Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım DİSC-İNVENTORYHUD WEİGHT SİSTEMLİ

• Konbuyu başlatan karpuz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 350
  • Görüntüleme 47K
ben css değiştirmeye çalıştım değişti ancak animasyonu bozuldu alın verildi tarzındaki nasıl düzeltebilirim iletişime geçebilirmiyiz acaba ?

DF
ben css değiştirmeye çalıştım değişti ancak animasyonu bozuldu alın verildi tarzındaki nasıl düzeltebilirim iletişime geçebilirmiyiz acaba ?
keşke css bilsem bende daha hoş görünmesini isterim ama css bilmiyorum hatta düzenlemek için tarayıcıda açmayı bile beceremedim o yüzden maalesef yardımcı olamayacağım. Bilen birisi düzenleyip yükler belki.

DF
yere birşey attığımızda blip çıkmıyor acaba onu nasıl yapabiliriz

DF
Son düzenleme:
karpuz karpuz aklında bulunsun arabanın bagajına bir şey koyduktan sonra tekrar alamıyorsun. Yeterli Alan yok diye uyarı veriyor.

DF
beyler ben buna geçip extended ı değişince bir sürü hata almaya başladım misal mekanikler çalışmıyor arabayı modifiye edemiyor bildirimler bozuldu solt altta siyah çıkıp hudun üzerine geliyorlar falan nasıl düzeltebilirim.

DF
/ensureInv yazarsan siliniyor bu komutu her refresh yaptığında tekrar etmesine ayarlamak lazım ama önce item slot bilgisini kaydetmeli falan şuanlık yapmaya uğraşmayacağım.
esx_ambulancejob ile ilgili o sorun

DF
hocan /ensureInv i ambulance joba entegre ettinizmi veya nasıl edebiliriz. nasıl bi kod eklemeliyiz. her zamn olmasada arada item resimleri kalıyo

DF
f8 den missing bytes hatası alıyorum ve F2 açılmıyor

DF
Bugün bi hata alıyorum envanterimde para olmasına rağmen marketten item satın alınca yetersiz bakiye hatası oluyorum sürekli.

DF
envantere parayı veriyorum 100 olarak stacklanıyor databaseden değiştirsem bile en fazla 100 oluyor -1 yaptım hayla 100 oluyor ve bu parayla item aldıgın zaman itemi alıyorsun parayı almıyor para eskisi gibi duruyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!