Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Slow Query Warning Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

severus07

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, ben başlıkta belirttiğim gibi server aktifken oyuncuların datasını kaydederken aşağıdaki gibi çeşitli itemler hakkında birsürü hata alıyorum.
[MySQL] [Slow Query Warning] [es_extended] [1575ms] UPDATE user_inventory SET `count` = 0 WHERE identifier = 'steam:110000555555' AND item = 'wood'
Bu hatayı nasıl çözebileceğimi yabancı kaynaklarda aradığımda beni bu paylaşıma yönlendirdiler: ama açıkcası ingilizcem yetersiz olduğu için tam olarak ne yapmam gerektiğini anlayamadım ve sorunumu çözemedim. Yardımcı olur musunuz? Sunucuda bazı oyuncular en son kasabada çıkış yapmasına rağmen şehirde doğabiliyor veya sunucu restarttan sonra çeşitli item veya para kayıpları yaşayabiliyolar. Ben bu sorunların bu slow query hatasından kaynaklanabileceğini düşündüğüm için bu hatayı çözmeye çalışıyorum. Eğer bu hatadan kaynaklanmıyorsada bu hatanın çözümü yanında bu bahsettiğim item kaybı vs. sorunları neden kaynaklanabilir ve nasıl çözülebilir yardıımcı olabilirseniz çok sevinirim gerçekten. Uzun zamandır çok başımı ağrıtan bir konu.

Konu yanlış yerde olduğu için taşınmıştır.es_extended ile ilgili bir hata olabilir scripti güncellemenizi öneririm.

hocam es_extended güncellemeyi denedim ama işte yaramadı hatta onun yanında birsürü şey güncellemedim ama hala aynı sorun. Yokmu yardımcı olabilecek?

SQL'e fazla yavaş yazma işlemi uyguluyor, ya scriptleri düzenleyeceksin ya da sql sunucunu değiştireceksin.

SQL'e fazla yavaş yazma işlemi uyguluyor, ya scriptleri düzenleyeceksin ya da sql sunucunu değiştireceksin.
Şuan xampp kullanıyorum. Onu mu değiştirmem gerekiyor? Birde şu tarz bi hata alıyorum şuan xampp ta sebebini anlayamadım. Güncelleme yaptıktan sonra başıma gelmeye başladı.

esx_jobs güncelleyin. ve datalarını sıfırdan tekrar kurun kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!