Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ADEZTR'DEN ŞİKAYETÇİYİZ

• Konbuyu başlatan Lunny
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 84
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeşim zaten paketimde m3 motel kullanıyorum sana bunu belirttim
kanka dalga mı geçiyon komik olduğunu falan mı düşünüyorsun bilmiyorum ama komik değilsin valla , burda 2 kişi değil bir sürü insan var kendini yakalattığın ssleri bile atıyosun nedion sen PAKETININ VIDEOSUNU ÇEKTİĞİN MOTEL SCRİPTİNİN BENDEN ALINAN OLDUĞUNU HER ŞEYİYLE KANITLAMIŞIM HALA BANA M3 DİYO DALGA MI GEÇİYOSUN KARDEŞİM

benim paketimin içindede efsane scriptler var onlarda benim ozaman paylaşan olursa valla telif atarım :D
efsane scriptler = ft de paylaşılan scriptler + olarak hala konuyu değiştiriyor hmm

Adez kudurmaya devam mı? KUDUR, AĞLAYARAK GÜNLÜĞÜNE YAZIP AİLENE ANLATIRSIN.

Gerçek hesap kanki bu, AĞLAMAYA DEVAAAAAAAAM, OLUŞTURULMA TARİHİNE BAK DESEM ONU DA OKUYAMAZSIN
AYNEN KARDEŞİM O YÜZDEN AYDA YILDA BİR GÖNDERİYE YORUM AT AMA KONU BANA GELİNCE FOCUS

AYNEN KARDEŞİM O YÜZDEN AYDA YILDA BİR GÖNDERİYE YORUM AT AMA KONU BANA GELİNCE FOCUS
EVET AGA FOCUS, YETKİLİLER İSTERSE BANLAYABİLİRLER ÇÜNKÜ "ŞEREFSİZSİN, ONURSUZSUN"

AĞLAMAYA DA DEVAM EDEBİLİRSİN, BUNDAN SONRA SENİNLE TARTIŞARAK ZAMANIMI HARCAMAYACAĞIM

HADİ BE ÇELİK AYNA YAPTI ARKADAŞLAR YENİLDİM GÖRÜŞÜRÜZ
ÇELİK AYNAYA KARŞI YAPABİLECEK HİÇBİR ŞEYİM YOK KAYBETTİM BEN BU SAVAŞI BB
tövbeler allahtandır geçerli :)))))))))))

Burda şikayet konusu açmışım , sohbet ediyorsun adez anladım abi

FORUMDA AZ ÖNCE BİR ARKADAŞ SİZİN 150TLE SATTIGINIZ MOTELİ PAYLAŞTI VE BÖYLE BİR DURUM YAŞANDI. DUMPLADINIZMI SCRİPTİ YOKSA :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!