Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FYAC tamamen bana aittir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dex

Üye
FT Kullanıcı
Şikayetçi olduğum üye:
Şikayet nedenim: Kodlar bana ait fakat konumu sildiriyor.
Kanıtlar:

(benim yazılımcısı olduğuma dair forum yetkilisine itirafı:)

(aramızdaki şifresiz kod alışverişi:)

(müşteri hatalarını direk bana atar kendisi bir şey bilmediğinden:)

(para akışının bana geldiğinin kanıtı ufaktan:)

(kendi birşey yapamıyor bana örnek bulabiliyor bir tek)

(satışlar 50-50 bölüşülüyor kendi satar ben geliştiririm kanıtı:)

(papara para aktarımları, fyac'nin parası benim iş bankası hesabıma ordan paparaya ordan bu merte gidiyor:)
( ad-soyad gizli, Sado gördü aslını )

Bu atılan kanıtlara göre, eklentinin arka planında bu arkadaşın olduğu ortak oldukları ve bu arkadaşın bu eklenti üzerinde hak sahibi olduğu görünmektedir.

Gelen kazancın %50 olarak bölüşüldüğü görülmekte bir çok kanıt açıkça görünmektedir.

Kendisi freelancer olarak tutuğum bir calışanımdır, ortak pay ise projenin başında ona sunduğum teklif içersinde geçerlidir.
Ayrıldıktan sonra müşterilerimin lisanslarına saldırıp zarar vermeye calışmıştır fakat verdiği ufak hasar önlenmiştir.
Mesele tam olarak, verdiği sözleri tutmayıp sistem üzerinde cözdüm dediği fakat bir cok hatası bulunan kod satırlarının müşterilere artık zarar vermesidir.
Müşteriler den alınan paranın hepsini veya coğunu ona atmama rağmen hataları cözmemesi ve beni mağdur bırakması alayçı konuşması, buna örnektir.
FYAC üzerinde herhangi bir hak sahibi değildir, kendisi sistemin başında benden yüklü bir miktar ödeme almış ve işi kabul etmiştir.

Son düzenleme:
Aranızdaki kavga vs bu tür şeyler yüzünden olan müşteriye oluyor

agb

Çalışan olarak almışsın adamı AC'nin patentini almamışsın nasıl hak sahibi olmuyor onu anlamadım adam yazmış herşeyi sen sadece satışını yapmışsın.Gördüğümüz görüntülerden baya gelen paranın çoğunu attığın belli adama hiç ortakmış gibi değilde kazanılan parayı istiyorsan atayım tarzında konuşmuşsun.

Kendisi freelancer olarak tutuğum bir calışanımdır, ortak pay ise projenin başında ona sunduğum teklif içersinde geçerlidir.
Ayrıldıktan sonra müşterilerimin lisanslarına saldırıp zarar vermeye calışmıştır fakat verdiği ufak hasar önlenmiştir.
Mesele tam olarak, verdiği sözleri tutmayıp sistem üzerinde cözdüm dediği fakat bir cok hatası bulunan kod satırlarının müşterilere artık zarar vermesidir.
Müşteriler den alınan paranın hepsini veya coğunu ona atmama rağmen hataları cözmemesi ve beni mağdur bırakması ve alayçı konuşması.
FYAC üzerinde herhangi bir hak sahibi değildir, kendisi sistemin başında benden yüklü bir miktar ödeme almış ve işi kabul etmiştir.
Sürekli olarak aranızda bir para alışverişi dönmekte ve bu kanıtlar açıkça görünmekte, Sistemin başında yüklü bir miktarda ödeme alıp neden sürekli her satışta %50 bölüşüyorsunuz ? Burada bir tutarsızlık var ?

Şikayetçi taraf bana özelden paparasına gelen FYAC için gönderilen tutar görünmekte, para direkt olarak MottaLife sunucusu FYAC koruması için bu kişiye gönderim yapmış.

Yarısını ise Raider Raider adlı kişiye gönderildiği görünmekte.

52449

Bana gelen bir diğer görüntü de ise sizin kendi dediğiniz yalanlamakta

52450

harbici tarzda kodur hesabı

Bir Yıldız Daha Gaydı Efenim. ?

Dünya üzerinde freelancer olarak calışan bir cok insan var, parasını alıp iş yaptıktan sonra parayı alan yazılımcı o yapılan işin sahibi mi oluyor?

Tam olarak anlayamadım acıkcası, ismin hak sahibi olmak istiyorsa olabilir fakat her ihtimale karşı satış konusu ve hizmet icersinde %50 ortağım.

Basit bir örnek vericeksek, bu forum da XenForo temasına sahip ozaman %50 ortak olmanız gerek veya sitenin altyapı kodlarının gercek sahibi.

Dünya üzerinde freelancer olarak calışan bir cok insan var, parasını alıp iş yaptıktan sonra parayı alan yazılımcı o yapılan işin sahibi mi oluyor?

Tam olarak anlayamadım acıkcası, ismin hak sahibi olmak istiyorsa olabilir fakat her ihtimale karşı satış konusu ve hizmet icersinde %50 ortağım.

Basit bir örnek vericeksek, bu forum da XenForo temasına sahip ozaman %50 ortak olmanız gerek veya sitenin altyapı kodlarının gercek sahibi.

lisanslı yazılıma tema demek xd

İsmin hak sahibi olamaz, yazılımı yaptığı için kodlar konusunda hak sahibi olabilir ve tüm kanıtlarda açıkça görülmektedir.

Biz xenforo kullanırken bir lisans satın alıp anlaşma sözleşme yapmaktayız. Sizin bu şekilde bir sözleşme ve anlaşmanızın olduğunu düşünmüyorum eğer var ise belirtin.

Kişi ile konuşmalarınızı bana özelden göstertti freelancer olarak da bir konuşma geçtiğini göremedim.

örneğin üzerinden yürüyeyim üzerine;
forumu xenforo değil temayı satın alanlar geliştiriyor
+
forumun geliri xenforo ve sado arasında %50 %50 bölünmüyor (asdjashjdkahsda)

1-) Xenforo lisanslı bir şekilde yapılıp sunulan bir yazılım bize kullanım sağlamaktadır.

2-) Senin FYAC veya FY Development veya içerisin de FY geçen herhangi bir markaya sahip olmadığını düşünmekteyim var ise belirtirseniz çok hoş olur ?

3-) Satışlarınız iki taraf içinde geçerli vergilendirmeden satış yapmaktasınız bu iki taraf içinde suç içermektedir ?

4-) Aranızda herhangi bir şekilde işçi - işveren sözleşmesi bulunuyor mudur ?

Kusura bakmayın ama, müşterilerle hiç bir diyaloğu ve görüşmesi olmamış ilk başta yüklü bir miktar ve daha sonra %50 olarak pay alan.

Kişinin aramızdaki samimiyete dayanarak "atıyım mı?" yazdığım konuşmayı atması şuan onu sistem üzerinde hak sahibi yapmıyor ve kodların hepsi ona ait değil.

Daha önce de credit verdiğim gibi altyapısına sahip kendisi sadece istenileni yapmıştır, ve parasını almıştır, open source halini indirip inceleyebilirsiniz.

Destek verdiğim hiç bir müşterim, bana olumsuz dönüş yapmamış ve memnun kalmıştır kendi yapabildiğim bir cok sorunu cözdüm fakat kabul etmek gerekir ki benim de bilmediğim şeyler var.

Kendisine bu yüzden ödeme yaptım, işi yap paranı al satışlardan ise %50 almaya devam et olarak fakat son 2 haftadır, tek başıma uğraşmaktayım kendisine ilettiğimde alaycı ve sert tavırlarından ötürü.

Aramızdaki bu ortaklığı ayırmak durumunda kaldım, eğer ismi almak istiyorsa alabilir fakat tamamen hak sahibi değildir kodlar da tamamen onun yazdığı biçim de değil.

Son düzenleme:
ben şok

1-) Xenforo lisanslı bir şekilde yapılıp sunulan bir yazılım bize kullanım sağlamaktadır.

2-) Senin FYAC veya FY Development veya içerisin de FY geçen herhangi bir markaya sahip olmadığını düşünmekteyim var ise belirtirseniz çok hoş olur ?

3-) Satışlarınız iki taraf içinde geçerli vergilendirmeden satış yapmaktasınız bu iki taraf içinde suç içermektedir ?

4-) Aranızda herhangi bir şekilde işçi - işveren sözleşmesi bulunuyor mudur ?
52451

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!