Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [ÜCRETLİ] GELİŞMİŞ FİVEM BOTU

Raviwen

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
aquara.dev
Discord
raviwen
GENEL BİLGİLENDİRME
──────────────────────
Toplam 6 Bot sunucunuza hizmet etmektedir. Bunların 3 Tanesi yönetim , 1 tanesi database diğer 2 tanesi ise dağıtıcı botlar olacaktır.
──────────────────────
Botumuzun tokenleri hariç bütün kurulum komut ile yapılmaktadır. Kurulum yapılan komutlar
Setup - Kur - Kurulum ➤ -

KORUMA BOTU
──────────────────────
Sunucunuzda belirlediğimiz zaman aralıgında rol ve kanalların yedeklerini database kaydederek sunucunuzun sürekli yedeğini oluşturur. Ne kadar rol silindiği veya ne kadar kanal silindiği önemsizdir. Dağıtıcı botlar ile birlikte isterse bütün rol ve kanallar silinsin yeniden oluşturup eski haline getirir. Oluşturulan roller kanallara geri entegre edilir ve eskiden kimse bulunuyorsa geri dağıtılır. İsteğe göre dağıtıcı bot sayısı artırılabilir ve daha hızlı dağıtım gerçekleştirilebilir.
-
Yukarda belirttiğim gibi bütün kurulum komut ile yapılmaktadır fakat sorulacak olan soruyu önceden cevaplamak istiyorum. Kurulum sistemine entegre edilen rol veya kanal silindiği zaman database botu oluştururken tekrardan kurulum sistemine entegre ediyor.
YÖNETİM BOT KOMUTLARI
──────────────────────

Menü Oluştur ➤

Sekme ➤ -
(TİCKET SİSTEMİ EKLENECEK)

SUNUCU KOMUTLARI
──────────────────────

CEZA - YETKİLİ KOMUTLARI
──────────────────────
Ban - Unban ➤
Jail ➤
Mute ➤
Whitelist Ceza ➤
Sicil ➤
Ceza Sorgu ➤

Kilit ➤

Vip ➤
Rol ➤
Say ➤

Süpheli Çıkart ➤
Yetkili ➤

GENEL KOMUTLAR
──────────────────────

Çek ➤
Git ➤
i

İnvites ➤
Stat ➤
──────────────────────

Botum geliştirilmeye açıktır. Öneri veya eleştirerek geliştirmeme yardımcı olabilirsiniz.

Botlar ayrı ayrı yapılmamaktadır. Bütün botlar birbiri ile çalışıyor.

Ücretlendirme - Fiyat güncelleme sonrası yazılcaktır. ( Özel Vds isterseniz fiyat değişecektir.)

Son düzenleme:
Bot geliştirilme sürecindedir. Önerilere ve yapıcı eleştirelere açığım.

+ref sunucumuz için bize bot yapmıştı gerçekten süper bot güvenilir

Merhaba,
Ücretli içerik paylaşımlarımız sadece ticaret merkezinde yapılmaktadır. Ve burada paylaşım yapabilmeniz için "Onaylı Kullanıcı" olmalısınız. Bu yüzden konunuzu kitliyorum ve linklerinizi kaldırıyorum.

Onaylı kullanıcı olduğunuz için konunuzu tekrardan aktif ediyorum. Konunuzu doğru kategoriye taşıdım.

20 Şubattan sonra bot geliştirilmeye devam edilcektir ve gelecek güncelleme güzel olacaktır. Buradan paylaşmaya devam edeceğim

Aktif olarak +Red Roleplay sunucusuna aktif olarak yapılmaktadır.

(Video)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!