Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[RELEASE] DİSC-İNVENTORYHUD WEİGHT SİSTEMLİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu baltalamak gibi olmasın fakat scriptiniz tamamiyle benimkiyle aynı gözüküyor bir çok gereksiz kısımlar var, inventory.lua 162 gereksiz olarak eklemiştim ve aynısı orada duruyor aynı biçimde lütfen başkasının scriptini paylaşırken "ben" tabiri ile kullanmayınız yaptığınız scriptteki her kısım bana ait gözüküyor paylaşmanızda her hangi bir sıkıntı yoktur fakat lütfen bir daha size ait olmayan scripti "ben" diye geçirmeyin.

Konu altına bazı arkadaşlar çıkıp bu script benim, bunu ben yaptım gibi tartışma yaratıcak ve konuyu baltalayacak kişiler şimdiden kendilerini hazırlıyorlardır
Bunu bildiğimden zaten ben tabirini kullandım.Scriptin size ait olduğuda scriptsin herhangi bir luasında ki 162.satırda belli etmez.Bu scripti paylaşma sebebim herkes faydalanabilsin diye paylaşıldı üstüne siz bu script haricinde siz PSW discordunda leaklerde dolaşan scripti 120 TL'ye okutup dolandırıcılık yapan birisisiniz.O scripti gereksiz diye silmiştim şuan o leakı arıyorum onuda bulduğumda onuda bulacağım ki dolandırıcılar daha da çoğalmasın.Üstüne bide banlattınız beni oradan hah :D

Son olarak piyasada ki tek disc-inventoryhud weight systemi yapan arkadaş siz değilsiniz lütfen her scripte/paylaşıma sanki baştan yazmış gibi benim scriptim deyip atlamayın.

-rep, satış konusu olan bir scyi de paylaşmayın lütfen.

Bunu bildiğimden zaten ben tabirini kullandım.Scriptin size ait olduğuda scriptsin herhangi bir luasında ki 162.satırda belli etmez.Bu scripti paylaşma sebebim herkes faydalanabilsin diye paylaşıldı üstüne siz bu script haricinde siz PSW discordunda leaklerde dolaşan scripti 120 TL'ye okutup dolandırıcılık yapan birisisiniz.O scripti gereksiz diye silmiştim şuan o leakı arıyorum onuda bulduğumda onuda bulacağım ki dolandırıcılar daha da çoğalmasın.Üstüne bide banlattınız beni oradan hah :D
Kimseye 120 tl ye script sattıracak bir insan değilim. Lua, C#, C++, JS kodlarının hepsinde bilgiye sahibim. Bir kaç para için leak satacak değilim ve kullandığınız kodun tamamı bana ait kodlarımın hiçbirine imzamı bırakmam fakat anlaşıldığına göre imza bırakmak gerekiyormuş insanların yararına yapılan bir paylaşım fakat söylediğiniz sözler kalitesizlik.

Kimseye 120 tl ye script sattıracak bir insan değilim. Lua, C#, C++, JS kodlarının hepsinde bilgiye sahibim. Bir kaç para için leak satacak değilim ve kullandığınız kodun tamamı bana ait kodlarımın hiçbirine imzamı bırakmam fakat anlaşıldığına göre imza bırakmak gerekiyormuş insanların yararına yapılan bir paylaşım fakat söylediğiniz sözler kalitesizlik.
Leaklerde dolaşan scripte benim scriptim dersiniz 120 TL'ye okutursunuz, forumda millet yararlansın diye script paylaşılır o scripte benim scriptim deyip konuyu baltalarsınız.Üstüne PSW adlı bir discordda(o discordda script paylaşıyoruz gelin sizde katılın diyen zihniyetler) buyrun benim scm diye lyazılar paylaşırsınız.Eğer konuyu baltalamaya devam edecekseniz ayrı bir şikayet konusu açacağım.

Buyrun, rahatça şikayet konunuzu açabilirsiniz ah unutmadan indiren arkadaşlar bunu indirken yanlışlıkla içine koymuş olduğum maaş kesintisinide yüklüyor isteğe bağlı es_extended > server > paycheck.lua silebilirsiniz motel scripti yoksa sıkıntı çıkarmaktadır, paylaştığınız scripti tanıyın konuşun :)

paycheck.lua normal es_extended üzerinde bulunan bir luadır ve maaş bildirimlerini o lua üzerinden çeker.Scriptin hala size ait olduğunu savunuyorsunuz.O luayı silerlerse maaş bildirimlerinin gelmeyeceğinide bildirelim :D

Ek olarak bag.lua yı silerseniz çanta sıkıntı çıkarmaz yoksa çantaya kullan dediğinde soyulmayacak bir şekilde 2. envanter açılıyor.

Ehm paylaştığınız scripti tekrardan inceleyin, es_extended > server > paycheck.lua nın içinde bu var

Kod:
ESX.StartPayCheck = function()

function payCheck()
        local xPlayers = ESX.GetPlayers()

for i=1, #xPlayers, 1 do
            local xPlayer = ESX.GetPlayerFromId(xPlayers[i])
            local job     = xPlayer.job.grade_name
            local salary  = xPlayer.job.grade_salary

if salary > 0 then
                local result = MySQL.Sync.fetchAll("SELECT * FROM owned_vehicles WHERE owned_vehicles.owner=@owner", {
                    ['@owner'] = xPlayer.identifier
                })
                local result2 = MySQL.Sync.fetchAll("SELECT * FROM lsrp_motels WHERE lsrp_motels.ident=@ident", {
                    ['@ident'] = xPlayer.identifier
                })
                if result2[1] ~= nil then
                    if result[1] ~= nil then
                        local kesinti = math.floor(salary - 100)
                        if kesinti < 0 then
                            xPlayer.addAccountMoney('bank', 0)
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Araç faturası ve Motel kirası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $0'},4000)
                        else
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Araç faturası ve Motel kirası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $' .. kesinti},4000)
                            xPlayer.addAccountMoney('bank', kesinti)
                        end
                    else
                        local kesinti = math.floor(salary - 50)
                        if kesinti < 0 then
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Motel kirası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $0'},4000)
                        else
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Motel kirası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $' .. kesinti},4000)
                        end
                    end
                else
                    if result[1] ~= nil then
                        local kesinti = math.floor(salary - 50)
                        if kesinti < 0 then
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Araç faturası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $0'},4000)
                        else
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = 'Araç faturası kesintisi yapıldı, Maaşın yatırıldı: $' .. kesinti},4000)
                        end
                    else
                        if job == 'unemployed' then -- unemployed
                            xPlayer.addAccountMoney('bank', salary)
                            TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = _U('received_salary', salary)},4000)
                        elseif Config.EnableSocietyPayouts then -- possibly a society
                            TriggerEvent('esx_society:getSociety', xPlayer.job.name, function (society)
                                if society ~= nil then -- verified society
                                    TriggerEvent('esx_addonaccount:getSharedAccount', society.account, function (account)
                                        if account.money >= salary then -- does the society money to pay its employees?
                                            account.removeMoney(salary)

TriggerClientEvent('mythic_notify:client:SendAlert', xPlayer.source, { type = 'inform', text = _U('received_salary', salary)},4000)
                                        else
                                        end
                                    end)
                                else -- not a society
                                end
                            end)
                        else -- generic job
                        end
                    end
                end
            end
        end

SetTimeout(Config.PaycheckInterval, payCheck)

end

SetTimeout(Config.PaycheckInterval, payCheck)

end

Ha bu arada ELSİ Sıtorunuzu gördümde NP-Menu'de okutuyormuşsunuz.Şimdi tüm fonksiyonları ve eventleri ayarlanmış/job menüleri entegrelenmiş bir np-menü paylaşsam sizin ekmeğinize taş koymuş olur muyum ?

İşte leakten indirdiğim ama gereksiz bulup sildiğim bir kod.Bunu gidip paycheck.luanızın içine yapıştırmışsınız.Son olarak şunu idrak etmenizi istiyorum.Eğer bir kere daha script benim şunu silin bunu silin sıkıntı çıkarır diye konuyu ve forumdaki üyeleri baltalayacak bir harekette bulunursanız şikayet konusu açacağım.

Tekrardan söylüyorum özgür bir forum şikayet konusu açılabilir ve açın lütfen gelip Leak diye ağlayıp durmayın insanların emeğine göz koymayın "Crystal" kod bilginiz yoksa öğrenin öğrenmek istemiyorsanızda oyuncu olarak kalın bilgisi olanlara da karışmayın bu bir ricadır.

Meraklı bir bilgisayar kullanıcısı olabilirsiniz, yazılımcı olabilirsiniz, ama sırf bir şeyi biliyorsunuz diye burada kod bilginiz yoksa öğrenin gibi bir cümle kuramazsınız.Ben sizden ya da forumdaki herhangi bir üyeden daha az/fazla kod bilgim olduğunu asla dile getirmem.Bu sizin ahlakınızı, zihniyetinizi ve kusura bakmayın beyin yaşınızın az/düşük olduğunu gösterir.Ben bu saydığım unsurlar sebebi ile sizin hakkınızda şikayet konusu açmayacağım.Konu altına istediğiniz gibi baltalayıcı sözler yazabilirsiniz.Ben sadece +rep/-rep atan arkadaşlar için gerekli yazışmayı sağladıktan sonra işime bakarım.Bu arada yakında sözde sizin olan NP-Menünüzü de paylaşmayı düşünüyorum.Ekmeğinize taş koymak istemezdim kusura bakmayın :D

discde eşyalarım buglanıyor üstümde olduğu halde kullanamıyorum bunun sebebi nedir veya çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!