Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TGIANN MDT v2 (ESX)

biraz daha görünüm açısından daha güzel bir şeyler katılabilirdi biraz görünüm kısmına önem göstersek daha iyi ama +rep <3

HELAL TGİNNA KRAL

Güncelleme
-
Screeshootbasic için fonksiyon eklendi
- Bir kaç ufak hata düzeltildi
- Çeviri dosyası eklendi

Telefon numarası ile sorgulama çalışmıyorsa server.lua 54.satırda
Kod:
MySQL.Async.fetchAll("SELECT * FROM users WHERE number LIKE @search LIMIT 30", {
olan bu bölümü
Kod:
MySQL.Async.fetchAll("SELECT * FROM users WHERE phone_number LIKE @search LIMIT 30", {
bununla değiştirirseniz sorun düzelecektir.

bende kişi bilgileri gözükmüyor sadece sahip olduğu arabalar gözüküyor yardımcı olabilecek varmı
Sciprt için gereken scriptlerin paketinde olduğuna, mdt scriptini düzgün kurduğuna, scriptin ismini tgiann-mdtv2 yaptığına, database deki karakter tablosunun isminin users olduğuna emin misin?

123. satırın altına şunu ekle sonra f8 log'una bak neler eksik
JavaScript:
console.log(JSON.stringify(userData))

ekstra olarak github'daki son sürümü kullandığından emin ol
60849
f8de devamı göremediğim için sadece bu kısım var ve en güncel sürümü kurulu
verdiğiniz koduda söylediğiniz yere yapıştırdım ancak üstteki resimdekiler vardı sadece

Ekli dosyayı görüntüle 60849
f8de devamı göremediğim için sadece bu kısım var ve en güncel sürümü kurulu
verdiğiniz koduda söylediğiniz yere yapıştırdım ancak üstteki resimdekiler vardı sadece
eski sürüm esx kullanıyorsun yenisinde bank iminde bir satır yok users tablosunda, kodu eski sürüm esx'e göre güncellemeniz lazım

60850

resme göre yaparsan düzelir büyük ihtimal

eski sürüm esx kullanıyorsun yenisinde bank iminde bir satır yok users tablosunda, kodu eski sürüm esx'e göre güncellemeniz lazım

Ekli dosyayı görüntüle 60850

resme göre yaparsan düzelir büyük ihtimal
gösterdiğiniz methodları denedim fakat olmadı muhtemelen dediğiniz gibi benim esx sürümüm eski güncellediğimdede scriptler hata veriyor ilginiz için teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 60733

Bazı çakallar satmaya çalışıyormuş bende 3 günde kodladığım tableti paylaşayım dedim.
Bir şeyi çalıp satmaya çalışacağınıza kendiniz bir şeyler başarıp satın sonra benim gibi insanlara muhtaç kalmayın! Ben her zaman her daim farklı scriptler geliştirip bunun üzerinden para kazanabilecek biriyim ama siz çalanlar ne yazık ki ben ve benim gibilere muhtaç kalmaya devam edeceksiniz!

Gerekenler
  • fivem-mysql-async
  • es_extended
  • esx_vehicleshop
  • esx_society
Github Linki:
Tanıtım videosu:
neden bu kadar gerginsin ki

hem kendi scriptini leaklet hemde böyle çakallar ayağı yap xD helal sana tgi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!