Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yayıncıyım ekibimle sunucu arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güncel

Merhaba birçok youtube üzerinde 32 k twitch üzerinde 8,5 k takipçim bulunmaktadır yayınlarda oynamak için aşağıdaki özellilere sahip olan sunucuları arıyoruz.

Aradığımız özellikler;

-Yönetimi ilgili olması gerek
-Oyuncu ve yönetimde saygı ve sevgi de kusur olmaması gerek(bu bizim için çok önemli diğerleri olmasa da olur)
-Gunrp ağır basmayacak
-Gelen ekiplere yardımcı olunması
-en az 30 aktif oyuncusu bulunması ve sabit oyuncu sayısı olması
-Sosyal Rp tadında güzel rp çevrilebilen bir sunucu aramaktayız

iletişim olarak discord adresimize gelip bana ulaşabilirsiniz.

Aktif yetkili ekibimizle sizi sunucumuza bekleriz +25 oyuncumuz tokovoipimiz ve hatasız 200 scriptimiz bulunuyor DC : Bana ulaşmak için = Kaan#8292 (rehber)

Son düzenleme:
arkadaşları sizleri kendi dcmize tanıtıma bekleriz gelin tanıtın görüşelim

OBT Roleplay'e bekleriz, Hard RP yapabileceğiniz nadir sunuculardan birisidir. Bekleriz.

Sunucumuza bekleriz öncelikle özelliklerimiz:

-Türkiyenin ilk FiveM sunucularından bir tanesi olan NefesRoleplay in yönetim ekibi.. -UNLOST'un ekibi TKT'nin tüm üyeleri burada rol yapacaklar.. (ALP-RİP-DİRENCAN) -Türkiyenin en iyi Developerlerinden 2 tanesi sunucumuza kendi işleri gibi destek veriyorlar. -LSPD ve LSMS Başvuruları açıktır.. - Yüksek FPS(+80) -Profesyonel Continental DOC ekibi.. -Özgün Scriptler ve Scriptlerin güzel Optimizesi.. -Her türlü role destek veren yönetim ekibi -Gang başvuruları açık. -İlgili ve adil yönetim ekibi. -Instagramlı telefon script. -Modlu Saçlar -Modlu Kıyafetler -Sorunsuz Motel Sistemi -Ağırlıklı disc_inventory -Gelişmiş f3 menü +300 Emote -/kosetut sistemi -Sorunsuz ve özgün soygun scriptleri.. -Polis radar scripti -Ganglere özel kasalı mlo evler
-Modlu araçlar -Gelişmiş şehir scripti -Özelleştirilmiş /e animasyonları -3 katlı LSPD binası -Özenli ve hakkaniyetli ekonomi Ve Her 2 günde bir özgün scriptler ile sizleri bekliyoruz.. VETERAN ROLEPLAY
BİR SUNUCUYA KATILMAK İÇİN DAVET EDİLDİN

Veteran Roleplay ©
466 Çevrimiçi1.246 Üye
Katıldın

Merhaba birçok youtube üzerinde 32 k twitch üzerinde 8,5 k takipçim bulunmaktadır yayınlarda oynamak için aşağıdaki özellilere sahip olan sunucuları arıyoruz.

Aradığımız özellikler;

-Yönetimi ilgili olması gerek
-Oyuncu ve yönetimde saygı ve sevgi de kusur olmaması gerek(bu bizim için çok önemli diğerleri olmasa da olur)
-Gunrp ağır basmayacak
-Gelen ekiplere yardımcı olunması
-en az 30 aktif oyuncusu bulunması ve sabit oyuncu sayısı olması
-Sosyal Rp tadında güzel rp çevrilebilen bir sunucu aramaktayız

iletişim olarak discord adresimize gelip bana ulaşabilirsiniz.

OYNADIKCA PARA KAZANDIRAN FIVEM SUNUCUSU TÜRKİYE'DE İLK !!!
GERÇEK BİTCOİN SİSTEMİ BİTCOİN KAZAN VE İSTER OYUN İÇİ HARCA İSTER NAKİT KARŞILIĞI BOZDUR !
LOST MC / GROVE - BALLAS - VAGOS / AİLELER ! SOSYAL - LEGAL RP & İLLEGALİN TAVANI
BÜYÜK AÇILIŞ 18.06.2020 - 20:00 !
HEMEN SENDE ARAMIZA KATIL

https://www.fivemturk.com/threads/o...ard-roleplay-18-whitelist-orta-ekonomi.12045/ konumuzu burdan okuyabilirsiniz

Merhabalar, uzun uzun konuşmayacağım. Changelog herkes tarafından görünüyor. İlgilenirseniz formu doldurduktan sonra konuşabiliriz.

Son düzenleme:
Selamlar,
Project X olarak aradığınız her şeyi fazlasıyla karşılayabilecek sosyal-illegal- sistemlere sahibiz.Oyuncularımızın hepsi dar ve kaliteli rol süzgeçlerinden geçmiş olup ileri düzey rol tecrübesi olan insanlar.Şu an sabit oyuncu sayımız 28-35 arasında değişmektedir ve her gün geçtikçe daha da büyümekteyiz. Güncel scriptler ve sosyal-illegal-legal sistemler açısında kendimizi çoğu serverdan ayırıyoruz. 7/24 ilgili yönetim ekibimiz ile istediğiniz an istediğiniz durum hakkında konuşabilir ve yardım alabilirsiniz. Neph#3003 discordundan bana ulaşabilirsiniz.

detayları konuşuruz gelmeniz yeterli efsane scriptler ile geliyoruz gunrp yi önlemek için iki çete aktif bekleniyorsunuz aktif ilgili bir yönetim ekibiyiz.

güncel

Hocam şartları karşılıyorsa dcmize bekleriz

YGGDRASL ROLEPLAY

1-100+FPS
2-MÜTHİŞ ÇETE HOODLARI
3-MÜTHİŞ AİLE MALİKANELERİ
4-LSPD&LSSD&EMS LERDE MUHTEŞEM ENVANTERLERvARAÇLAR
5-TÜRKİYE SUNUCULARININ EN İYİ TELEFON SCRİPTİ
6-EN UYGUN FİYATTAN DONATE LİSTELERİ
7-KİBAR,İŞ BİTİRİCİ,SÜREKLİ AKTİF VE İLGİLİ YÖNETİM
8-SOSYAL RP
9-HARD EKONOMİ
10-2.EL OTO ALIM&SATIM
11-MÜZAYYEDE OTO ALIM&SATIM
12-VALİLİK SİSTEMİ
13-MARKET&BANKA&EV&MÜCEVHER SOYGUNU
14-GELİŞMİŞ BANKA SİSTEMİ
15-GELİŞMİŞ ENVANTER SİSTEMİ
16- +17 ALIM
17-ÇETE&AİLE&EMS&LSSD&LSPD ALIMLARI AÇIK
18-GELİŞMİŞ MOTEL SİSTEMİ
19-YETKİLİ ALIMLARI AÇIK
20-AKTİF TAKSICILIK
21-BALIK TUTMA
22-AİLE ORTAMI
23-9 DİYAR TOPLULUĞU

?????????? | 9ᴅɪʏᴀʀ

KANKAM YENİ SUNUCUYU AÇIYORUZ SALI GÜNÜ AÇILIYOR GELİRMİSİN BİLEMEM AMA ÇOK EFSANE OLUCAK discord.gg/f2Fq
[??] ??????? ???????? ????

şartları taşıyan arkadaşlar dc üzerinde gelsin görüşelim

Özenle Tasarlanmış Polis Araçları ! 3 Katlı Polis Karakolu ! Çeteler ve Ailelere Özel Ayarlanmış YMAPLER ! Çeteler İçin Gelişmiş F6 Menüsü, Kasası ve Araç Çıkarma Noktaları ! Sorunsuz Motel Sistemi ! FPS Düşürmeyen Özenle Hazırlanmış Modlu Araçlar ! Animasyonlu NPC 'li Benzinlik İstasyonları ! Üst Düzey Yönetim ! Hayatınızda Görmediğiniz Etkinlik Fikirleri ! Özenle Hazırlanmış Market ve Kuyumcu Soygunu ! Gelişmiş Hastane ! Özenle Ayarlanmış İllegal Meslekler ! Gelişmiş Ev Sistemi ! 7/24 Birebir Sesli Destek ! Özenle Hazırlanmış Market ! Silahı Belden Çıkarma Animasyonu ve Büyük Silahların Üstünde Gözükme Scripti ! Sorunsuz Bugsuz Bagaj ve Torpido Sistemi ! Yenilenmiş Hud ! Bugsuz Araç Parçalama ve Satış ! Silahlar İçin Mermi Kutuları ve Oyuncuların Giyebileceği Seviyeli Çelik Yelekler ! Sorunsuz Polisler İçin /cctv Polis Kamerası ! Sıkıntısız Fotoğraf Çeken, İnstagramlı Telefon ! Roleplay kurallarına uygun sadece oyuncu sayısını gösteren Z Menü ve IC Karakter İsimleri Yazan Envanter ! Rol Bilgisine Güvenen Oyuncularımıza Çete, Aile ve L.S.P.D - E.M.S Alımlarımız Açıktır ! ?????????? | 9ᴅɪʏᴀʀ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!