Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] JEWEL V2 | NEWQB | DEVAMLI GÜNCELLEME | GÜNCEL SUNUCU PAKETİ

jewelshopp

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! Jewel#6943
Paket'e Sürekli Güncelleme Gelmektedir Gelen Güncellemeler Preview'ler İle Birlikte Konu Altından Paylaşılacaktır.
BEĞENMEYENLER&KÖTÜ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER KONUYU LÜTFEN KİRLETMESİN ŞU AN Kİ PİYASADAKİLER GİBİ HATA İLE DOLU BİR PAKET YAPMADIK SATIN ALACAK KİŞİLERE ÖNCELİKLE TEST SONRASINDA SATIN ALIM HİZMETİ SUNUYORUZ HERKES PAKETTE NE OLDUĞUNU GÖRÜYOR.

Multicharacter&Spawn

- Config Kısmından Karakter Slot'unu Azaltıp Çoğaltabilirsiniz.
- Aynı Şekilde Config Kısmından Spawn Location'ları Arttırıp Azaltaibilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 91239
Ekli dosyayı görüntüle 91240

GARAJ
- Tamamen Senkron Ve Optimize

Ekli dosyayı görüntüle 91241

Motel Sistemi
- Motel Sistemi İsteğe Göre Kiralanabilir, İsteğe Göre Normal Şekilde Ayarlanmaktadır
- Motel Sistemi Anahtar İle Çalışmaktadır
- Belirli Bir Ücret Karşılığında Motel İşletmeciliği Satın Alınabilir
Preview;

Polis Rozet Sistemi
- Cephanelikten Sadece Chief Olan Memur Alabilir
- Yanlızca Chief Düzenleyebilir
- Alt Rütbe Memurlar'ın Sadece Gösterebileceği Şekilde Ayarlanmıştır
Preview;

Konuşan Kullanıcının Yüzüne Bakma
- Yakınınızda biri konuşmaya başlarsa karakterinizin kafası otomatik olarak konuşan kişinin yüzüne döner.
- Yakınınızdaki kişinin konuşması sonlandığında karakterinizin kafası otomatik olarak önüne döner.
- (Video Bana Ait Değildir)
Video :

Karavanda Meth Sistemi
Ekli dosyayı görüntüle 91242Ekli dosyayı görüntüle 91243Ekli dosyayı görüntüle 91244Ekli dosyayı görüntüle 91245Ekli dosyayı görüntüle 91246

Balıkçılık

Preview;

Dashcam & Bodycam Sistemi
- Sunucu restartına ve memur bodycam item'ını ikinci kez kullanıp kapatana kadar geçerlidir.
- Anlık görüntü sağlar ve gecikme olmaz.
- Memur bodycam'i çıkarttığında direkt olarak bağlantı kesilir.
- Memur, kendi bodycam'ini izleyemez.
( Video Bana Ait Değil)
Preview:

Biber Gazı
- Sadece Kolluk Kuvvetlerinin Kullanabileceği Şekilde Ayarlandı
- İsteğe Bağlı Configüre Edilebilir
- Preview:

Araç Yıkama
- Basıc,Standard,Premium Olarak 3 Ayrı Seçenek Mevcut
- Seçeneklerden Herhangi Birisini Aldığınız Zaman Animasyonlu Şekilde NPC'ler Aracı Yıkamaktadır

Ekli dosyayı görüntüle 91247

Galeri
Preview;

Projektör Sistemi
- Youtube Link, Public Ling, Google Olarak 3 Ayrı Seçenek Mevcut
- Anlık Olarak Görüntü Ve Ses Sağlamaktadır
Preview;

Depo
- Oyuncular Kendilerine Ait Şifreli Depo Oluşturabilir
- Her Kişi Yanlızca 1 Adet Depo Oluşturabilir
- İsteğe Göre Configüre Edilebilir
PREVİEW;

Admin Menü
Preview;

Telefon

- Gksphone'a Ek Seçenek Olarak Getirildi
- Tüm Uygulamalar Fix Şekilde
- PMA-Voice&SaltyChat Uyumlu
Preview;

PetShop Sistemi
- Bu Sistem Sayesinde Kendi Evcil Hayvanınızı Alabilirsiniz
- Satın Aldığınız Pet'i Datanıza Kayıt Eder
- Menüden Çağırıp,Oyun Oynatıp,Komutlar Verebilirsiniz
Preview:

Fps Menü
- Ayarları Düşürerek FPS'inizi Arttırır
- İsteğe Göre Daha Yüksek Grafikler Gösterir
Preview:

DJ Sistemi
- İsteğe Bağlı Olarak Configüre Edilebilir
- İster Mesleğe Bağlı Şekilde İster Herkesin Kullanabileceği Şekilde Ayarlayabilirsiniz
- Tüm Bar'lara Göre Lokasyonları Ayarlandı Ve Kendi Mesleğine Göre Entegre Edildi
- Son Çalınan Link'i Şarkı Geçmişi'ne Kayıt Eder Ve Tekrardan Link Girmenize Gerek Kalmaz (Restart Atılana Kadar)
Preview:

**Boombox Sistemi**
- Tamamen Optimize Ve Senkron Çalışıyor.
- Boombox Eşyasında İstediğiniz Youtube URL'sinden Şarkı Açabilirsiniz.
- Sizin Koyduğunuz Boombox'ı Başka Birisi Alabilir Veya Başka Bir Oyuncu Şarkı Açabilir.
- Açılan Şarkı Senkrondur Ve Uzaklığa Göre Ses Seviyesi Değişmektedir.
Preview:

Araç Parçalama
- 3 Aşama'dan Oluşuyor, Sökme,Kutulama Ve Satma
Preview;

Araç Tamir&Temizlik Kiti
- 2 Adet Tamir Kiti Bulunmaktadır
- 1. Seviye Tamir Kiti Yalnızca Motoru Tamir Eder
- 2. Seviye (Gelişmiş) Tamir Kiti Hem Motoru Hem Kaportayı Yani Komple Tamir Yapar
- Temizlik Kiti İle de Aracınızı Tamirden Sonra Temizleyebilirsiniz
Preview;

POLİCE MDT
Ekli dosyayı görüntüle 91248Ekli dosyayı görüntüle 91249

Uwu Cafe Mesleği

- Tamamen Senkron Ve Optimize.
- El Yıkama, Tepsi İle Servis Etme, Tablet Üzerinden Fatura Kesme Gibi Opsiyonlar Mevcut
Preview:

Target Görünümü Güncellendi
Ekli dosyayı görüntüle 91250

Farming

Preview;

Legal Meslekler
KARPUZ
BUĞDAY
İNEK SAĞMA&BESLEME
BALKABAĞI
MADEN
PORTAKAL
TAVUK

İllegal Meslekler
METH
ESRAR
KOKAİN
ŞARAP
İLLEGAL BALIK

DETAYLI BİLGİ&TEST VE SATIN ALIM İÇİN İMZADA BULUNAN DİSCORD ADRESİNE GELEBİLİR İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Yılbaşına Özel Satın Alımda 1 Hafta Developer Hizmeti Ve Logosuz Araç Paketi Hediyedir.

Fiyat;
Lisanslı Şekilde: 1250TL
Lisanssız: 2000TL

Knoes V2 Olduğunu Nerden Biliyorsun Diyenlere.
Target taki css tasarımı knoes paketi ile geldi.
um-admin de bulunun css knoes ile geldi.
geri kalan yazı fontları knoes paketinde kullanılan font gerek notifylerde ve diğer scriptlerde bunu bulabılırsınız.
ve bunları sen nerden biliyorsun paketi kullandınmı diyenlere cevabım ise arkadaşım sunucu açtı bu packle ordan biliyom kapişşşş.

geri kalan yazı fontları knoes paketinde kullanılan font gerek notifylerde ve diğer scriptlerde bunu bulabılırsınız.
ve bunları sen nerden biliyorsun paketi kullandınmı diyenlere cevabım ise arkadaşım sunucu açtı bu packle ordan biliyom kapişşşş.
evet target css'i knoes'e ait ki targeti sonradan değiştirdik ona bir şey diyemezsin 2.si um-admini artık paketinde kullanmayan yok neredeyse knoes ile gelmesi bir önem arz etmez bizde farkındayız. +olarak notify'ım torpak-notify yorumun ve bilgilendirmen için onun dışında knoes'in paketindeki temel ana scriptlerin hepsi lisanslı geriye yanlızca qb scriptleri kalıyor teşekkürler burada muhabbet etmeyelim yorumlarını kendine saklayabilirsin ben discord üzerinden bundan 1 hafta önce knoes'e yazdım onun paketini kullanmadığıma dair inanıp inanmamak kendisine kalır burada seni ilgilendiren bir durum yok :)

evet target css'i knoes'e ait ki targeti sonradan değiştirdik ona bir şey diyemezsin 2.si um-admini artık paketinde kullanmayan yok neredeyse knoes ile gelmesi bir önem arz etmez bizde farkındayız. +olarak notify'ım torpak-notify yorumun ve bilgilendirmen için teşekkürler burada muhabbet etmeyelim yorumlarını kendine saklayabilirsin :)
o sırada Knoes'in um-admindeki css'e attığı bakış

o sırada Knoes'in um-admindeki css'e attığı bakış
Konuyu baltalamaya devam mı edeceksin yoksa mesajlarını geri mi çekeceksin, Knoes'in avukatı değil bir moderatör olduğuna göre konu baltalama gidip bakabilirsin kaç kişi ve kimler o admin menüyü kulanıyor.

Konuyu baltalamaya devam mı edeceksin yoksa mesajlarını geri mi çekeceksin, Knoes'in avukatı değil bir moderatör olduğuna göre konu baltalama gidip bakabilirsin kaç kişi ve kimler o admin menüyü kulanıyor.
Konu baltamaka böyle birşey değildir.
Yorumlarımı Okurken ise bu "Moderatör benim konuma birşey yazamaz" gibisinden düşünmemeni istemiyorum çünkü bizde sizler gibi bir üyeyiz.
Burası bir forum forumda oluşabilecek Kötü & Dolandırıcılık vb. gibi şeylerin önüne geçmek ve forumdaki düzeni sağlamak için burdayız.

Konu baltamaka böyle birşey değildir.
Yorumlarımı Okurken ise bu "Moderatör benim konuma birşey yazamaz" gibisinden düşünmemeni istemiyorum çünkü bizde sizler gibi bir üyeyiz.
Burası bir forum forumda oluşabilecek Kötü & Dolandırıcılık vb. gibi şeylerin önüne geçmek ve forumdaki düzeni sağlamak için burdayız.
tabikide canım yorum yapamazsın demiyorum zaten moderatörler yorum yapamaz diye bir kayle yok sonuçta sadece konuya açıklık getirdim mesajlarını geri çekmeni istedim sana herhangi bir kötü sözüm veya tepkim olmadı zaten oraya yazdığım gibi beğenmeyenler yorum yapmadan devam edebilir diye

Katılıyorum
target alınmışsa paketim bilgisayarında vardır ve kullanıyorsun demektir evet v2 den biraz farklı olan şeylerde leak olarak eklenen scriptler :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!