Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TROJEN DOLANDIRICILIĞI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orheynsss

Üye
FT Kullanıcı
Trojen adlı şahıstan paket aldım her türlü yardımcı olacağım paketi alırsan dedi fixlenecek kısımları fixlicem dedi paketi aldıktan sonra mesajlarıma cevap dahi vermedi kesinlikle inanmayın Trojen#0147 NW WORKS kesinlikle inanmayın dolandırıcılar!!!!!!

almayın karrrrdeşim

araştırıcaksın bakıcaksın fix değilse niye alıyorsun? suç trojende değil sende

hayır sen bi sunucu açıcaksan fix birşeye para öde gidip aldıktan sonra fixlicem diyen birine değil hatan burada

Kanka ne anlatıyon sen DC hesabın kapalı yazmamışsın bile ne anlatıyon?

1681249792170.png
bune kanka

tickeac yardimci olsunlar

trojenin v7 paketini aldı bi tanıdığım benim tavsiyem ile konuşulan ne varsa oydu ayrıca sorun vs durumlarında yardımcı oldu ben bir sorun yaşamadım

trojenin v7 paketini aldı bi tanıdığım benim tavsiyem ile konuşulan ne varsa oydu ayrıca sorun vs durumlarında yardımcı oldu ben bir sorun yaşamadım
1 sen almamissin kardes 2 adamin haberi yok ticket acmamis sen sorun yasamadiysan nie DOLANDIRICI DIYIP adamin ismini karalamaya calisiyon sanane la adamin ticaretinden adam hakkiyla teslim etmis yapmis duzeltmis daha fazla sacmalama ve bence konuyu kapat.

Mesaj isteklerinde duran bir hesap? kendi hesabın değil. Ticket açmamışsın dolandırıcı ben oluyorum okey kanka

1 sen almamissin kardes 2 adamin haberi yok ticket acmamis sen sorun yasamadiysan nie DOLANDIRICI DIYIP adamin ismini karalamaya calisiyon sanane la adamin ticaretinden adam hakkiyla teslim etmis yapmis duzeltmis daha fazla sacmalama ve bence konuyu kapat.
konu sahibi ben değilim kanka :D :D :D ben sadece daha önce arkadaşıma hizmet satın aldırdığımı ve memnun kaldığımızı herhangi bir dolandırma olayı olmadığını söyledim :D

daha yazali 3 gun olmus mesqj isteklerine dusmus nw worksten aldiysan oraya ticket acman lazim bende bile 50tane istek var
Bos yapma su an piyasada kendinini developer diye hitab edenlere editor ismini takmaya davet ediyorum herkesi

Bos yapma su an piyasada kendinini developer diye hitab edenlere editor ismini takmaya davet ediyorum herkesi
kardeşim bu adam piyasadaki tüm isimlerden önce vardı birkaçı hariç yeni yetmeler bilmez diyelim 2018-2019da duran alışverişlerimiz var dolandırsa o zaman dolandırırdı ve adam paketi teslim etmiş xD dolandırmakla ne alakası var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!