Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) vibeR Free | Infinity M3 Paket | 1.60 Resmon

kral yolların ismi ne yol paketini kaldırmak istiyorumda

DF
Bazı admin komutlarınız işe yaramıyor ise sadece admin yetkisini verin kendinize süper admin bazı komutlarda işlevsiz kalıyor

DF
Rep
Öncelikle herkese merhaba çoğu zaman yaptığım gibi yine sizlerin işine yarayacağını düşündüğüm bir paylaşım ile karşınızdayım. Bu aralar çok denk geldiğim bir şey var. Bazı insanların zaten bir paketin temeli olan içinde bulunması gereken galeri, motel, envanter gibi scriptleri barındıran paketleri infinity +200 oynar deyip gereksiz yüksek fiyatlara sattığını gördüm. Piyasayı bilmeyen veya bu işlerden çok fazla anlamayan, forumları takip etmeyen insanlarda Infinity altyapının ücretsiz paylaşıldığını bilmeden gidip paket sırf infinity olduğu için para veriyorlar. Beni az çok tanıyan insanlar, insanların boşu boşuna birşeylere para vermesinden hoşlanmadığımı bilir. Bende bu yüzden mağdur arkadaşlarımız için 3 günümü ayırıp sunucularınızda kullanabileceğiniz infinity bir paket yaptım. SFX Recep1 ile 2 - 3 saat test yaptık görünürde bir sorun yok fakat sonuç 3 günde yaptığım bir paket eğer paketden kaynaklı herhangi bir sorun çıkarsa discord sunucumda ki #destek kanalından sorununuzu belirtirseniz elimden geldiğince hızlı ilgilenmeye çalışacağım. Sizlerden ricam paketin ismini değiştirip satmaya çalışmayınız ve paketi sunucunuzda kullanacaksanız server.cfg'de ki developers setinden ismimi kaldırmayınız. Dediğim gibi umarım paketi satmaya kalkanlar olmaz veya kullanacak sunucular sanki kendileri yapmış gibi davranmaz. Güle güle kullanın iyi eğlenceler. Umarım bu saatten sonra kimse boşa para harcamaz.

İndirme Linki
-
Virus Total -
Discord Sunucum -

PAKET ÖN İZLEME

thx to KaJudge for contribution in optimizing
Ekli dosyayı görüntüle 53754

/hud Komutu İle Kişiselleştirebileceğiniz Hud:
Ekli dosyayı görüntüle 53742

Depo Satın Alma Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53744

Yeni Viceroy Medical Center:
Ekli dosyayı görüntüle 53752

Polis Cephaneliği
Ekli dosyayı görüntüle 53749

Kıyafet Dükkanı:
Ekli dosyayı görüntüle 53750

Vezne Soygunu:
Ekli dosyayı görüntüle 53756

Radial Menu:
Ekli dosyayı görüntüle 53753

Telefon:
Ekli dosyayı görüntüle 53755

Her Girişte Rastgele Oda Veren Motel Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53757

Market Soygunu:
Ekli dosyayı görüntüle 53758

Silah Kasası Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53760

Polis Drone Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53751

Kapı Kilit Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53759

Npc Doktor:
Ekli dosyayı görüntüle 53761

Gymli Hapishane Sistemi:
Ekli dosyayı görüntüle 53762
Rep çok iyi sadece cloth. Shop scriptini ayrı paylaşırmısın veya bu raya atarmısn çok aranan bişeyde

DF
Yol paketini nasıl kaldırabilirim acaba?

DF
Merhabalar
yaptığınız paylaşımı çok beğendim yükleyip denemek istedim. Fakat içerisinde bir problem gözüme çarptı. m3_admin menüde diğer kişiyi yanıma getiremiyorum. yada onun yanına git dediğim zaman gitmiyor Gps üzerinden baktığım zamanda sunucuya ilk girdiği konumda gözüküyor kişi kendisi hareket etse bile değişmiyor. Bu konu hakkında destek sağlarsanız sevinirim.
sorunun çözülmesine yardım edecek birisini bulmak için +

DF
Hocam bu bunnyi nasıl kaldırabiliriz acaba?

DF
55136
i use esx v1 final
when i drop any item notice error
and can't load weapon

DF
bu pakette npc leri nasıl açabilirim kimse bilmiyor mu

DF
sv_licensekey kurmama rağmen bide web api keyi kurmama rağmen bu hatayı alıyorum yardım edebilecek biri varmıdır ?

DF

Ekli dosyalar

• 1622548965230.png
    1622548965230.png
    8.6 KB · Görüntüleme: 18
Reis license key girmeme ragmen license key hatası alıyorum nası çözerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!