Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ+KAMPANYA] JEWEL V1 | QBCORE | DÜŞÜK RESMON | GÜNCEL SUNUCU PAKETİ

Kendini geliştirmek istiyorsan kodlama üzerine yoğunlaşıp sistemleri kendin yazmalısın veya aldığın sistemi anlaşılamayacak derecede düzenlemelisin. Leak paketlerden scriptleri alıp veya direkt leak paketi kullanıp, ön planda gözüken sistemleri değiştirerek kendini geliştiremezsin maalesef. Eklediğin çoğu sistem bundan 5-6 ay önce leaklenen bir paketten alıntı. Paketin birkaç sistemini değiştirerek paketi tamamen sıfırdan kendine göre düzenlemiş gibi lanse edemezsin. İnsanların sana saygı çerçevesinde yorum yapmasını istiyorsan, önce senin emeğe saygı göstermeyi öğrenmen gerekiyor. Maalesef durum böyle, kendi düşüncelerim.

Kendini geliştirmek istiyorsan kodlama üzerine yoğunlaşıp sistemleri kendin yazmalısın veya aldığın sistemi anlaşılamayacak derecede düzenlemelisin. Leak paketlerden scriptleri alıp veya direkt leak paketi kullanıp, ön planda gözüken sistemleri değiştirerek kendini geliştiremezsin maalesef. Eklediğin çoğu sistem bundan 5-6 ay önce leaklenen bir paketten alıntı. Paketin birkaç sistemini değiştirerek paketi tamamen sıfırdan kendine göre düzenlemiş gibi lanse edemezsin. İnsanların sana saygı çerçevesinde yorum yapmasını istiyorsan, önce senin emeğe saygı göstermeyi öğrenmen gerekiyor. Maalesef durum böyle, kendi düşüncelerim.
Tabii ki düşüncene saygı duyarım. Benimde belirttiğim gibi henüz ilk paketim ve bildiğin gibi piyasadaki çoğu paket ya hatalı oluyor yada hiç uğraşılmamış oluyor,çoğu insan script dosyasının adını değiştirip kendinin gibi satış yapıyor, benim de bu pakette yapmak istediğim elimden geldiği kadarıyla bazı şeyleri değiştirdim ve insanlara hatasız full fix bir paket sunmaya çalıştım tabiki tamamiyle sistemlerin hepsi bana ait fakat buna rağmen yine de customlamaya çalıştım. Tekrardan önerin için teşekkür ederim benim de hedefim bundan sonraki paketimi yaparken şu anda piyasadaki hiç bir pakete benzemeyecek tüm sistemleri olmasa bile %90 ı bana ait olan bir paket hazırlayacağım ve bütün önerileri göz önünde bulunduracağım tekrardan thx enkiyo 😁❤️

wheelfitment fotoğrafını da çok güzel cekmissin
motel scriptini de sifirdan yazdin galiba ya havalisin :eek: (y):cool:

1.5 senedir devlik yapıp sclerin bir çoğunu raiderin paketten alman, lameeeeeeeeeeeeee

Fotoğraf ve videoların arasında bana ait olmayanları belirttim sıfırdan yazılmadı internette var zaten :eek:
İnternette yok kardeşim sen gidip benim leaklenen paketimi indiriyorsun ve içinden alıyorsun kendini kandırmaya da devam ediyorsun. 1.5 yılda tek yapabildiğin script editlemek olduğu için senin için tek sonuç paket yapıp satabilmek.

İnternette yok kardeşim sen gidip benim leaklenen paketimi indiriyorsun ve içinden alıyorsun kendini kandırmaya da devam ediyorsun. 1.5 yılda tek yapabildiğin script editlemek olduğu için senin için tek sonuç paket yapıp satabilmek.
akpwofapwofkapwok olm paketini 1 kere bile indirmedim ne anlatıyon bilip bilmeden millete suç atıyorsunuz anca :D

Sana
Ne olucak zaten max türeme

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!