Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] eXtazyCovani v3 ŞEHİR PAKETİ - WEİGHT AYARLI DİSC-İNVENTORYHUD - %100 ENTEGRASYON - %100 OPTİMİZASYON - UYGUN FİYAT

murat06601

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Teknik Destek Hizmeti Sağlıyor Musunuz ?
- Evet, Paket Kaynaklı Hatalar Oluşması Durumunda Teknik Destek Sağlıyorum Fakat Developerlık Hizmeti Vermiyorum.

Bugsuz Olması Konusunda Nasıl Emin Olabiliyorsunuz?

- Paket 2 Hafta Boyunca Açık Kalmış Kişi Sayısı 30 Civarlarında Olan Sunucularda Denendi Ve Bildirilen Bütün Hatalar Çözüldü. Benim Asıl Vaadim Paketin Tamamen Bugsuz Olması Değil. Yazılım Bu Yarın Bir Gün Ne Çıkacağı Belli Olmaz Fakat Benim Vaadim Oyun İşleyişini Bozacak Büyük Bir Bugun Olmaması.

Gerçekten Paket Konusunda Şeffaf Mısınız?
- Evet, Paketi Test Sunucusunda 24 Saat Test Edebilirsiniz. Bunun Dışında Müşterilerime Konsolu Ve Config Dosyalarını da Gösteriyorum ki Hangi Paketi Aldıklarını Bilsinler.

Paketi Satın Almamın Bana Katacağı Ekstra Avantajlar Nelerdir?
- Bizzat Kendim Paketin Dışında Ücretli Scriptler Yazıyorum. Birincisi Bu Ücretli Scriptlerde Fiyat Konusunda Ciddi Bir İndirim Kazanmış Olacaksınız. 2.'si Pakete Yeni Eklediğim Tüm Eklentileri Sizinle de Paylaşıyor Olacağım.

Paketin Diğer Paketlerden Farkı Nedir?

- eXtazyCovani V3 Şehir Paketi Diğer Birçok Paket Gibi Sadece İnternetten Scriptlerin Toplanıp Birleştirilerek Satışa Konulmuş Şekilde Değildir. Paketin İçerisinde Bizzat Kendimin Yazmış Olduğu Scriptlerin Bulunmasının Yanında Profesyonelliği Arttırmak Amaçlı Arayüz Düzenlemeleri, Optimizasyonu Arttırmak Amacıyla da Kodlarda Bazı Düzenlemeler Yapılmıştır. Bu Kadar Fazla Sistem Olmasına Rağmen Bilinen Hiçbir Hata Yoktur. Gerçekten Bu Paket Sayesinde Yüksek FPS ve Yüksek Kaliteli Oyun Deneyimi Elde Edebilirsiniz. Ben Bu Paketi Kendi Sunucumda Oynatıyorum. Dolayısıyla Paket Her Şeyi Hazır Halde Teslim Edilmektedir. Zaten Kendimin Kullanmayacağı Bir Paketi Satışa Sunmam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------? Disc Uyumlu Motel Sistemi (Sınırsız Motel) →
? Ağırlık Sistemli Tamamen Bugsuz Disc-Inventoryhud→
? Drone →
? Sinema →
? Araçlarda Ağırlık Entegreli Torpido Sistemi
? Yeni Nesil Telefon [ İSTEĞE GÖRE ]
Eşya Yerleştirmeli Ev Sistemi [ TAMAMEN ZEVKİNİZE KALMIŞ BİR EV ŞEKİLLENDİRMESİ ]

? Barut İzi Sistemi
? Kamu Görevi
? Uyuşturucu İçme
? Pozisyon Değiştirmeli Yatak Sistemi
? Bugsuz Silah Animasyonları
? Krikolu Tamir Sistemi
? 20 Farklı Modlu Araç

? Saksıda Uyuşturucu Yetiştirme →
? Hobi Balıkçılık →
? işkurdan ayrılmış extra Yan Meslek Olarak Oduncu Mesleği
? Soysal RP' İçin Hazıranmış Mekanlar
? Her Çeteye Ait Özenle Hazırlanmış Ymap Tekilla Bar.png yat.png
VE DAHA FAZLA ÖZELLİK YAZMAKLA BİTMEZ.. TEST SUNUCUSU AKTİFTİR PAKETİ ALACAK OLAN ARKADAŞLARA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE DENEMELERİ İÇİN TEST SUNUCUMUZDA ADMİNLİK VEREREK PAKETİMİZİ DENETİRİYORUZ.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HARİTA GÖRÜNÜMÜ.png
İşkur.png
oduncu.png kafeterya.png polis marketi.png

Şık gözüküyor,iyi satışlar dilerim.

muradım geçen gün config editlemek için yardım istiyordun, şimdide v3 paketi çıkarmışsın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!