Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Perdition Anticheat - Tanıtım - Kapalı Beta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silah item kontrolü kaldırıldı
Anti bypass **CONFIGDEN** kaldırıldı (kodun içinde var sadece gereksiz bir seçenek diye kaldırdım)
AntiPedCrasher kaldırıldı (hiçbir işe yaramıyordu)
AntiKeyboardNativeInjections kaldırıldı (hiçbir işe yaramıyordu)
AntiVehicleBoost kaldırıldı (hiçbir işe yaramıyordu)
BlacklistedTasks **CONFIGDEN** **SEÇENEK** olarak kaldırıldı. Hala tablosu duruyor oraya blacklistli tasklara hala yazabilirsiniz
AntiCommandInjection **CONFIGDEN** kaldırıldı (kodun içinde var sadece gereksiz bir seçenek diye kaldırdım)
AntiFMessage **CONFIGDEN** kaldırıldı (kodun içinde var sadece gereksiz bir seçenek diye kaldırdım)
AntiClearPedTasks **CONFIGDEN** kaldırıldı (kodun içinde var sadece gereksiz bir seçenek diye kaldırdım)
GCPhoneProtect & QBPhoneProtect **CONFIGDEN** kaldırıldı (kodun içinde var sadece gereksiz bir seçenek diye kaldırdım)
Çoğu serverside error fixlendi

Kısaca configler basitleştirildi

Kod bayağı optimize edildi (client 700 satırdan 500'e düşürüldü server ise 1100'den 900 satıra düşürüldü)
hata vermesin diye 1, 2 defa pcall kullandık yani serverda artık error olması biraz zor

+ FiveSense **LEAK** menüsü engellendi
+ HugeV menüsü engellendi
+ Metrix Fallout menüsü engellendi
İnanmayan arkadaşlar için video çekebiliriz :)

Çoğu -1 ile yanına çekme olayları fixlendi

Tüm özellikleri ve yeni güncellemeleri okudum ve beğendim. Açıkçası gayet başarılı bir proje duruyor, başarılarınız devamını dilerim +rep

+ Güvenlik arttırıldı
Perform http requesti değiştirmek isteyenler için süpriz var

63117
+ Log sistemi güzelleştirildi
(FiveMden 250 gün banlı olduğum için license vs hiçbirşey çekmemiş bunun sebebi benim yoksa log sistemi calisio)

Bayağıdır update atmıyorum bari biraz güncel tutayım burayı
(henüz yeni sürüm yayınlanmadı şu an 1, 2 sunucuda stabilitesini test ediyoruz)
----
+ İsteğe bağlı install dosyası geldi
Biraz eski olabilir fakat bizde yapalım dedik. "install_ac" ile anticheatin kurulum dosyasını tüm scriptlerinize kurabilirsiniz. Kaldıracaksanız "uninstall_ac" şeklinde kaldırabilirsiniz. Genel çalışma şekli function yakalamaktır eğer ki kurmak istemezseniz **KURULUM GEREKTİRMEYEN** menü detectionu da kullanabilirsiniz.
+ Config dosyaları düzenlendi artık çok daha şık duruyor
63502
Client tarafı bu şekilde server tarafı çok uzun bu yüzden koymak istemedim.
+ Forbidden Crashes özelliği eklendi
Eğer ki hileci hile açıp crash yerse banlanır
63503
Configde böyle duruyor
Fix: gcphone crasher fixlendi. Önceden sadece log atıyodu şimdi banlıyor

Sonraki güncellemede:
Büyük ihtimalle anti stopperi güncelleyeceğiz. Şu anki haliyle 6 7 satır kod ile bypasslanabiliyor ve stabil çalışmıyor.

Son düzenleme:
Anticheate son olarak global ban + anti stopper fixi gelip 2.0'a geçilecektir. Eğer beta testine katılmak istiyosanız imzada pac discordu var

Anti stopper güncellendi. Şu anda sıkıntısız çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!