Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [UCUZ] Full Stack Developer Hizmeti | Lua & Javascript & HTML & CSS

araf

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Selim Efe
Soyadınız : -
Yaşınız : 16
Yaşadığınız Yer : -
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : Referanslarım ve projelerim konunun en altında yazmakta.
Günlük Online Süreniz : Okullar başlayana kadar tüm gün ama başladıktan sonra 2-3 saat
Özellikleriniz : Lua diline tamamen hakimim, hakkında bilmediğim bir şey yok. citizenScripting yani FiveM'e de %75 kadar hakimim. HTML, CSS ve Javascript'e de orta / orta üstü seviyede hakimim. Şu anda her gün kendimi Javascript ve framework'leri üzerinde geliştiriyorum. FiveM üzerinde scripting anlamında her şeyi yapabilir ve blog, tanıtım sitesi gibi front-end website yapabilirim.
İletişim Adresi (Discord) : ARAF#0001

Diğer / Ek :
Merhabalar ben Araf, 16 yaşındayım. Bir süredir yaptığım script ve paketleri forumda tanıtım veya paylaşım olarak paylaşıyorum. 1 yılı aşkın süredir sürekli olarak hayatsız gibi programlama konusunda araştırıyor, kendimi geliştirmeye çalışıyor ve bu işlerle uğraşıyorum. Bu sürede özellikle FiveM'e odaklanarak çalıştım ve başlıkta da belirttiğim dilleri öğrendim. Lua diline tamamen hakim olduğumu söyleyebilirim. Modüller, metatablelar vb. her şeyi tamamen yabancı kaynaklardan öğrendim. Onun dışında front-end tarafında HTML ve CSS dillerine de hakimim. Javascript üzerinde ise 6 aydan fazla bir süredir çalışıyorum. Daha öncesinde ise alt:V üzerinde denemelerim olmuştu. Javascript üzerinde ortalama derecede bilgim var. Hali hazırda bitirmek üzere olduğum bir paket bulunuyor. Script yazabilir, script düzenleyebilir, script optimize edebilir, paket yapabilir, paket düzenleyebilir, Wordpress ve benzeri bir şey kullanmadan sıfırdan website yapabilirim. Kendimi geliştirmek, bu sırada tecrübe edinmek amacıyla bir süre boyunca ücretli olarak bir sunucuda developer olmak istiyorum.

Referanslar :
- woNN RP
- Eagle RP
- Kral RP
- Core RP

Daha Önceki Projelerim :
-
-

- araf-v1 | FiveM Paket (Discord sunucumdan bakabilirsiniz.)
- araf-vangelico | Yakın zamanda paylaşımını yapacağım.

Son düzenleme:
İlan güncellenmiştir. Şu anda iki farklı sunucu ile çalışıyorum ve bir başka sunucuyla görüşüyorum. Lütfen konum yetkililer tarafından kapatılmasın. Tekrar başka bir sunucuyla görüşebilir olduğumda ilanı güncelleyeceğim.

CanRow#1881 Arkadaş ekleyemedim ekler misiniz

ücretsiz developerlık olmaz harcarlar koçum seni amele işi yaptırırlar

İlan güncellenerek yeni referanslar eklenmiştir. Yetkililer lütfen konuyu kapatmasın, çalışacağım zaman konuyu tekrar güncelleyeceğim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!