Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TGIANN MDT v2 (ESX)

Benden bir tavsiye, diyorsan ki birisine bulaşmak istiyorum bu kişilerin kendi seviyen kadar düşük olmasına özen göstermelisin .​
adını vermekten aciz adam sana çok basit bir mantık anlatayım madem bu kadar üst düzey bu insan neden eklentilerini koruyamıyor ?

DF
adını vermekten aciz adam sana çok basit bir mantık anlatayım madem bu kadar üst düzey bu insan neden eklentilerini koruyamıyor ?
Peki düşük seviyeli varlık, bu kişi bu eklentilerin daha iyisini çıkarabilecek kapasitede olduğundan koruma gereği duymuyor olabilir mi sence?​

DF
Peki düşük seviyeli varlık, bu kişi bu eklentilerin daha iyisini çıkarabilecek kapasitede olduğundan koruma gereği duymuyor olabilir mi sence?​
Kimse koruma gereği duymadığı bir eklentisi leaklendiği zaman ağlamaz canım benim sanki unuttuk tgiann'ın sadoya eklentilerimi paylaştırmayın dediği günleri

DF
Çünkü fivem ve kurallarına göre tebex üzerinden bir script satmak istiyorsan hiç bir scriptini şifreleyemezsin, http request attıramazsın veya lisans sistemi yazamazsın!
He ayrıca fivem tr bildiğin benim scriptlerim ile yönetiliyor ben gidip hud'umu değiştirsem hud'unu saniyesinde aynısını yapmaya çalışacak kişiler var.
Ben sunucularımı 1 haftada bambaşka hallere çevirebiliyorum peki ya siz benim hızıma yetişebilecek misiniz.
Elinizde paket diye sattığınız benim scriptlerim yine benim daha iyisini yazmam ile değer kaybedecekler.

DF
hem kendi scriptini leaklet hemde böyle çakallar ayağı yap xD helal sana tgi
adam kendi scriptini bilerek leakletmediğini bir çok kişi biliyor ve adamın scriptini satanlara çakal demesi bence gayet normal sen sanki biraz üstüne alındın gibi demekki sende adamın tabletini zamanında satmaya çalıştın. Senin için düşüncelerim bu

DF
Ayrıca benim paketimi benim dışımda başkasından satın alan her sunucuyu oynanamaz hale getirebilirim kendi paketimdeki açıkları sunucuyu çökertebilecek kod öbeklerini benden daha iyi bilemezsiniz herhalde bunu yaptığım zaman sizden alan kişiler sorunu çözmek için sizlere geldiğinde uğraşıp sıfır sonuç ile geri dönüş aldıklarında acaba ne yapacaksınız

DF
Ayrıca benim paketimi benim dışımda başkasından satın alan her sunucuyu oynanamaz hale getirebilirim kendi paketimdeki açıkları sunucuyu çökertebilecek kod öbeklerini benden daha iyi bilemezsiniz herhalde bunu yaptığım zaman sizden alan kişiler sorunu çözmek için sizlere geldiğinde uğraşıp sıfır sonuç ile geri dönüş aldıklarında acaba ne yapacaksınız
adamsn abi

DF
eski sürüm esx kullanıyorsun yenisinde bank iminde bir satır yok users tablosunda, kodu eski sürüm esx'e göre güncellemeniz lazım

Ekli dosyayı görüntüle 60850

resme göre yaparsan düzelir büyük ihtimal
merhabalar ben esxe güncellediğimde sıkıntı çıkardı bu yüzden kodu güncelleyeyim dedimde bir sorum olacaktı kodu eski sürüm esxe güncellemeniz gerekiyor dediğiniz yer hangi taraftaki kodu güncellemem gerekiyor kafam karıştıda

DF
Sanırım script için es_extended mod gereiyor fakat ben essentialmode kullanıyorum bu nedenden ötürü hata olabilirmi tgiann
evet ama dediğim satırları database'indeki user tablosuna göre düzenlersen sorun çözülür
atıyorum kodda userData.dateofbirth yazıyor ya bu senin database'inde dob diye kayıtlıdır bunu userData.dob yazarsan çözmüş olursun

DF
evet ama dediğim satırları database'indeki user tablosuna göre düzenlersen sorun çözülür
atıyorum kodda userData.dateofbirth yazıyor ya bu senin database'inde dob diye kayıtlıdır bunu userData.dob yazarsan çözmüş olursun
61116
Tgiann demek istediğin böylemi doğrumu anladım yani bakabilirmisin

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!