Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket ÜCRETLİ | GELİŞMİŞ FİVEMARKT PREMİUM ŞEHİR PAKETİ | %100 OPTİMİZASYON | 100FPS | TS3 HEDİYELİ | LOG SİSTEMİ | YÜKSEK PERFORMANS

Aspect

Smooth seas do not make good sailors
FT Kullanıcı
Discord
Aspect#5130
//

Son düzenleme:
Bildirimin için teşekkürler
-ref ücretsiz paylaştığım paketin birebir aynısı.
İhtimali olduğunu zannetmiyorum.
Bahsi geçen konuyu yollarmısınız meraklandırdınız doğrusu.

iyi satışlar,
Paketin Ortalama Fps Değeri Nedir?
fps dediğimiz değer kullanıcıya bağlı olarak değişmekte. Neye göre 80+

Madem +80 fps olduğunu idda ediyosunuz. Kullandığınız Optimize Methoodlarını Birbir yazarmısınız. Çok merak ettim açıkçası

iyi satışlar,
Paketin Ortalama Fps Değeri Nedir?
fps dediğimiz değer kullanıcıya bağlı olarak değişmekte. Neye göre 80+
Test ettiğim setup 6GB Ram i-5 3470 GT1030 Piysaya gore oldukça dusuk bir sistem fps sabitleyici açık iken 60 fps değerini alıyoruz.
Edit: GTA nın kendi önerilen sistem özellikleri olarak geçmektedir.

Son düzenleme:
Konuyu kapattım bazı nedenlerden paketi güncelleyip paylasacagim coğu sey aynı sattığınız paket ile isteyen varsa ben ucretsiz vereyim
Böyle bir iddanız var ise daha sağlam dayanaklarınız olmalıdır.

Resimlerdeki Menü Tasarımın Css i Bana Ait Dostum.
O konuda net bir bilgim bulunmamakta herhangi bir paketin içinden script almadık leak ve forumlarda gördüğümüz kaliteli script/ymap/Eup ları ekledik senin olup olmadığı hakkında net bir bilgim yok fakat kesin bir delil ile bunu ben yaptım diyebiliceksen CSS tasarimlarinda değişikliğe gidebiliriz .
Emeğe saygımız sonsuzdur.

O konuda net bir bilgim bulunmamakta herhangi bir paketin içinden script almadık leak ve forumlarda gördüğümüz kaliteli script/ymap/Eup ları ekledik senin olup olmadığı hakkında net bir bilgim yok fakat kesin bir delil ile bunu ben yaptım diyebiliceksen CSS tasarimlarinda değişikliğe gidebiliriz .
Emeğe saygımız sonsuzdur.
Dostum Sadece O Değilki Tüm İçerikler Aynı Dediğim Gibi İsteyen Varsa Birebir Aynısını Ücretsiz Vereyim

Poli değerlerini kontrol ediyoruz.
ne ? bu bir method değil sadece modlu araçlardan kısmak. Sadece bu cevapla bile optimize hakkında 0 bilgin ve 0 emeğin olduğunu göstermiş oldun teşekkürler. paket yapmak resource atıp startlamak değil aklında bulunsun :/ %100 eminim 1 oyuncuuda bile saniyede 4 5 tane 100 - 200 arası Thread Hitch Warning yiyosunuzdur.

ne ? bu bir method değil sadece modlu araçlardan kısmak. Sadece bu cevapla bile optimize hakkında 0 bilgin ve 0 emeğin olduğunu göstermiş oldun teşekkürler. paket yapmak resource atıp startlamak değil aklında bulunsun :/ %100 eminim 1 oyuncuuda bile saniyede 4 5 tane 100 - 200 arası Thread Hitch Warning yiyosunuzdur.
Tanımadan ve hiç bir bilgin olmadan yargılamak? Gülüp geçeceğim Tamamen varsayımlar uzerinden ilerleyen biriyle konusmak bile kafamı yordu desem yeridir.
Config editlemeye devam edebilrsin dostum.

Niye Boş Yaptınız Bu kadar ben şuanda vusca v1 free paketi kullanıyorum gayet de memnunum, fps değeri müq vusca diğer paketler bunun yanında leş l-kalır

Tanımadan ve hiç bir bilgin olmadan yargılamak? Gülüp geçeceğim Tamamen varsayımlar uzerinden ilerleyen biriyle konusmak bile kafamı yordu desem yeridir.
komik çocuk seni sorduğum basit sorunun cevabını bilemeden. bilemedin ve bilgisizliğini bana yansıtıyosun sahte developersin var olan pakete 1 2 şey koyup satışa sunuyorsun

ben sana yöntem soruyorum sen bana önlem söylüyosun sorduğum sorunun saçma cevabından yola çıkarak böyle bişey soyledim bana karşı yaptığın gerkesiz laflara bak. "tanımadan hiçbir bilgin olmadan" demişsin bilgi seviyemi sorduğum sorudan yola çıkarak yorumlayabilirsin boşinsan git ve biraz daha ücretsiz paket satışı yap

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!