Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) vibeR Free | Infinity M3 Paket | 1.60 Resmon

Merhabalar
yaptığınız paylaşımı çok beğendim yükleyip denemek istedim. Fakat içerisinde bir problem gözüme çarptı. m3_admin menüde diğer kişiyi yanıma getiremiyorum. yada onun yanına git dediğim zaman gitmiyor Gps üzerinden baktığım zamanda sunucuya ilk girdiği konumda gözüküyor kişi kendisi hareket etse bile değişmiyor. Bu konu hakkında destek sağlarsanız sevinirim.

Daha fazla kişinin yararlanması amacıyla +

Merhabalar
yaptığınız paylaşımı çok beğendim yükleyip denemek istedim. Fakat içerisinde bir problem gözüme çarptı. m3_admin menüde diğer kişiyi yanıma getiremiyorum. yada onun yanına git dediğim zaman gitmiyor Gps üzerinden baktığım zamanda sunucuya ilk girdiği konumda gözüküyor kişi kendisi hareket etse bile değişmiyor. Bu konu hakkında destek sağlarsanız sevinirim.

Herşeyi doğru yapmama rağmen böyle bir hata alıyorum server cfg başlat konumları hepsi doğru. Yardımcı olabilecek varmı ?

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    109.9 KB · Görüntüleme: 68
Npc leri acabilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi acaba

+Rep
Sunucu içerisinde NoNPC yada

CreateThread(function()
local density = 1.0
while true do
SetParkedVehicleDensityMultiplierThisFrame(density)
SetVehicleDensityMultiplierThisFrame(density)
SetRandomVehicleDensityMultiplierThisFrame(density)
SetPedDensityMultiplierThisFrame(density)
SetScenarioPedDensityMultiplierThisFrame(density, density) -- Walking NPC Density
Wait(0)
end
end)
Kullanılmadığı halde her hangi bir npc sunucu içerisinde yok nereden kapattığın sorabiliriyim ?

Merhabalar
m3_gps te bu sorundan dolayı çalışmıyor birisi yardım edebilir mi

Hocam şu /car /giveitem tarzı komutları nasıl aktif edebilirim

serverde kendime admin falan verdim m3admin menüde full perm var ama /rev olmuyor veya /goto /bring gibi.

paketteki tek sıkıntı kişilerin kordinatlarını görmüyor sunucu, m3_adminde ve m3_gpste sıkıntı yaratıyor bu durum çözülürse çok iyi olur

Yol Paketini kaldırısanız fpsiniz artar arkadaşlar onun dısında güzel paylasım emeklerinize tekrardan tesekkürler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!