Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şahsıma yapılan direk suçlamalar

Zurna dürüm,?

sallarken biraz yavaş salla git kayraya sor :d elimizde 150 tane kanıt var hangisini atacağımızı şaşırdık. neyse kısaca en haklı sizsiniz tamam siz hiç dolandırmıyorsunuz falan filan. konu kapandı tamam mı güzellik. istediğin oldu biz haksızız :D herkes bundan sonra yoluna baksın önüne gelenede dev. permi verip sunucuyu emanet etmesin, bi kez patlasa ne yaparız :D.
150 Kanıttan sadece 1 tanesini atarsan haklısın der susarım. Açılan konuda sürekli kanıtım var deyip saçma sapan şeyler atıyorsun. Bu sefer nerden nasıl saçma bir ss atacaksın çok merak ettim. Gerçi cevap veremiyordun değil mi? aa pardon vermiyordun.

Xrp yetkili kadrosu ve aynı şekilde kadronun başındaki elo (Akalep) şuana kadar hiç para çaldığı yada yetkili menüsü satığını görmedim. X rp de Mega donator permine sahip olan biri olarak sunucuya yaklaşık 600tl harcadım. Kendileri çok hızlıca yardımcı oldu. Galeri aldığımda script yoktu diye kendisi gece 11 de gitti script yazdı benim için. Aynı şekilde donate konusunda hiç bekletme yapmadı. Kendisine çok sevgiler ve saygılar, mutlu yıllar.

68250

Xrp yetkili kadrosu ve aynı şekilde kadronun başındaki elo (Akalep) şuana kadar hiç para çaldığı yada yetkili menüsü satığını görmedim. X rp de Mega donator permine sahip olan biri olarak sunucuya yaklaşık 600tl harcadım. Kendileri çok hızlıca yardımcı oldu. Galeri aldığımda script yoktu diye kendisi gece 11 de gitti script yazdı benim için. Aynı şekilde donate konusunda hiç bekletme yapmadı. Kendisine çok sevgiler ve saygılar, mutlu yıllar.
sıfırdan galerici scripti yazınca benim haller

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!