Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] GELİŞMİŞ KULLANICI ADI VE ŞİFRE İLE WHİTELİST SİSTEMİ!

KelMustafa

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
mustafaata.net
Discord
MustafaAta#7167
Merhaba dostlarım, bugün lua ve php ile yaptığım giriş sistemli whitelist sistemini size tanıtıyorum.

Aldığınız zaman size site(burdan kayıt olabilcekler ve admin panelinden whitelist onaylayabileceksiniz) hediye vericeğim yanında.

Almak isteyenler Discord'dan ulaşabilir: MustafaAta#2020

Video:

Fiyatı 50 TL

NOT: İsterseniz şifreleri şifrelenmiş bir şekilde kaydedebilirsiniz.

GÜNCELLEME;
  • Artık hesaba ilk giren kişi hesabın sahibi oluyor.
  • Destek sistemi eklendi (0'dan yazıldı piyasa değeri 10-20$).
  • SQL sorguları düzenlendi.
  • PHP tarafında güncellemeler yapıldı.
  • PHP lisans sistemi eklendi artık yazdığım phpleri çalamıycaksınız.

BİRDAHAKİ GÜNCELLEME;
  • Canlı demo eklenicek.

Son düzenleme:
+ref müşterisiyim gayet başarılı. Eğer kaliteli ve yüksek hedefleriniz varsa çok güzel oluyor.

Enterasan ve başarılı bir sistem. Fakat gözümde kullanışlı değil.

Fikrimi beyaan ettim sadece ve fikrim polemik oluşturacak bir yazıt değil. gözumde kullanışsız olmasının sebebi esx_whitelist ile çok benzer şeyler ihtiyacımızı esx_whitelist kapatıyor zaten ve aynısını yapabilirim.

Fikrimi beyaan ettim sadece ve fikrim polemik oluşturacak bir yazıt değil. gözumde kullanışsız olmasının sebebi esx_whitelist ile çok benzer şeyler ihtiyacımızı esx_whitelist kapatıyor zaten ve aynısını yapabilirim.
Dostum yapabiliyorsan yapıp konu açabilirsin. İyi forumlar. Artı olarak bu sadece giriş sistemi değil sadece id ve şifre ile girilmiyor hesabı ilk kullan kişi sahibi oluyor ve başkası onun hesabıyla giremiyor ve site ile bağlantılı matina layf(benzetme isim vermek yasak galiba) gibi bir web whitelist + web destek sistemi yanında veriyorum.

Son düzenleme:
Dostum yapabiliyorsan yapıp konu açabilirsin. İyi forumlar. Artı olarak bu sadece giriş sistemi değil sadece id ve şifre ile girilmiyor hesabı ilk kullan kişi sahibi oluyor ve başkası onun hesabıyla giremiyor ve site ile bağlantılı matina layf(benzetme isim vermek yasak galiba) gibi bir web whitelist + web destek sistemi yanında veriyorum.
hmm anladım ben sadece şey sandım kullanıcı adı şifre giriyon o kadar sandım kusura bakma

ADAM YENİ SİSTEM YAPMIŞ. VE TÜRK SERVERLARI İÇİN YARARLI BİŞEY.

ADAM YENİ SİSTEM YAPMIŞ. VE TÜRK SERVERLARI İÇİN YARARLI BİŞEY.
Tamam olabilir yani :d Eleştirmek benim hakkım sonuçta. Başarılı ve enteresan bir sistem olduğunu söylüyorum ve *GÖZÜMDE* Kullanışlı olmadığını söylüyorum. Kişiden kişiye değişir niye bu kadar şaaptın ki

ben uzatmadım ki sen uzattın :D

+REP

Son düzenleme:
Kendi yapamayacağın konuların altına yorum atma ooo pardon ab sen herşeyı bılıyordun dımı ?
(12 dakika önce katılım - fake hesap ile linçlemeye çalışan eziğin biri yine xd)

.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!