Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [UCUZ] Full Stack Developer Hizmeti | Lua & Javascript & HTML & CSS

Kendimi ballandıra ballandıra anlatmayacağım, çok iyi bir bilgim olduğunu veya çok iyi bir developer olduğumu iddia etmiyorum FiveM üzerinde ortalama / ortalama üstü herhangi bir developer kadar bilgim var. Script yazabilir, script düzenleyebilir, script optimize edebilir, paket yapabilir, paket düzenleyebilirim.
HealDropNetwork HealDropNetwork şöyle bırakayım da bi 10 kere falan oku anlarsın

DF
İlah olduğuma dair bir iddiam yok, keşke konuyu şöyle bi okusan. Okuyup da anlamadıysan 10 senede bir dili anlamamanla aynı şeye veriyorum. 1 senede tüm dili anlayan var merak etme, ben tüm Javascripti veya tüm Lua'yı bilmiyorum ama 10 yıl da sürmez yani :/ En azından o kadar süreden kısa sürede öğrenen var. Web üzerinde back end olduğumu veya javascript tillahı olduğumu söylemedim bile. Konuyu anlayamamışsın, 10 yıldır iki üç dili anlayamadığın gibi. Saygılar, oldlardan gözü yaşlı benim gibi new'ler buneamk diyor :p
?

DF
İlah olduğuma dair bir iddiam yok, keşke konuyu şöyle bi okusan. Okuyup da anlamadıysan 10 senede bir dili anlamamanla aynı şeye veriyorum. 1 senede tüm dili anlayan var merak etme, ben tüm Javascripti veya tüm Lua'yı bilmiyorum ama 10 yıl da sürmez yani :/ En azından o kadar süreden kısa sürede öğrenen var. Web üzerinde back end olduğumu veya javascript tillahı olduğumu söylemedim bile. Konuyu anlayamamışsın, 10 yıldır iki üç dili anlayamadığın gibi. Saygılar, oldlardan gözü yaşlı benim gibi new'ler buneamk diyor :p

Ben programlama üzerine 10 yıldır bu işin içerisindeyim dostum. Öyle kolay öğrenilmiyor bu işin okulunu okumadık kursuna gitmedik eğitim seti alacak paramız olsa 6 ayda bende öğrenirim zaten :D Ben tamamen kurumsala yönelik çalışıyorum. Lua kavramında HTML & CSS birşey değil zaten. Web anlamında kenidin geliştir. Web anlamında zaten tecrüben yoksa zaten front-end developer değil lua developer'sın. Fivem piyasasında yeniyim zaten yeni yeni çözüyoruz. Mta pluginleri yazardım önceden mta oynarken. Fivem ayrı bi olay.

DF
Ben programlama üzerine 10 yıldır bu işin içerisindeyim dostum. Öyle kolay öğrenilmiyor bu işin okulunu okumadık kursuna gitmedik eğitim seti alacak paramız olsa 6 ayda bende öğrenirim zaten :D Ben tamamen kurumsala yönelik çalışıyorum. Lua kavramında HTML & CSS birşey değil zaten. Web anlamında kenidin geliştir. Web anlamında zaten tecrüben yoksa zaten front-end developer değil lua developer'sın. Fivem piyasasında yeniyim zaten yeni yeni çözüyoruz. Mta pluginleri yazardım önceden mta oynarken. Fivem ayrı bi olay.
yok kanka sen okuma bilmiyosun hadi öptüm seni ya en iyisi sensin

DF
Rica etsem Github'ını atar mısın? Merak ettim incelemek istiyorum

DF
İlan maalesef çok fazla sunucuyla çalışmam sebebiyle güncel değildir. Tekrar çalışabileceğim zaman konu güncellenecektir. Yetkililer lütfen konuyu kapatmasın :)

DF
+rep
kendisi işini hakkı ile yapan sayılı insanlardan kesinlikle güvenebilirsiniz

DF
10 senedir yazılımcıyım ben bile kendime back-end developer diyemiyorsam senin 1 senede öğrendiğin şey ile "ben front-end developer'ım" demen garip. HTML & CSS'te birşey yok herkes biliyor sözde, Javascript az bilgisi olan kendine bi zahmet front-end bile demesin. Daha ne kütüphaneler var onlarda çıkacak karşına merak etme. Diyeceğim şu 10 senede ben tam öğrenemedim bu işi 1 senede öğrenemezsin kendini geliştirmen lazım. Lua pluginlerinin içlerindeki HTML & CSS'te ne var ki zaten.
Üzülerek söylemeliyim ki 10 yılın bomboş geçmiş, akli dengesi yerinde olan her birey 1-2 yılda backend i cok net bir sekilde ogrenebilir (proje ureterek). Front end ise max 6-7 ay surer (isi bilen birinden akil alarak). Extra olarak önemli olan a,b,c,d dillerini ogrenmek degil algoritmayi ogrendikten sonra her dili cok rahat cozumleyebilirsin.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!