Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Perdition Anticheat - 2.0 Release

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen knk OIFJNSDOUPFNSDUIOPFJNSDPUIOFSDUIN (v13 guclu onu kirmaya daha ugrasmadim ama zor duruyo) ama v12ye 2 gunde deobfuscator yaptim kanit istersen dc gel (v11 i kiran eleman sagolsun onun sayesinde yapabildim yoksa ben malim)
hayata çok ironi bakıyorsun ciddi söylemişim belliki sende bu cıvıklık kalıcı hasar yaratmış

DF
hayata çok ironi bakıyorsun ciddi söylemişim belliki sende bu cıvıklık kalıcı hasar yaratmış
yazdığım yerde luraph v13 çok zor dedim zaten, mantıksal olarak şuan luraph v12 değil v13 kullanılıyor, hatta v12 script bulman bile zor. Boş yere cıvıklık yapmıyorum sadece olabilecek yerlerede cıvıklık yapıyorum, genede yorumun için teşekkürler ne diyim yani...
Cıvık davranma sebebim ise insanların bana karşı rahatça konuşabilmelerini sağlamak bence insanlar ciddi konuşan birine karşı istedikleri her şeyi söyleyemezler. Örnek istersen senin yazdığın yoruma bakabilirsin ciddi ve sert olsam bunu bana karşı yazamazdın.

DF
Allah allah ben PAC kullanırken fyac en iyisi diye laf atıyon PACA bile salladıydın hileciyi durduruyormu diye zorttt
PAC da açığı var paca iyi demedim şuan onun konusundayız adam baltalayıcı yorum istemiyor acye karşı o yüzden bahsetmeyelim fakat açığı baya var onu bil yeterli

DF
PAC da açığı var paca iyi demedim şuan onun konusundayız adam baltalayıcı yorum istemiyor acye karşı o yüzden bahsetmeyelim fakat açığı baya var onu bil yeterli
Ruinsdeki dağ spam olayından bahsediyorsan pedlerin şeylerini engellerken kodda saçma bir açık unutmuşum, yeni sürümde onu fixledim kısaca fixlememe yardımcı oldun^^

DF
Merhaba birşey sormak istiyorum mesela zombi sunucularında zombie script inin içini düzeltip kendilerine düşmesini istedikleri itemi girip o itemi basabiliyorlar Perdition ac de bu olayı engelliyor mu ?

DF
+ref ArtemisRP & yukaricikseri

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!