Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) vibeR Free | Infinity M3 Paket | 1.60 Resmon

Kullanacaklar için, tgiann depo scriptinin javascript kısmında şu satırı silin
57070
Yoksa depo her açıldığında herkesin şifresi tüm oyuncularda konsolda gözükür ^^

Merhabalar yaptığınız paket kaç kişi kaldırmaktadır birde Discorda yazdıgım halde hiç yardımcı oldugunu görmedim yazdım kaç defa sürekli işiniz oldugunu söylüyorsunuz :D

Hocam merhaba pakete key atıyorum fakat aktif olmuyor aynı key'i farklı server'da denedim oluyor sorunun çözümü nedir acaba?

Bu hatayı neden alıyorum ?

Ekli dosyalar

• odun hatası 2.PNG
    odun hatası 2.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 44
  • odun hatası.PNG
    odun hatası.PNG
    885 bayt · Görüntüleme: 43
Npcleri nerden acıcaz bunun bilen var mi ?

Öncelikle herkese merhaba çoğu zaman yaptığım gibi yine sizlerin işine yarayacağını düşündüğüm bir paylaşım ile karşınızdayım. Bu aralar çok denk geldiğim bir şey var. Bazı insanların zaten bir paketin temeli olan içinde bulunması gereken galeri, motel, envanter gibi scriptleri barındıran paketleri infinity +200 oynar deyip gereksiz yüksek fiyatlara sattığını gördüm. Piyasayı bilmeyen veya bu işlerden çok fazla anlamayan, forumları takip etmeyen insanlarda Infinity altyapının ücretsiz paylaşıldığını bilmeden gidip paket sırf infinity olduğu için para veriyorlar. Beni az çok tanıyan insanlar, insanların boşu boşuna birşeylere para vermesinden hoşlanmadığımı bilir. Bende bu yüzden mağdur arkadaşlarımız için 3 günümü ayırıp sunucularınızda kullanabileceğiniz infinity bir paket yaptım. SFX Recep1 ile 2 - 3 saat test yaptık görünürde bir sorun yok fakat sonuç 3 günde yaptığım bir paket eğer paketden kaynaklı herhangi bir sorun çıkarsa discord sunucumda ki #destek kanalından sorununuzu belirtirseniz elimden geldiğince hızlı ilgilenmeye çalışacağım. Sizlerden ricam paketin ismini değiştirip satmaya çalışmayınız ve paketi sunucunuzda kullanacaksanız server.cfg'de ki developers setinden ismimi kaldırmayınız. Dediğim gibi umarım paketi satmaya kalkanlar olmaz veya kullanacak sunucular sanki kendileri yapmış gibi davranmaz. Güle güle kullanın iyi eğlenceler. Umarım bu saatten sonra kimse boşa para harcamaz.

İndirme Linki
-
Virus Total -
Discord Sunucum -

PAKET ÖN İZLEME

thx to KaJudge for contribution in optimizing
Ekli dosyayı görüntüle 53754

/hud Komutu İle Kişiselleştirebileceğiniz Hud:
Ekli dosyayı görüntüle 53742

Depo Satın Alma Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53744

Yeni Viceroy Medical Center:
Ekli dosyayı görüntüle 53752

Polis Cephaneliği
Ekli dosyayı görüntüle 53749

Kıyafet Dükkanı:
Ekli dosyayı görüntüle 53750

Vezne Soygunu:
Ekli dosyayı görüntüle 53756

Radial Menu:
Ekli dosyayı görüntüle 53753

Telefon:
Ekli dosyayı görüntüle 53755

Her Girişte Rastgele Oda Veren Motel Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53757

Market Soygunu:
Ekli dosyayı görüntüle 53758

Silah Kasası Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53760

Polis Drone Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53751

Kapı Kilit Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53759

Npc Doktor:
Ekli dosyayı görüntüle 53761

Gymli Hapishane Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53762
hocam pakette araçlar tamir olmuyor nasıl düzeltebiliriz?

Hala m3 paket satanlar olduğu için up

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!