Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

?????? ???????? | ?????? ?? | ?????? ???? ????? ?????? | ???? ????? ?????????

BATUBEYO

Üye
FT Kullanıcı
pp22.png

?????? ????????
13.06.2020 Açılışımız!
Sosyal RP arıyorsanız SAURON ROLEPLAY doğru adres!
Kartel, Aile ve Çete yoktur. Oyun içi çeteleşme mevcuttur.
Oyun içi Çeteleşmelerde Gang hoodlarında takılabilirsiniz! (Lost MC Malikanesi vs.)
Gelişmiş Scriptler ile Soygunlarınız daha zor ve daha keyifli!
Aktif Taksicilerimiz sayesinde şehirde maraton turu atmaya son!
Özel Dizayn Edilebilen House Sistemi!
Tecrübeli LSPD ve LSMD ekipleri bulunmaktadır!
Son model Hacker Mesleği ile zevki tavana kadar yaşamaya hazır olun!
En orjinal Legal Meslekler ve Hobi Meslekler bulunmaktadır!
Kadın oyuncular sayesinde monoton role son verildi!
Haber Ajansı ile birlikte röportaj yapmaktan keyif almazmıydınız?
Karakol Üstündeki Mekanik açıktır!
Kumarhane ve Zar mevcuttur!
Eşsiz YMap ve MLO'lar (Mekanik, Burger King, Eczane, Taksi Durağı, Konser Alanı, Holding, Tako Dükkanı ve daha fazlası...)
Polis Departmanı'nın arka tarafı üst ve alt katı açılmıştır. Kilitli Oda Yoktur!
Pillbox Hastanesi değiştirilmiş büyük hastane MLO'su kurulmuştur.
Satın Alınabilir Evler eklenmiştir toplam 3 konumda 60dan fazla ev satılıktır. Oyun içi parayla alınabilir.
Pay to Win sistemi kesinlikle yoktur. Modlu Araçlar dahil Galeriden satın alabileceğiniz durumdadır.
Gelişmiş DOC sistemi bulunmaktadır.
NoPixel Tarzı Discord Yapısı ile karışıklılığa son verildi! 2 Discord kullanılmaktadır!
Sauron Public tarafından desteklenmektedir!
Oyuncularının fikirlerine önem veren bir server!
2020 Trendlerine Uygun Scriptler ile Sizlerle!

Discord: (Sauron Roleplay Discord'u)
Discord: (5000 Kişilik Sauron Public Discord'u)
Web Sitesi:

Resimleri ek dosyalarda bulabilirsiniz.

sauron_banner.jpg
1211.png 1212.png galeri önü.png lostmc.png lostmc2.png lsmd1.png lsmd2.png lspd3.png lspd.png lspd2.png lspd4.png lspd5.png lspd6.png lspdd3.png mekanik.png motel1.png sinema.png

Son düzenleme:
Anlatıkları doğruysa fivem serverlarına bin basar çete aile olmaması ayrı bir güzellik doc sistemi o çok ayrı bir güzellik 10 numara sv ye benziyor daha önce ne yaptıklarına şahidim güveniyorum bu adamlara

Anlatıkları doğruysa fivem serverlarına bin basar çete aile olmaması ayrı bir güzellik doc sistemi o çok ayrı bir güzellik 10 numara sv ye benziyor daha önce ne yaptıklarına şahidim güveniyorum bu adamlara
Teşekkür ederiz. Deneyerek görebilirsiniz serverdaki detayları :)

Başarılar <3

Serverımız 13.06.2020 Tarihinde açılıyor.

Son düzenleme:
Serverımız bu süreçte güncellenmeye devam ediyor. Yakın zamanda Clipper ile bir video çekimi yapıp serverı RP alemine tanıtacağız.

Hocam isim bize ait en yakın zamanda değiştirirseniz seviniriz.

Discord üzerinden ulaşım sağlarsanız yardımcı olurum.

Rahatsızlık duyan siz olduğunuz için sizin ulaşım sağlamanız daha uygun olur. Yeterince meşgulüz.
Batubeyo#7554

İsim çalıntı gerçekten hiç hoş degil

Olan ve Aktif kullanilan bir isim ayrıca isim ararken fivem list üzerinden aratsaydiniz kesinlikle görürdünüz bence ismi değişin.

Serverlerin hepsinde bulunan şeyleri üzerine basa basa yazmaları peki :D

Olan ve Aktif kullanilan bir isim ayrıca isim ararken fivem list üzerinden aratsaydiniz kesinlikle görürdünüz bence ismi değişin.
Kesinlikle aktif kullanıldığı hususuna katılmıyorum. Biz serverı açmaya karar verdiğimizde yani bundan 1 ay öncesinde fivemserverlist üzerindede trackyserverda'da Sauron Roleplayi arattık öyle ki googleye şuan yazsanız dahi bizim bu konumuz ve konudaki resimlerimiz harici Sauron Roleplay ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamazsınız.

İsim çalıntı gerçekten hiç hoş degil
İsim çalıntı demekte ayrı bir muamma. Serverınız yeni olmakla beraber serverlisttede yeni eklenmiş discord'da Sauron Roleplay var mı diye aratacak halimiz yoktu herhalde elimizden geldiğince tüm forumlarda arayıp taradık ayrıca public discord ismimizde Sauron olduğundan bu isimin doğru olacağına kanaat getirdik. Public Discordumuzun sorumlusu ile görüşüp konu hakkında bilgisiz bir kişiye derdinizi yakınmışsınız bende bizzat buradan Discord adresimi bırakarak yazarsanız konuşabileceğimizi sorunu çözebileceğimizi belirttim bunu anlamakta hiç ama hiç zor değil.

Serverlerin hepsinde bulunan şeyleri üzerine basa basa yazmaları peki :D
Haksız karalamanın hiçbir anlamı yok. İçerisinde bu kadar geniş MLO yapısı bulunduran herhangi bir serverda yok. Şuan baktığınızda Türk RP serverlarının yüzde 99u Pay To Win mantığı ile işlerken biz ve bizim gibi kalmış 2 3 server donate kabul etmiyor. Kendi serverınızda para önemli değil rol dönsün insanlar eğlenebilsin mantığı güdebilecek yüreğiniz var mı acaba?

Discord üzerinden yazmadığınız içinde direk buradan cevap vereyim;
Sauron Roleplay ismini bundan 1 ay öncesinden bu konuyu ve discordu açana kadar birçok forumda serverlistlerinde tarattık ancak bulamadık belli ki siz hiç aratmadan isim değişikliği yaptınız ve sonrasında bu konuyla karşılaştınız. Ne yazık ki servera fazlasıyla yatırım yapmış olunup birçok tanıtım videosu gif,banner gibi tasarımlar yapıldı. Reklamlar için birkaç youtube kanalı ile anlaşıldı ki paralarına kadar ödendi. Yarın veya bir sonraki gün yayınlanacak olan reklamlardan dolayı isim değişikliğine gitme şansımız kalmadı. Eğer bütün bu hazırlığı yapmamış olsaydık toyluğunuza ve berbat üslubunuza rağmen isim değişikliğine gider serverımızı baştan düzenlerdik. Bence 10 kişinin rol yaptığı bir serverda ki bu 10 kişinin 9uda yönetim ekibinde, isim değişikliği yapmanız kimse tarafından yadırganmaz.

Discord üzerinden yazmadığınız içinde direk buradan cevap vereyim;
Sauron Roleplay ismini bundan 1 ay öncesinden bu konuyu ve discordu açana kadar birçok forumda serverlistlerinde tarattık ancak bulamadık belli ki siz hiç aratmadan isim değişikliği yaptınız ve sonrasında bu konuyla karşılaştınız. Ne yazık ki servera fazlasıyla yatırım yapmış olunup birçok tanıtım videosu gif,banner gibi tasarımlar yapıldı. Reklamlar için birkaç youtube kanalı ile anlaşıldı ki paralarına kadar ödendi. Yarın veya bir sonraki gün yayınlanacak olan reklamlardan dolayı isim değişikliğine gitme şansımız kalmadı. Eğer bütün bu hazırlığı yapmamış olsaydık toyluğunuza ve berbat üslubunuza rağmen isim değişikliğine gider serverımızı baştan düzenlerdik. Bence 10 kişinin rol yaptığı bir serverda ki bu 10 kişinin 9uda yönetim ekibinde, isim değişikliği yapmanız kimse tarafından yadırganmaz.
Dostum ne zaman baktığına dkkat et istersen sunucumuz akşamları 25-30 kişiyi buluyor Ayrıca sadece 3-4 kişisi yönetim ekibinden yersiz yakıştırmaları kendi serverına sakla.Ayrıca bizde armut toplamıyoruz, bizde uğraşıyoruz, bizde yeterli yatırımı yaptık ve serverlistte taratıpta çıkmama imkanı yok. Konu yadırganmamız değil aynı listte 2 aynı adda sunucunun bulunması .

Haksız karalamanın hiçbir anlamı yok. İçerisinde bu kadar geniş MLO yapısı bulunduran herhangi bir serverda yok. Şuan baktığınızda Türk RP serverlarının yüzde 99u Pay To Win mantığı ile işlerken biz ve bizim gibi kalmış 2 3 server donate kabul etmiyor. Kendi serverınızda para önemli değil rol dönsün insanlar eğlenebilsin mantığı güdebilecek yüreğiniz var mı acaba?
Pay to win mantığında değil sunucumuz, 20 kişi yönetim ekibimiz var bu adamlar gecesini gündüzüne katmıyor serverla uğraşıyor onlarında ekmek yemesi gerek diye düşünüyorum, Bağışçı paketi almadanda aynı konuma gelebiliyor oyuncularımız, Türkiyede en iyiyiz gibisinden şeyler söylemenizde yanlış. Yani paran çoksa ben ne yapabilirim?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!