Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [UCUZ] Full Stack Developer Hizmeti | Lua & Javascript & HTML & CSS

1 yılda full stack developer olanı ilk defa görüyorum

Not : Şu anda çok fazla sunucuyla çalışıyorum. Başka bir sunucuyla çalışmak için müsait değilim.

Merhabalar ben Araf, 16 yaşındayım. Bir süredir yaptığım script ve paketleri forumda tanıtım veya paylaşım olarak paylaşıyorum. Yaklaşık 8 aydır sürekli olarak hayatsız gibi programlama konusunda araştırıyor, kendimi geliştirmeye çalışıyor ve bu işlerle uğraşıyorum. Bu sürede özellikle FiveM'e odaklanarak çalıştım ve başlıkta da belirttiğim dilleri öğrendim. Lua diline FiveM odaklı olarak tam anlamıyla hakim olduğumu söyleyebilirim. Onun dışında front-end tarafında HTML ve CSS dillerine de hakimim. Fakat Javascript çok geniş bir dil ve henüz onda yeni sayılırım. 1 aydır onun üzerinde uğraşıyorum ve halen öğreniyorum. Hali hazırda bitirmek üzere olduğum bir paket bulunuyor. Kendimi ballandıra ballandıra anlatmayacağım, çok iyi bir bilgim olduğunu veya çok iyi bir developer olduğumu iddia etmiyorum FiveM üzerinde ortalama / ortalama üstü herhangi bir developer kadar bilgim var. Script yazabilir, script düzenleyebilir, script optimize edebilir, paket yapabilir, paket düzenleyebilirim. Kendimi geliştirmek, bu sırada tecrübe edinmek amacıyla ücretsiz olarak bir sunucuda developer olmak istiyorum.

Ad, soyad ve yaşadığım yer gibi bilgileri çoğu yerde olduğu gibi burada da paylaşmayacağım zira özel hayata girdiğini düşünüyorum, kusura bakmayın. Daha önce bir sunucuda bu görevde bulunmadım. Programlama bilgimi yukarıda belirttim. Günlük aktiflik sürem değişkendir fakat genel anlamda günün büyük bir bölümünde aktifim. Ek olarak belirtmek isterim ki; sunucunuzda developer olarak çalıştığım süre boyunca tabiri caizse "darlamamanızı" istiyorum. Zaten gereğince bir süre boyunca çalışıyor ve benden istediklerinizi yapıyor olacağım. Onun dışında beni rahatsız etmez, hapsetmez, darlamazsanız çok sevinirim; psikolojik bir sorun mudur bilmiyorum fakat bu durumlarda ciddi manada tüm şevkim yok oluyor. Bana Discord'dan ARAF#6082 profiliyle iletişim kurarak veya ulaşabilirsiniz.

Referanslar :

- woNN RP
- Born RP
- Wisup RP
- Eagle RP
- Kral RP
- Core RP

Daha Önceki Projelerim :
-
-

- araf-v1 | FiveM Paket (Discord sunucumdan bakabilirsiniz.)
- araf-vangelico | Yakın zamanda paylaşımını yapacağım.
Discord yönlendirmesi tarafımca düzenlenmiştir.

Neden!? Bana ulaşmalarının tek yolunu kapatıyorsunuz şu an.
Discord ismini yazarsanız da ulaşabileceklerini düşünüyorum, gerçi yazmışsınız bir problem göremiyorum.

DM'lerim kapalı ve buraya çok girmiyorum. Neden kaldırdınız, tekrar soruyorum.
Discord yönlendirmesi yasak olduğundan tarafımca kaldırılmıştır.

Discord yönlendirmesi yasak olduğundan tarafımca kaldırılmıştır.
Discord'a yönlendirmeyi bu konudan kaldırmanız direkt olarak bu konuyu kapatmak anlamına geliyor. Ne bana ulaşabilecekleri bir mecra ne de yaptıklarımı görebilecekleri bir alan bırakmıyorsunuz. Soruyorum, ilanın ne anlamı kalıyor?

Discord'a yönlendirmeyi bu konudan kaldırmanız direkt olarak bu konuyu kapatmak anlamına geliyor. Ne bana ulaşabilecekleri bir mecra ne de yaptıklarımı görebilecekleri bir alan bırakmıyorsunuz. Soruyorum, ilanın ne anlamı kalıyor?
İmzanızda discord adresiniz bulunmakta oradan ulaşabilirler.

İmzanızda discord adresiniz bulunmakta buradan ulaşabilirler.
E yani onu demeye çalışıyorum zaten, zaten orda var. Konudan kaldırınca ne oluyor? Kaç tane moderatör baktı, hiç sorun yok siz linki kaldırıyorsunuz. Offf, neyse uyuyacağım iyi geceler dilerim. Konunun başlığındaki ücretsiz kelimesini kaldırırsanız çok sevinirim.

E yani onu demeye çalışıyorum zaten, zaten orda var. Konudan kaldırınca ne oluyor? Kaç tane moderatör baktı, hiç sorun yok siz linki kaldırıyorsunuz. Offf, neyse uyuyacağım iyi geceler dilerim. Konunun başlığındaki ücretsiz kelimesini kaldırırsanız çok sevinirim.
Anlıyorum, bence de uyuyun iyi geleceğini düşünüyorum iyi akşamlar.

Konu sahibi isteği üzerine konu başlığı tarafımca düzenlenmiştir.

Javascript bilgim zayıf sayılır. Konuyu okusan anlıcan ne anlattığımı ama videosunu izlemeden script boklama ekolüne devam sonuçta yani o daha kolay :D

10 senedir yazılımcıyım ben bile kendime back-end developer diyemiyorsam senin 1 senede öğrendiğin şey ile "ben front-end developer'ım" demen garip. HTML & CSS'te birşey yok herkes biliyor sözde, Javascript az bilgisi olan kendine bi zahmet front-end bile demesin. Daha ne kütüphaneler var onlarda çıkacak karşına merak etme. Diyeceğim şu 10 senede ben tam öğrenemedim bu işi 1 senede öğrenemezsin kendini geliştirmen lazım. Lua pluginlerinin içlerindeki HTML & CSS'te ne var ki zaten.

10 senedir yazılımcıyım ben bile kendime back-end developer diyemiyorsam senin 1 senede öğrendiğin şey ile "ben front-end developer'ım" demen garip. HTML & CSS'te birşey yok herkes biliyor sözde, Javascript az bilgisi olan kendine bi zahmet front-end bile demesin. Daha ne kütüphaneler var onlarda çıkacak karşına merak etme. Diyeceğim şu 10 senede ben tam öğrenemedim bu işi 1 senede öğrenemezsin kendini geliştirmen lazım. Lua pluginlerinin içlerindeki HTML & CSS'te ne var ki zaten.
İlah olduğuma dair bir iddiam yok, keşke konuyu şöyle bi okusan. Okuyup da anlamadıysan 10 senede bir dili anlamamanla aynı şeye veriyorum. 1 senede tüm dili anlayan var merak etme, ben tüm Javascripti veya tüm Lua'yı bilmiyorum ama 10 yıl da sürmez yani :/ En azından o kadar süreden kısa sürede öğrenen var. Web üzerinde back end olduğumu veya javascript tillahı olduğumu söylemedim bile. Konuyu anlayamamışsın, 10 yıldır iki üç dili anlayamadığın gibi. Saygılar, oldlardan gözü yaşlı benim gibi new'ler buneamk diyor :p

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!