Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TGIANN MDT v2 (ESX)

Ekli dosyayı görüntüle 60733

Bazı çakallar satmaya çalışıyormuş bende 3 günde kodladığım tableti paylaşayım dedim.
Bir şeyi çalıp satmaya çalışacağınıza kendiniz bir şeyler başarıp satın sonra benim gibi insanlara muhtaç kalmayın! Ben her zaman her daim farklı scriptler geliştirip bunun üzerinden para kazanabilecek biriyim ama siz çalanlar ne yazık ki ben ve benim gibilere muhtaç kalmaya devam edeceksiniz!

Gerekenler
  • fivem-mysql-async
  • es_extended
  • esx_vehicleshop
  • esx_society
Github Linki:
Tanıtım videosu:
Selam merhaba bu scriptin qb versiyonunu paylaşma şansın varmı? şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Selam crewphone a arananları çektiremiyorum bu tabletten şöyle birşey yaptım ama olmadı

Kod dizesi şu şekilde

Kod:
ESX.RegisterServerCallback("crewPhone:getWanted", function(a, b)
    MySQL.Async.fetchAll("SELECT * FROM tgiann_mdt_arananlar order by isim", {}, function(c)
        b(c)
    end)
end)

İsimden almıyor

Sql Görüntüsü şu şekilde

64091

64092

Telefondaki Sorun Bu

64093

Ekli dosyayı görüntüle 60733

Bazı çakallar satmaya çalışıyormuş bende 3 günde kodladığım tableti paylaşayım dedim.
Bir şeyi çalıp satmaya çalışacağınıza kendiniz bir şeyler başarıp satın sonra benim gibi insanlara muhtaç kalmayın! Ben her zaman her daim farklı scriptler geliştirip bunun üzerinden para kazanabilecek biriyim ama siz çalanlar ne yazık ki ben ve benim gibilere muhtaç kalmaya devam edeceksiniz!

Gerekenler
  • fivem-mysql-async
  • es_extended
  • esx_vehicleshop
  • esx_society
Github Linki:
Tanıtım videosu:
ben çalıştıramadım acaba paketim qb to esx olduğu için miki /mdt yazıyorum hiç bir şey çıkıyor

Githubdaki Halindede Şuan Olan Hatası Var Meslek Değiştirince Güncellemiyor Bu Yüzden Misal Polis Verdiniz Ardından Mekanik Verdiniz Mekanik Felan Açabiliyor Güncellemiyor Fix Halini Buraya Atayım İteme De Çevirdim Dataya Mdt İtemi Eklemeyi Unutmayın TGIANN TGIANN Githubdan da Güncellersin Kanka

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!