Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ SCRİPTİN ORJİNALİ

Demircinin Teki Paslı Demiri Cilalayıp Satsa Kimse Gıkını Çıkarmıyor 30 Yaşında Adama Yaptığınız Ayıp Adam İstediği Gibi Satışı Yapar
Almıyosanız Almayın Bu Sizi İlgilendirmez. @MarkFex Gelçekten Nevzatın Dediği Gibi Soytarının Tekisin Elin Adamı İş Ortağımı Ve Kendimi
Nasıl Daha İleriye Taşırım Diye Duşunur Ama Sen Nasıl İş Ortağımın Yoluna Taş Koyarım Diye Düşünüyorsun Nevzat İster 5 Dakka Uğraşmış
Olsun İstediği Gibi Satar Eğer Alıcı Değilseniz Ağzınızı Açmaya Hakkınız Yok Gelçekten Nevzatın Karışısında Olan Boş İnsanlar... Utandım Sizden
Adamın Rızkına Konup Çoluğunun Çocugunun Sofrasındaki Yemeğe Konuyorsunuz. Kimse Zamanı Para İle Satın Alamaz 5 Dakkada 10 Dakkada
Milyonlara Bedel Şimdi Gidin Aynaya Bakın Ve Yüzünüz Kızarsın. Yazık...

Benim arkamda duran durmayan herkese teşekkür ederim birde yeni video çekmiş videosunda hakaretler ediyor bana komik insan

Demircinin Teki Paslı Demiri Cilalayıp Satsa Kimse Gıkını Çıkarmıyor 30 Yaşında Adama Yaptığınız Ayıp Adam İstediği Gibi Satışı Yapar
Almıyosanız Almayın Bu Sizi İlgilendirmez. @MarkFex Gelçekten Nevzatın Dediği Gibi Soytarının Tekisin Elin Adamı İş Ortağımı Ve Kendimi
Nasıl Daha İleriye Taşırım Diye Duşunur Ama Sen Nasıl İş Ortağımın Yoluna Taş Koyarım Diye Düşünüyorsun Nevzat İster 5 Dakka Uğraşmış
Olsun İstediği Gibi Satar Eğer Alıcı Değilseniz Ağzınızı Açmaya Hakkınız Yok Gelçekten Nevzatın Karışısında Olan Boş İnsanlar... Utandım Sizden
Adamın Rızkına Konup Çoluğunun Çocugunun Sofrasındaki Yemeğe Konuyorsunuz. Kimse Zamanı Para İle Satın Alamaz 5 Dakkada 10 Dakkada
Milyonlara Bedel Şimdi Gidin Aynaya Bakın Ve Yüzünüz Kızarsın. Yazık...
Bu kadar insanın bu adama dediklerinden sonra böyle bir mesajı yazmaya utanmadınmı buraya. Kalkmış birde bana hakaret ediyorsun. Ne kadar rezil insanlarsınız azcık seviyeli davranın şu forumda terbiyesizlik yapmayın.

Bu kadar insanın bu adama dediklerinden sonra böyle bir mesajı yazmaya utanmadınmı buraya. Kalkmış birde bana hakaret ediyorsun. Ne kadar rezil insanlarsınız azcık seviyeli davranın şu forumda terbiyesizlik yapmayın.
ben herhangi bi terbiyesizlik yapmadım. kişisel görüşümü belirttim sadece ve SIZ dediğimde neden üzerine alınıyorsun dostum

ayrıca ettiğin kavga kavga değil nevzatı karşına bile alamıyacak kadar küçük yaştasın ona göre başka insanların boğazını sıkma ayıptır.

ben herhangi bi terbiyesizlik yapmadım. kişisel görüşümü belirttim sadece ve SIZ dediğimde neden üzerine alınıyorsun dostum

ayrıca ettiğin kavga kavga değil nevzatı karşına bile alamıyacak kadar küçük yaştasın ona göre başka insanların boğazını sıkma ayıptır.
Kanka küçük dediğin adam babanla yaşıt önce bir araştır böyle boş yapma

bizi bilen biliyor aslan parçaları aynen devam karalama çalışmaları çalışmaya devam edin siz gidin abileriniz gelsin
Millet 10dk'lık animasyonları Türkçelendirip 140 tl para alıyor sence script türkçelendirip 100 tl'ye satmak uygunu yani gene sana kalmış fakat burdaki arkadaşların isyanı bu.

Nevzatı neden gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz anlamış değilim?

Keşke Kimse Kimsenin hakkını yemeden fivem topluluğunda işini yapsa

Keşke Kimse Kimsenin hakkını yemeden fivem topluluğunda işini yapsa
Bana kimse kimsenin hakkını yemeden işini yapsa diyorsun fakat hiç bunu derken utanmıyorsun. 16 yaşında çocuksun elimizde developerlık öğrendin hala nankörlük yapıyorsun. FivemTürk'te leak'lenmiş paketleri indirip isimlerini G3V3Z3development yapıp millete paket yaptım diye yutturuyorsun. Ücretsiz developerlık yapıyorum diye forum açıp insanların sunucularında onu yaparım bunu yaparım köpek olurum diye kandırıyorsun milleti. Bir bok yapamayıncada geliyorsun discorda Mark abi bunu nasıl yapıcaz diye soru sormayı biliyorsun. Kalkıpta bana burda laga luga yapma seni gömerim bir daha ayağa kalkamazsın.

Bana kimse kimsenin hakkını yemeden işini yapsa diyorsun fakat hiç bunu derken utanmıyorsun. 16 yaşında çocuksun elimizde developerlık öğrendin hala nankörlük yapıyorsun. FivemTürk'te leak'lenmiş paketleri indirip isimlerini G3V3Z3development yapıp millete paket yaptım diye yutturuyorsun. Ücretsiz developerlık yapıyorum diye forum açıp insanların sunucularında onu yaparım bunu yaparım köpek olurum diye kandırıyorsun milleti. Bir bok yapamayıncada geliyorsun discorda Mark abi bunu nasıl yapıcaz diye soru sormayı biliyorsun. Kalkıpta bana burda laga luga yapma seni gömerim bir daha ayağa kalkamazsın.
1-Ben senden hiçbirşey öğrenmedim yardımın dokunmuştur lafımı çıkarmadım
2-Gelip çalıştığım yerden bana iftira atıp beni ordan kovduruyorsun.Zaten yaptığına birşeylik derler forumda kullanmak istemiyorum
3-İnsanların discordunu patlatıp gidiyorsun
4-Bir bok yapamadın diyorsun şu an neler dönüyor bilmiyorsun
5-Hiç bir şekilde köpek olurum gibi kelimeler kullanmadım bunları ne amaçla yazdığına bilmiyorum sen ilk önce insanların emeklerini yiyeceğine kendi ekmeğini ye.
5-Bu arada son olarak bu yazdığımı sen niye kendi üstüne alındın Demekki işini düzgün yapmıyorsun ki gelip düzgün bir şekilde yazdığım yorumda kavga çıkarmya çalışıyorsun
6-Aynı Zamanda Discorddan Engeli Kaldırırsan yarın Paketime sokayım seni Görürsün scriptleri.
7-Milletin paketini fixlerkende makinalarını siliyorsun yaptığın etik değil.
8-Hiçbirşekilde bana iftira atmadan gömemezsin
9- herkese iyi forumlar

Son düzenleme:
niye ters bi cevap veriyosun @Thyponhemmerrrs çok doğru ve iyi birşey söyledi söylediği şey üzerinden adama saldıramazsın çok ayıp

Aynı Zamanda Ana avrat girdiğin ssleri atmam forumda hoş olmaz diye düşünüyorum MarkFex MarkFex
Benim iş yaptığım discordda milletin reklamını yaparsan hakedersin aslan parçası ayrıca üzerime alınmıyorum benim ne yaptığım siz küçükleri ilgilendirmez. Benim forumumdasınız dikkat et geveze..

Benim iş yaptığım discordda milletin reklamını yaparsan hakedersin aslan parçası ayrıca üzerime alınmıyorum benim ne yaptığım siz küçükleri ilgilendirmez. Benim forumumdasınız dikkat et geveze..
İş yaptığım diyorsun o kişiye birşey kakalayıp mı iş yapıyorsun.Millete iftira attığın yere forum denmez markfex önemli olan yaş değil eğer yaş ise terbiyeni takın.milletin anasına sovme

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!