Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yayıncıyım ekibimle sunucu arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Deneyin Derim ayrıca ekiplere özel galeri gun shop mekanik hediyemiz mevcuttur
----
Join the ? Muhabbet Roleplay V1 ? Discord Server!

güncel arkadaşlar hevesle açılmış sunucular istemiyoruz 1 hafta açıldıktan sonra kapatılan server istemiyoruz eğer bu dediğimve başta belirttiğim koşulları karşılıyorsanız dcmize bekliyoruz.

Discorddan ekleyin konuşalım. Discord : viiya#5306

arkadaşlar bakın ya benim konumu okumuyosunuz yada yazdıklarımı önemsemiyosunuz konu başında demişim ki sizlere dcmize gelin tanıtın bana boş yere dc atmayın gelin bi emek verip tanıtın sonra geliriz dcnize

Merhaba birçok youtube üzerinde 30 k twitch üzerinde 4.5 k takipçim bulunmaktadır yayınlarda oynamak için aşağıdaki özellilere sahip olan sunucuları arıyoruz.

Aradığımız özellikler;

-Yönetimi ilgili olması gerek
-Oyuncu ve yönetimde saygı ve sevgi de kusur olmaması gerek(bu bizim için çok önemli diğerleri olmasa da olur)
-Gunrp ağır basmayacak
-Gelen ekiplere yardımcı olunması
-en az 30 aktif oyuncusu bulunması ve sabit oyuncu sayısı olması
-Sosyal Rp tadında güzel rp çevrilebilen bir sunucu aramaktayız

iletişim olarak discord adresimize gelip bana ulaşabilirsiniz.

Yeni Açılacak Olan XR RP Sunucumuzda Aile, Çete Alımlarımız Açıktır Katılmak İsterseniz Discord Linkimiz ;

NOT : OYUNCU YAŞ KİTLEMİZ +18 Dir

Akıncı RolePlay Olarak 50 modlu aracımız Lspd Ems Lssd Aile alımlarımız açık Yetkili Alımlarımız açık İlk 1 ay kolaylık sağlanması için Non Wh ile açıldık Giriş İkramiyesi almak için Dc sunucumuza kayıt yaptırınız

Öncelikle Merhabalar. SHELBY ROLEPLAY olarak 2 hafta içinde açılmayı düşünüyoruz. 15 kişilik ilgili ve tecrübeli yetkili ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. <--AŞAĞIDA BULUNAN ÖN TANITIM MADDELERİNİ OKUYARAK SERVER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLABİLİR DETAYLAR ve KAYIT İÇİN İSE DİSCORDUMUZA KATILABİLİRSİNİZ. TÜRKİYENİN İLK VE TEK 1000 KİŞİLİK RAGE MP SUNUCUSUNA DAVETLİSİNİZ --> ✓ Mafya,Çete,LSPD,FBI,ARMY,MERRYWEATHER Alımları Açıktır ! ✓ <---Sunucu Özellikleri---> ✓ Level sistemi ✓ ✓ Kesinlikle Pay2Win olmayan bir server düzeni ✓ FİVEMDE ASLA GÖREMEYECEĞİNİZ FPS GARANTİSİ✓ ✓ GTA SAN ANDREAS DEKİ ÇETE BÖLGELERİ SİSTEMİ ✓ ✓ Özel Ve Geliştirilmiş RAGE MP YE ÖZEL Scriptler ! ✓ ✓ 3 Katlı Polis Karakolu ! ✓ ✓ Bug Yapılamayan Kıyafetlerin , Araba ve Ev Anahtarlarının birbirine verilebildiği özel sistem ✓ ✓ Sorunsuz Motel Sistemi ! ✓ ✓ Satın alınabilir 1000 tane ev✓ ✓Daha önce hiç görmediğiniz mükemmel illegal sistemi ✓ Gelişmiş Hastane ! ✓ ✓ Silahlar İçin Mermi Kutuları ve Oyuncuların Giyebileceği Seviyeli Çelik Yelekler ! ✓ ✓ Her türlü silah ve Mermi Craft sistemi ✓ ✓ Rol Bilgisine Güvenen Oyuncularımıza Çete, Aile ve E.G.M. - Sağlık B. Alımlarımız Açıktır ! ✓ ✓ Eşsiz ve Eğlenceli Etkinlikler ! ✓ ✓ Mafyalara Özel Ayarlanmış Malikaneler, Araçlar Ve kasa sistemi ! ✓ ✓ 5 çeteye de özel geliştirilmiş araçlar mahalle ve ev sistemi ✓ ✓ FPS Düşürmeyen Modlu Araçlar ! ✓ ✓ 1000 den fazla animasyon ! ✓ ✓ Polislerin evraklara el koyup geri verebilme scripti ! ✓ ✓ Emote Komutları Türkçeleştirilmiş Ve Hazırdır ! ✓ ✓ BlackMarket ! ✓ ✓ Sarı Sayfa Bugu Yok ! ✓ ✓ EUP Menü ✓ Slot / Kişi 1000 Kişi ✓ ✓ 8D TOKOVOİP Sistemi ! ✓ Özel Polis Araçları ! ✓ ✓ Ne Zor Ne Kolay Bir Ekonomi Tam Kıvamında ! ✓ <--Ve Daha Sayamadığımız Özel Scriptleri Görmek İçin Sunucumuza Hepinizi Bekliyoruz-->

Sunucu arıyorsan sunucu sahipleri senin ayağına gelmez, sen gidersin sunucu sahibinin ayağına, 3-4k takipçiniz var 1M takipçiniz varmış gibi havalara girmeyin...

Merhaba birçok youtube üzerinde 30 k twitch üzerinde 4.5 k takipçim bulunmaktadır yayınlarda oynamak için aşağıdaki özellilere sahip olan sunucuları arıyoruz.

Aradığımız özellikler;

-Yönetimi ilgili olması gerek
-Oyuncu ve yönetimde saygı ve sevgi de kusur olmaması gerek(bu bizim için çok önemli diğerleri olmasa da olur)
-Gunrp ağır basmayacak
-Gelen ekiplere yardımcı olunması
-en az 30 aktif oyuncusu bulunması ve sabit oyuncu sayısı olması
-Sosyal Rp tadında güzel rp çevrilebilen bir sunucu aramaktayız

iletişim olarak discord adresimize gelip bana ulaşabilirsiniz.

Discord: hakanycg#7191 yazarsan konuşuruz.

Sunucu arıyorsan sunucu sahipleri senin ayağına gelmez, sen gidersin sunucu sahibinin ayağına, 3-4k takipçiniz var 1M takipçiniz varmış gibi havalara girmeyin...
öncelikle eğer sunucu sahibi gelip bizlere sunucusunu anlatmazsa gitmiyoruz bu benim şartlarımdan bi tanesi bu şartları size sorarak değil ekibimle konuşarak alıyoruz ikinci husus 3-4 k derken hocamsiz konuyu incelediniz mi aktif olarak konuyu açtıktan sonra youtube 32 k twitch ise 8,5 k aboneye ulaştı öncesinde boş muhabbet yapmadan inceleyin sonra sunucunuzu beğenmediğimiz için gelipte burada konuyu baltalamayın eğer o kadar kolay bişe ise abone sayılarım buyrun kanal açın emek verin sonra aynı rakamlara ulaşınca konuşalım tekrar bu konuyu saygılar

ÜSTAD yeni server açtım 10 tane hard rp yapan oyuncum var aile falan yok moyunun hikayesindeki çeteler tek var funRP NOPİXSEL tarzında scriptlerm var beklerim

Huzursuzluk yaratacak mesajlar kaldırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!