Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ADEZTR'DEN ŞİKAYETÇİYİZ

• Konbuyu başlatan Lunny
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 84
  • Görüntüleme 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuda şikayet edilen konu nedir ? tam olarak şikayetçi taraf sadece yazsın.

Konuda şikayet edilen konu nedir ? tam olarak şikayetçi taraf sadece yazsın.
adissv1 adlı paketin içindeki bir scripti bir müşterimize sattık adez ise motel ve envanter scriptini müşterimden isteyerek almış , ve kendi paketine koymuş şuan ise satıyor, gerekli kanıtlar konuda var.

Forumda bu eklentinin satış konusu var mı tam olarak ?

Forumda bu eklentinin satış konusu var mı tam olarak ?
Eklenti olarak yok , paketin içinde olarak satılıyor kendisi paketimizi satın alan bir müşterimizinden istiyor ve şimdi kendi paketine koyarak satıyor , kendisi ilk başta ayrı olarak benden scripti iste 150 tl diyince , müşterilerime yazmış anlaşılan :/

Ayrıca bir script daha alıyor fakat onu paketine koyup tekrar satışına sunmadığından forum içinde herhangi bir şikayette bulunamıyorum.

Forum da ki paketin satış linkini iletin.

Eklenti size mi ait ? Yoksa public olarak paylaşılan bir eklenti mi bu ?

Forum da ki paketin satış linkini iletin.

Eklenti size mi ait ? Yoksa public olarak paylaşılan bir eklenti mi bu ?
, konu bu lunny ortağım scriptin clientsideı heryerde var serverside düzenlenmesi bize ait paketimizin içinde sadece müşterilerimizin erişebileceği bir scripttir

Şikayetçi olunan kişi kim tam olarak etiketleyin gerekli cevabı bekliyoruz kendilerinden.

İlk olarak bu konudaki belirtilen motel scripti açık bir şekilde belirtilmemiştir.Yazdıkları m3 motelinide işaret ediyor.
Burada scriptin satış konusunu açık bir şekilde beyan etmiyor. Belkide bilerek acıklamak istemiyolar dumplandı damgası veya link yememek için.Eğer zaten scripti kendileri yaptıgına cani gönülden inansalardı eğer forumda boy boy konu açarlardı.

İkinci olarak ise ben arkadaşla bu scriptleri takas yoluyla aldım buda sslerde mevcut.Ben ona özel scriptler verdim oda bana karşılıgında bu scriptleri verdi alttaki linkte bunlar mevcut.Ben takasla aldıgıma göre istedigim gibi sunucuma ekleme şansımın oldugunu düşünüyorum.Ama bozuk oldugu için kullanamıyorum buda başka bir ironi.

BURADA AÇIK BİR ŞEKİLDE TAKASLA ALDIGIM GÖZÜKÜYOR.

Üçüncü olarak ise paketinde kendi envanterini ve motelini sattıgımı söylüyor fakat ben m3ün sorunsuz halini o takas olayından 3 4 gün sonra ÜCRETLİ aldıgım alttaki linkte mevcut. Hatta forumda sorunsuz m3 envanter aradıgım hakkında konu bile açtıgım mevcuttur.

İlk olarak bu konudaki belirtilen motel scripti açık bir şekilde belirtilmemiştir.Yazdıkları m3 motelinide işaret ediyor.
Burada scriptin satış konusunu açık bir şekilde beyan etmiyor. Belkide bilerek acıklamak istemiyolar dumplandı damgası veya link yememek için.Eğer zaten scripti kendileri yaptıgına cani gönülden inansalardı eğer forumda boy boy konu açarlardı.

İkinci olarak ise ben arkadaşla bu scriptleri takas yoluyla aldım buda sslerde mevcut.Ben ona özel scriptler verdim oda bana karşılıgında bu scriptleri verdi alttaki linkte bunlar mevcut.Ben takasla aldıgıma göre istedigim gibi sunucuma ekleme şansımın oldugunu düşünüyorum.Ama bozuk oldugu için kullanamıyorum buda başka bir ironi.

BURADA AÇIK BİR ŞEKİLDE TAKASLA ALDIGIM GÖZÜKÜYOR.

Üçüncü olarak ise paketinde kendi envanterini ve motelini sattıgımı söylüyor fakat ben m3ün sorunsuz halini o takas olayından 3 4 gün sonra ÜCRETLİ aldıgım alttaki linkte mevcut. Hatta forumda sorunsuz m3 envanter aradıgım hakkında konu bile açtıgım mevcuttur.
Takas yoluyla ücretli bir paketin içinde satılan scripti satman doğru değil ayrıca , kendinle çelişiyorsun müşterimden takas yoluyla aldığını söylüyorsun ve bir önceki cümlende o scriptin bu scriptin olmayabileceğini de söylüyorsun , bence bir şey söylerken daha dikkatli olmalısın dostum , bu scriptin paketten alındığını müşterime lisansını kapattığım zaman herşeyi anlattığı sslerde gözüküyor.

Ayrıca ben sana hiçbir zaman benim envanterimi satıyorsun demedim , disc durability envanterimi de müşterimden istedin verdi fakat satış konusu olarak koymadığın için forum içerisinde herhangi bir şikayet konusuna o envanter olayını eklemediğimi Sado'ya söyledim neden yalan söylüyorsun?

Takas yoluyla ücretli bir paketin içinde satılan scripti satman doğru değil ayrıca , kendinle çelişiyorsun müşterimden takas yoluyla aldığını söylüyorsun ve bir önceki cümlende o scriptin bu scriptin olmayabileceğini de söylüyorsun , bence bir şey söylerken daha dikkatli olmalısın dostum , bu scriptin paketten alındığını müşterime lisansını kapattığım zaman herşeyi anlattığı sslerde gözüküyor.
Bu alan kişinin değil senin müşterinin problemidir ayrıca eklentinin dağıtılıp dağıtılmamasını da senin engellemen gerekli ip koruması vs olsun bunları yapman senin sorumluluğunda'dır müşterinin.

Kişiler takas yapmış bu Eklenti kimin dur araştırayım ona göre alayım gibi bir şey dönemez ye ortada.

Burada sen kendi müşterinden şikayetçi olmalısın.

Bu alan kişinin değil senin müşterinin problemidir ayrıca eklentinin dağıtılıp dağıtılmamasını da senin engellemen gerekli ip koruması vs olsun bunları yapman senin sorumluluğunda'dır müşterinin.

Kişiler takas yapmış bu Eklenti kimin dur araştırayım ona göre alayım gibi bir şey dönemez ye ortada.

Ben müşterimden başkasına verdiği için şikayetçi olabilirim , bu benim kararım , Benim arkadaştan şikayetçi olma sebebim bu scripti alıp paketinde satması.

Ekstra olarak şunuda belirtmek istiyorum satış konusundaki motel scripti paketimde mevcut degil sebepi ise garip bir şekilde pakette çalışmıyor.Bunun şahitleride var kaç developer arkadaşlarla yapmaya çalıştık olmadı hatta buda kanıtıdır.
Dostum hala yalan söylemeye devam ediyorsun paketin için çektiğin videodaki motel scriptinde , bizimkinin olduğunu tamamen kanıtladım , demek ki çalışıyormuş :)

Dostum hala yalan söylemeye devam ediyorsun paketin için çektiğin videodaki motel scriptinde , bizimkinin olduğunu tamamen kanıtladım , demek ki çalışıyormuş :)
VİDEO 30 ARALIK TARİHİNE AİTTİR HOCAM O AN ELİMDE M3 MOTEL KURULU DEGİLDİ EN YAKIN ZAMANDA VİDEOYU GÜNCELLEYECEGİM

Hocam ben eklentiyi paylaşmıştım eklenti TGIANN TGIANN adlı şahsa ait olduğu söz konusu edilip kaldırılmıştı bilginize...

EKSTRA OLARAK ARKADAŞTAN SATIŞIMI BALTALADIGI İÇİN ŞİKAYETCİYİM. YALANÇI ŞÖYLE BÖYLE TARZINDA SAYGISIZ KONUŞUYOR

VİDEO 30 ARALIK TARİHİNE AİTTİR HOCAM O AN ELİMDE M3 MOTEL KURULU DEGİLDİ EN YAKIN ZAMANDA VİDEOYU GÜNCELLEYECEGİM
Hmm yalanlar yalanlar , demin ise scriptin çalışmadığını söyledin yani , yalan söylediğini kabul ediyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!