Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Ücretsiz Korunaklı Anticheat [ gvz-anticheat ]

Kusura bakma görmedim paylaştığını

Son düzenleme:
Ben Eğitim İstemiyorum sadece çektirme kısımlarını söylüyorum Config kısmı client.lua kısmı ufak bir yerini gösterirmisin dedim okadar. :D
G3VEZE#7918 ekle discorddan

hocam blacklistname ne işe yarıyor diğerleri falan çalışıyor fakat bunun mantığını anlayamadım G3VEZE G3VEZE

onesync legacy ile uyumlumudur ? 1.1de hiçbirşey yapmayıp alt+tab atınca kick yemiştim
Legacy de bazı problemler çıkartabilir 1.1 de aldığınız bazı hatalar şuan fix çalışmalara devam ediyorum Legacy i şuan tam olarak test edeceğim haber vereceğim sana.

hocam blacklistname ne işe yarıyor diğerleri falan çalışıyor fakat bunun mantığını anlayamadım G3VEZE G3VEZE
Hocam blacklist name örneğin configden belirledigin steam adı olan kişi oyuna giremez zaten githubumdaki update kısmına bakarsan fotoğrafı mevcuttur.

Hocam blacklist name örneğin configden belirledigin steam adı olan kişi oyuna giremez zaten githubumdaki update kısmına bakarsan fotoğrafı mevcuttur.
tamam hocam gördüm eline sağlık

onesync legacy ile uyumlumudur ? 1.1de hiçbirşey yapmayıp alt+tab atınca kick yemiştim
Legacyde herhagi bir sorun yaşamazsın test edildi.Önerim eğer oyunda pedler açıksa ya pedleri yada anticheatteki ped ayarını kapatmanı öneririm.

( QB coredaki sorunu fark ettim yakın zamanda düzeltip tekrardan yayınlayacağım )

Son düzenleme:
+

+

Eline sağlık güzel olmuş

para basma ve speedhack engeli getirebilirmisiniz acaba G3VEZE G3VEZE

eline sağlık başarılı +rep

+rep eline sağlık bugün için özürdilerim bilmiyordum G3VEZE G3VEZE

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!