Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Slow Query Warning?

MertBaran

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Öncelikle herkese iyi günler olayın sadece kendi makinemde olduğunu belirtmek isterim paket ile ilgili bir sorun bulunmamakta.

Slow Query Warning makinenin hangi parçasından kaynaklanır ?

Makine Özelliklerim
47374
Lokasyon TR/Bursa/DGN Veri Merkezi
64GB Ram
E5 16CPU
Disk özelliklerini bilmiyorum.

Öncelikle herkese iyi günler olayın sadece kendi makinemde olduğunu belirtmek isterim paket ile ilgili bir sorun bulunmamakta.

Slow Query Warning makinenin hangi parçasından kaynaklanır ?

Makine Özelliklerim
Ekli dosyayı görüntüle 47374
Lokasyon TR/Bursa/DGN Veri Merkezi
64GB Ram
E5 16CPU
Disk özelliklerini bilmiyorum.
aynısı benim başıma gelmişti makinada 4k cpu kullanımı gösteriyordu cmdde sürekli warning ms spawnlıyordu spawnların en cok oldugu anda ms değerlerine bakarak 1 scripti stopladım düzelmişti sonradan ekledigin bi script bunu yapabilir hopenin paylaştıgı koh_house scripti bunu yapıyor o kurulu olabilir belki sızdırılmadan önce onu ben ücretli almıştım

aynısı benim başıma gelmişti makinada 4k cpu kullanımı gösteriyordu cmdde sürekli warning ms spawnlıyordu spawnların en cok oldugu anda ms değerlerine bakarak 1 scripti stopladım düzelmişti sonradan ekledigin bi script bunu yapabilir hopenin paylaştıgı koh_house scripti bunu yapıyor o kurulu olabilir belki sızdırılmadan önce onu ben ücretli almıştım
Sunucuda toplam resmon değeri 2.10 130 script bulunuyor aldığım hata server thread hitch warning değil sunucuda 70 kişi varken cpu %60da oluyor

şuraları atsana bi

Ekli dosyalar

• c23.png
    c23.png
    156.5 KB · Görüntüleme: 17
  • c24.png
    c24.png
    96.7 KB · Görüntüleme: 17
  • c25.png
    c25.png
    180.2 KB · Görüntüleme: 11
Sunucuda toplam resmon değeri 2.10 130 script bulunuyor aldığım hata server thread hitch warning değil sunucuda 70 kişi varken cpu %60da oluyor
bendede öyleydi resmon değeri 2.5 du makinadan bakıyordum 3k 4k gösteriyordu bir anda bişi oluyodu

ben %90 paket kaynaklı oldugunu düşünüyorum eğer degilse makinayı resle bi en kötü bi formatlayın makina kaynaklı oldugunu düşünüyorsan eğer az önce 10gb li e5 çektim kurulumu yapılıyor veriyim istersen şfireyi gir degiştir dene bakalım aynı sorun olacakmı

Ekli dosyalar

• gt.png
    gt.png
    126.6 KB · Görüntüleme: 11

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!