motelin elime geçti tekrardan bunu denedik ve çeviremedik.En son sana gelip söyledim kanka motelin elime geçti ücretini vereyim çevirirmisin diye istememiştin.Bende en son m3 env geçtim m3 motel kullanmaya başladım.Markerleride hoşuma gittigi için yaptım bukadar basit
Ya forumdaki bunca insan bile anladı sen hala aynı diyip diyip tekrarlıyosun , sadece aynı olan şey marker değil tüm herşeyin aynı ve bizim script bu kadar basit diyor bide aynen hepimiz salağız inandık buna dağılabiliriz.

Allahın işine bak her şey aynı :D REZİLLSİİİİNNN

KENDİSİ FORUM YETKİLİSİ AÇIKLAMAK İSTERSE KİM OLDUGUNU BELİRTİR KONUYU ZATEN AÇIKLAR YAPMAYA ÇALIŞIP BAŞARAMADIGIMIZI
BUDA DÜN YAŞANAN BİR OLAY. ARKADAŞLA 2 3 GÜNDÜR ÇALIŞIYORUZ O MOTEL SCRİPTİNİDE GÖSTERMİŞTİM BİR TÜRLÜ YAPAMAMIŞTIK.EN SON ARKADAŞ KENDİSİNDE ÇALIŞTIRDI BENDE DENEDİ BİR TÜRLÜ ÇALIŞMADI BENİMKİNDE BİR SORUN OLDUGU İCİN KULLANMAKTAN VAZGEÇMİŞTİM EN SON BU OLAYDAN SONRA KONUSUNU BİLE KAPATTIM

Lunny lunny111 Dostum şahsen kendisi ile bir iki gündür tanışıyorum LSRP-MOTEL sistemi ve TGİANN-KAPİKİLİT sistemi sana ait olmadığından adım gibi eminim ayrıca şunu belirtmek isterim satış yapmış olduğu pakette LSRP-MOTEL yani senin bahsetmiş olduğun motel sistemini kullanmıyor M3-MOTEL kullanıyor​

KENDİSİ FORUM YETKİLİSİ AÇIKLAMAK İSTERSE KİM OLDUGUNU BELİRTİR KONUYU ZATEN AÇIKLAR YAPMAYA ÇALIŞIP BAŞARAMADIGIMIZI
BUDA DÜN YAŞANAN BİR OLAY. ARKADAŞLA 2 3 GÜNDÜR ÇALIŞIYORUZ O MOTEL SCRİPTİNİDE GÖSTERMİŞTİM BİR TÜRLÜ YAPAMAMIŞTIK.EN SON ARKADAŞ KENDİSİNDE ÇALIŞTIRDI BENDE DENEDİ BİR TÜRLÜ ÇALIŞMADI BENİMKİNDE BİR SORUN OLDUGU İCİN KULLANMAKTAN VAZGEÇMİŞTİM EN SON BU OLAYDAN SONRA KONUSUNU BİLE KAPATTIM

2. attığın fotoda zaten bizim scripti kullandığın aşikar hala neyi inkar ediyosun

Lunny lunny111 Dostum şahsen kendisi ile bir iki gündür tanışıyorum LSRP-MOTEL sistemi ve TGİANN-KAPİKİLİT sistemi sana ait olmadığından adım gibi eminim ayrıca şunu belirtmek isterim satış yapmış olduğu pakette LSRP-MOTEL yani senin bahsetmiş olduğun motel sistemini kullanmıyor M3-MOTEL kullanıyor​

tgiann kapıkilit scripti motel için yapılmış bir script değil diğer kapıların kilitlerinide içeren bir script , bu motelin yanındaki kapıkilit scripti sadece motel içindir , ayrıca ordaki tgiannın kapıkilit scripti ama tüm diğer kilitler temizlendi tgiannın kapı kilit scriptini sahiplencek olsak herşeyini değiştiririz merak etme kanki

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!