Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ SCRİPTİN ORJİNALİ

gerisinide atayım senin nasıl bir soytarı olduğunu gelenler görsün hadi eyvallah

bizi bilen biliyor aslan parçaları aynen devam karalama çalışmaları çalışmaya devam edin siz gidin abileriniz gelsin
Az Önce Diğer Videolarınada Baktım Önce Şu Malikane Paylaştığın Videoya Onuda Ben Yaptım Demisin Oysaki Discord Sunucularında Önceden Verilmişti Onlarmı Senden Çalıdı Senmi Onlardan

Abim 30 yaşındasın millete YOK BEN KODLADIK ŞÖYLE BÖYLE DİYE KAKALIYORSUN UTAN SENİ İYİ BİLİRDİM

Herkes para göz olmuş insan gibi ücretsiz paylaşan kral gibi insanlar var ama senin gibileri tanıyamıyorum parayı kazanmaya başlayınca + suradanda kazanayım diye yapmıyacakları yok yazıklar olsun..

bunun içindeki database çalışmıyor indirip deneye bilirsin mapblip yok türkçeleştirmesi içine girdiğimiz kısım sıkıntılı bunları yapıyorum burda bir emek var bunu indirip kendin yapabilirsin bu zaten internette olan birşey videomdada söylüyorum düzenlemesi bana ait ben yapmadım diye gidip bulup ordan indirip kendinde emek verebilirsin almak zorunda degilsin emeğimi satarım alıp direk satmadım sende emek et seninde konuşma hakkın olsun boş laf boş insana yakışır emeğe saygılı olsun
öncelikle başlangıc derecesinde ingilizce bilen herkesin türkçeleştirme yapabilceğini düşünüyorum,indirmedim ama tahmin ediyorum içinde evlerin xyz kordinatları bulunuyor bunları copy+paste yaparak kolayla bliplerini oluşturabilirsin + olarak senin olmayan bir scripti lisanslıyıp satıyorsun ,lisanslamayı geçtim orjinal sahibi birşy demez diyelim , fivem TOS'unu 2 dakika okursan script satmanın bile yasak olduğunu görürsün, yani sen fivem TOS'una göre bile illegal bir iş yapıyorsun ve hala hadi eyvallah ,beni tanıyan tanır tarzında boş ithamlarda bulunuyorsun

Konu içerisindeki tartışmaya son veriniz. Konu içeriği düzenlenmiş olup devam eden tartışma halinde üyelere işlem uygulanacaktır.

Konu içerisindeki tartışmaya son veriniz. Konu içeriği düzenlenmiş olup devam eden tartışma halinde üyelere işlem uygulanacaktır.

Konu içeriğinin düzenlenmesindeki sebep nedir anlamadım yani bir paylaşım yapmadım insanların gerçekleri öğrenmesini sağladım.

bir hafta geçti yapamadınmı aslan parçası laf olsun diye 10 dk da yaparım dedin çarşamba 1 saat sonra paylaşıyorum dedin benim videolarımı izle biraz developerlik öğren adamları boşa bekletme

bir hafta geçti yapamadınmı aslan parçası laf olsun diye 10 dk da yaparım dedin çarşamba 1 saat sonra paylaşıyorum dedin benim videolarımı izle biraz developerlik öğren adamları boşa bekletme
Moruk ben gerekli yerlerde paylaştım millet kullanıyor sen ayakta uyumaya devamke. Gerçek yüzünü insanlara gösterdin teşekkürler

Ben paylaşıcam kimse atmazsa türkeçsini sorun yok beyler

Moruk ben gerekli yerlerde paylaştım millet kullanıyor sen ayakta uyumaya devamke. Gerçek yüzünü insanlara gösterdin teşekkürler
buraya atta insanlarda görsün 1 haftadır birşey yapamadığını görsünler :D gerekli yerleri boşver databasen bozuksa söyle abine yardımcı olurum senin gibi karaktersiz insanlar degiliz boş laf boş insana yakışır

MarkFex MarkFex dostum paylaştığındada yarısı ispanyolca bu arada isteyene full türkcesini paylaşırım

buraya atta insanlarda görsün 1 haftadır birşey yapamadığını görsünler :D gerekli yerleri boşver databasen bozuksa söyle abine yardımcı olurum senin gibi karaktersiz insanlar degiliz boş laf boş insana yakışır
Kardeşim şimdi haksızlık yapma datası gayet iyi ve zaten onu sorunsuz datası paylaşıldı sen git 100 tl ye sat yine :D :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!