Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ SCRİPTİN ORJİNALİ

benim paylaştığım lisanslı türkçeleştirmesi databasesi blipleri bana ait indirip okutamayınca zaten sorunlu diye insanlar buraya yazarlar ben yapmış olduğum emeğin karşılığını istiyorum orjinal halini bende atarım kendin yaparsın emek etmeden alıp kullanmak istiyorsan ücretini ödersin hakkımda ileri geri konuşma hakkı vermiyor bu sana sende uğraş öyle at niye orjinalini atıyorsun ordan alıp buraya atınca birşeymi oluyor zaten insanlar bunları arayınca buluyorlar üzerimizden pirim yapmaya çalışmayın

benim paylaştığım lisanslı türkçeleştirmesi databasesi blipleri bana ait indirip okutamayınca zaten sorunlu diye insanlar buraya yazarlar ben yapmış olduğum emeğin karşılığını istiyorum orjinal halini bende atarım kendin yaparsın emek etmeden alıp kullanmak istiyorsan ücretini ödersin hakkımda ileri geri konuşma hakkı vermiyor bu sana sende uğraş öyle at niye orjinalini atıyorsun ordan alıp buraya atınca birşeymi oluyor zaten insanlar bunları arayınca buluyorlar üzerimizden pirim yapmaya çalışmayın
Burda harcanan 10 dakikalık emektenmi bahsediyorsun¿

Videoyu izle ne dediğimizi dinle insanlara çamur atmadan önce dinlemesini öğren ben yapmadığım şeyi kendim yaptım demem boş gevezelik olsun diye kendinizi birşey sanmayın senin yapmış olduğun arkamdan konuşma beni yüceltir kafanı yorma

Videoyu izle ne dediğimizi dinle insanlara çamur atmadan önce dinlemesini öğren ben yapmadığım şeyi kendim yaptım demem boş gevezelik olsun diye kendinizi birşey sanmayın senin yapmış olduğun arkamdan konuşma beni yüceltir kafanı yorma
Peki Başka Yerden Alıp Millete 100TLye Satmak? Buna Ne Diyeceksin Beleş Alıp Millete Para İle Satıyorsun

blip , türkçeleştirme ve database düzenlemesi max 1 saat sürer ve başkasının scriptini lisanslamakta ayrı kafa

bunun içindeki database çalışmıyor indirip deneye bilirsin mapblip yok türkçeleştirmesi içine girdiğimiz kısım sıkıntılı bunları yapıyorum burda bir emek var bunu indirip kendin yapabilirsin bu zaten internette olan birşey videomdada söylüyorum düzenlemesi bana ait ben yapmadım diye gidip bulup ordan indirip kendinde emek verebilirsin almak zorunda degilsin emeğimi satarım alıp direk satmadım sende emek et seninde konuşma hakkın olsun boş laf boş insana yakışır emeğe saygılı olsun

bunun içindeki database çalışmıyor indirip deneye bilirsin mapblip yok türkçeleştirmesi içine girdiğimiz kısım sıkıntılı bunları yapıyorum burda bir emek var bunu indirip kendin yapabilirsin bu zaten internette olan birşey videomdada söylüyorum düzenlemesi bana ait ben yapmadım diye gidip bulup ordan indirip kendinde emek verebilirsin almak zorunda degilsin emeğimi satarım alıp direk satmadım sende emek et seninde konuşma hakkın olsun boş laf boş insana yakışır emeğe saygılı olsun
Kaç Saat Uğraştın Acaba Onları Yapmak İçin ?

bizi bilen biliyor aslan parçaları aynen devam karalama çalışmaları çalışmaya devam edin siz gidin abileriniz gelsin

Aaa bana küfür ettiğin yerleri silmişsin ¿

NEVZATTTT NEVZATTTT ÇOK SİNSİSİN KAŞ YAŞINDA ADAMSIN İSPANYOLLARDAN ÇALIP TÜRKLERE KAKALIYORSUN

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!