Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Ücretsiz Korunaklı Anticheat [ gvz-anticheat ]

G3VEZE

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
G3VEZE#7918
Selamlar uzun zamandır geliştirdiğim ve planladığım bir şeydi yaptım sonunda.Biliyorsunuz ki 1-2 gün önce blacklist weapon eklentimi paylaşmıştım ve bu da onun devamı niteliğinde.Aşşağıdaki videodeki gördüğünüz herşey engelleniyordur.Şimdi asıl sizin sormak istediklerinizi ben cevaplayayım :

Neden Free ? : Çünkü biliyorsunuz ki fivem de çok hile var ve katkım olsun diye böyle bir projem vardı başarı ile tamamladığımı düşünüyorum.

Anticheatin Özellikleri nelerdir :

- BlackListExplosions
- BlacklistedWeapons
- AntiWords
- BlacklistProps
- BlacklistVehicles
- BlacklistPeds
- BlacklistEvent ( Yakında gelecektir üzerinde çalışmalarım sürüyor )

Gerçekten Bütün hilelere dayanıklımı : Tabikide hayır elime bütün hile menüleri maalesef geçmedi methodları pek iyi bilmiyorum ama yukarıda yazdıklarımı engelleyeceğini düşünüyorum.

Not : Dediğim gibi amacım bir nebze sunucularınızı rahatlatmak zaten bi kazancım yok ücretsiz paylaşıyorum.Umarım işinize yarar beğenirsiniz önerilerinizi yorumlara bekliyorum.

Script boşta iken yediği resmon değeri :

49866

Discord Log Sistemi :

49867

Auto kick sistemi :

49868

Kolay Config.lua edit bölümü :

49869

İNDİRME LİNKİ :

TANITIM VİDEOSU :

DİSCORD ADRESİM :

Son düzenleme:
Selamlar uzun zamandır geliştirdiğim ve planladığım bir şeydi yaptım sonunda.Biliyorsunuz ki 1-2 gün önce blacklist weapon eklentimi paylaşmıştım ve bu da onun devamı niteliğinde.Aşşağıdaki videodeki gördüğünüz herşey engelleniyordur.Şimdi asıl sizin sormak istediklerinizi ben cevaplayayım :

Neden Free ? : Çünkü biliyorsunuz ki fivem de çok hile var ve katkım olsun diye böyle bir projem vardı başarı ile tamamladığımı düşünüyorum.

Neden Server.lua şifreli : Çünkü server.luada discord loglarını barındırıyorum evet blacklist weapon scriptimde yapmadım çünkü script küçük bir scriptti bu ise daha detaylı ve insanların discord loglarını xx-anticheat olarak değiştirmesini istemiyorum.Şahsen sizin de böyle birşey istemeyeceğinizi düşünüyorum.Bana eğer güvenmiyorsanız iyi bir yazılımcıya şifreyi kırdırtabilir ve kodları inceleyebilirsiniz başkalarına benzemez sql inizi çalmaz verilerinizi çalacak tek bir kod satırı bile yoktur.

- BlackListExplosions
- BlacklistedWeapons
- AntiWords
- BlacklistProps
- BlacklistVehicles
- BlacklistPeds

Gerçekten Bütün hilelere dayanıklımı : Tabikide hayır elime bütün hile menüleri maalesef geçmedi methodları pek iyi bilmiyorum ama yukarıda yazdıklarımı engelleyeceğini düşünüyorum.

Not : Dediğim gibi amacım bir nebze sunucularınızı rahatlatmak zaten bi kazancım yok ücretsiz paylaşıyorum.Umarım işinize yarar beğenirsiniz önerilerinizi yorumlara bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 49866

Discord Log Sistemi :

Ekli dosyayı görüntüle 49867

Auto kick sistemi :

Ekli dosyayı görüntüle 49868

Ekli dosyayı görüntüle 49869

İNDİRME LİNKİ :

TANITIM VİDEOSU :

Gerçekten yine bir G3VEZE klasiği diyebilirim. Gerçekten yararlı ve kullanışlı bir çalışma olmuş. Emeğine sağlık.

Neden Server.lua şifreli : Çünkü server.luada discord loglarını barındırıyorum evet blacklist weapon scriptimde yapmadım çünkü script küçük bir scriptti bu ise daha detaylı ve insanların discord loglarını xx-anticheat olarak değiştirmesini istemiyorum.Şahsen sizin de böyle birşey istemeyeceğinizi düşünüyorum.Bana eğer güvenmiyorsanız iyi bir yazılımcıya şifreyi kırdırtabilir ve kodları inceleyebilirsiniz başkalarına benzemez sql inizi çalmaz verilerinizi çalacak tek bir kod satırı bile yoktur.

- BlackListExplosions
- BlacklistedWeapons
- AntiWords
- BlacklistProps
- BlacklistVehicles
- BlacklistPeds

Ekli dosyayı görüntüle 49866

Discord Log Sistemi :

Ekli dosyayı görüntüle 49867

Auto kick sistemi :

Ekli dosyayı görüntüle 49868

Ekli dosyayı görüntüle 49869

İNDİRME LİNKİ :

TANITIM VİDEOSU :
reis yapmış gene bizede +rep demek düşer :)

+REP Baya Güzel Gözüküyor Özellikle Discord log sistemi hoşuma gitti eline sağlık

Eline sağlık free anticheatler üzerinden menüleri bypasslayacak kodu alırsan menü executelemeyi bypasslayabilirsin

Bu devirde herkesin ücreti olarak paylaştığı işleri sen ücretsiz paylaşıyorsun helal olsun. başarılar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!