Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Perdition Anticheat - 2.0 Release

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hokus pokus konu hemen yukari cik

efsane kampanya: 31. musteriye +1 ay bedava vericem

Merhaba,

Baltayıcı yorumlar ve konu başlığı içindeki kötü ithamlar tarafımca kaldırılmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

31. musteri hala gelmedi

31. musteriye artik +1 ay ve 31TL ek veriyorum

Client taraflı çalışan özellikler;

Antistopper ? Client ?

Client üzerinde olan her şey executorlar üzerinden manipüle edilebilir şekildedir. Bu yüzden yapmanızı önerdiğim şey şudur.

Server sided şekilde oyuna girenleri (Hiç bir framework'e bağlı olmadan çekebilirsiniz) tut. Belirli aralıklarla istek at client'a client'tan server'a feedback olmaz ise demek ki client'in çalışmıyordur ve oyuncuyu yasaklayabilirsiniz. Bunun garanti fixi budur başka bir şekilde kimse önüne geçemez.
hocam arkadaşlar 50 tl ye ac satıyor gözünü seveyim bunlara akıl versen ne olr?

hocam arkadaşlar 50 tl ye ac satıyor gözünü seveyim bunlara akıl versen ne olr?
Hala fake hesaptan yazanlar var olum davet kodu geldi nasıl hala gelebiliyosunuz :D? neyse onu geçtim hala neden fiyatına göre yorumluyorsun ki? hilen var ise test sunucusu açayım açabiliyorsan aç fiyata göre yorumlamanın anlamı yok. Ayriyetten o fiyata satmak sadece bir fikirdi anticheat çıktığı zaman 100TLye satıyorduk ki halen daha 100TLden satıyoruz.

Moderatörler ilgilenirse çok iyi olur arkadaş konuyu baltalamaya çalışıyor (güzelce eleştiri yapıp fake hesaptan gelmese böyle birşey demezdim bile)

+rep hileciden para aldığım için global ban liste atıp dmden açıklayınca umursamayan raiderdan kat kat iyidir

konu gunceldir, yukardaki baltalayici yorum (SamanKelle adli kullanicinin yorumu) modlar tarafindan silinirse sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!