Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ+KAMPANYA] JEWEL V1 | QBCORE | DÜŞÜK RESMON | GÜNCEL SUNUCU PAKETİ

AWFOPKAWFPOAWPFOK AY ÇEN KONUNA YAPTIĞIM YORUMA MI ALINDIN ÇEN @Knoes YAZIK ARKADAŞ YAPTIĞIMIZ YORUMLARA ALINIP BURDA DUYAR KASMAYA GELMİŞ AWPOFKAPWOFK
Aranızda ki muhabbet hakkında gram fikrim yok fakat sende biliyorsun ki paketinde ki scriptlerinin yüzde 60'ı bize ait zaten, temelden paylaştığımız scriptlere kadar ya da leak paketlerimizden kullanıyorsun.

Aranızda ki muhabbet hakkında gram fikrim yok fakat sende biliyorsun ki paketinde ki scriptlerinin yüzde 60'ı bize ait zaten, temelden paylaştığımız scriptlere kadar ya da leak paketlerimizden kullanıyorsun.
eyvallah kankam önemli değil paket satıştan kalkalı çok oldu zaten de olay arkadaşın knoes'in v2 leak paketini satması konusuna gidip knoes v2 paketim yazdı bende şakayla karışık 1000TL verelim satıştan kaldır falan gibisinden yazdım sonra alınıp burada kapatılmış konuma bunu yazması :D

eyvallah kankam önemli değil paket satıştan kalkalı çok oldu zaten de olay arkadaşın knoes'in v2 leak paketini satması konusuna gidip knoes v2 paketim yazdı bende şakayla karışık 1000TL verelim satıştan kaldır falan gibisinden yazdım sonra alınıp burada kapatılmış konuma bunu yazması :D
Dediğim gibi o konu hakkında bir şey söylemedim, umrumda da olmaz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!