Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şahsıma yapılan direk suçlamalar

el00n1

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Merhaba bu form sitesi üzerinde açılan bir konuda doğrudan şahsıma onlarca iftira atılmakla beraber adımı kötüye çıkartmaya yönelik girişimler yapılmıştır. Şahsın açtığı konudaki delil olarak sunulan fotoğrafların hiç biri geçerli değildir. Sunulan delillerin geçersiz olması adımı veya markamı kötüye çıkartmayacağı anlamına gelmez. İnsanların altı boş ve gerçeklik payı olmayan şeyleri okuyup etkilenmesi ve bana ön yargı ile yaklaşmasını istemem ( discord.gg/xrp ) XRP Yöneticisi ELO.SJ adlı şahıs dolandırıcıdır.
linkini atmış olduğum konunun silinmesini talep ediyorum. Açtığı konuda yetki ve satılmayan farklı şeylerin satıldığı belirtilmiş bunun bir yalandan ibaret pşdığunu görmek için sunucuya girmeniz yeterlidir bağış ile alınabilen şeyler mekan ve araçtan ibarettir. Eğer yeterli gelmedi ise sunucumda bulunan onlarca bağışçıdan bir tanesi ile iletişime geçebilir ve hizmet memnuniyetini sorabilirsiniz. Kişi konuda vermediğinden fazla para verdiğini söyleyerek şişirmeye çalışmış lakin dekontlar elimde duruyor bahsi geçen kadar para verilmedi sunucudan banlandığı için öfkesini kusmaktan başka bir şey yapmamaktadır. Mega bağışçı olduğunu söylüyor evet bu bir gerçek sunucumda mega bağışçıydı sunucuda ondan başka mega bağışçılar da var aynı onun gibi para ödendiği gibi satın almış oldukları hizmetlere sahip oluyorlar arkadaşın sunucudan ban yeme nedeni fear rp ye girmemedir sunucumda bu tarz hatalar rolün akışını tamamen engellediği için ban sebebidir. Ben arkadaşa insiyatif göstererek 10 gün uzaklaştırma verdim banlı olduğu sürede banının açılmasına birkaç gün kala tuna isimli bir developer sunucuyu patlattığı için verilerde kayıp yaşandı developerin sözlü itirafları aşağıda paylaşılacak verilerde kayıp yaşanması ile beraber paketimiz sıfırlandı her şeyi ayarladık ve sunucuyu açtık aynı gün akşamı kişinin banı açıldı ve geldiği gibi ( BENİM ARABALARIM NEREDE SİKERİM PARMLA REZİL OLUYORUM YA BENİM ARABALARIMI EKLEYİN ) gibisinden sinir bozucu bir şekilde tepki gösterdi ilk önce saygımdan ödün vermedim en nihayetinde founder plater kavramının yürürlüğünün devam etmesi gerekliydi lakin bir yerden sonra rahatsız edici durmaya başladı beni sürekli sıkıştırıyordu ona birkaç gün içinde geri verileceğini söyledim çünkü bütün oyuncuların verilerinde problemler vardı ve yüzlerce insan ticket açıyordu yetkili ekip çok yetersizdi başım çok doluydu sürekli beni taciz ediyordu bende insanlığımında vermiş olduğu duygu patlaması ile arkadaşa güzel bir geçirdim ardından haraketlerine devam etti sunucum üzerinden ( toxic or*spu ) etiketi iel ban yedi bağışçılar ban yemed diye bir şey yoktur herkes hata yaptığında banlanabilir. Sert bir şekilde x roleplay ile olan bağlarını kestikten sonra yalan beyabkarında bulunarak markamı kötülemeye çalıştı ve bunu sizlerin form sitesi üzerinden yapıt müşteri memnuniyetinin delilleri ektedir... attığım fotoğraflar müşteri memnuniyetinin kanıtıdır hizmetlerimizden bu kadar memnun olan şahıs ban yedikten sonra bir anda beni dolancırıcılık ile suçluyor ve bunu şişirerek yapıyor kendisinden 640tl para aldım ne eksik ne fazla gerekli dekontları ekte görebilirsiniz papara üzerinden attığı paralar üzerine annesinin veya babasının iş kartından benim bankama 200tl daha atmıştır bunu rolls royls isimli bir araç için yapmıştır aracı para geldiği gibi oyuna eklenmiştir. en altta paylaşacağım şey ise kendisinin akıl sağlığının yerinde olmadığının kanıtıdır geceleri alkol alıp kadınları taciz eden biridir elimde gerekli video ve fotoğraflar mevcut lakin bunları gün yüzüne çıkartmaya gerek yok tek bir ss ile akıl sağlınının yerinde olmadığını anlayabilirsiniz... Sarhoş ve kadın tacizcisi bir insanın markamı bu biçimde kötülemesini kesinlikle istemiyorum ve açtığı konunun derhal kapanmasını istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Developerin sunucuyu patlattıktan sonraki sözleri veri kaybının kanıtıdır

Ekli dosyalar

• Inkedgelen para transferi 1_LI.jpg
    Inkedgelen para transferi 1_LI.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 118
  • Inkedgelen transfer 2_LI.jpg
    Inkedgelen transfer 2_LI.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 99
  • Inkedgelen transfer 3_LI.jpg
    Inkedgelen transfer 3_LI.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 94
  • memnuniyet 2.jpg
    memnuniyet 2.jpg
    56.2 KB · Görüntüleme: 97
  • memnuniyet 3.jpg
    memnuniyet 3.jpg
    64.1 KB · Görüntüleme: 91
  • müşteri memnuniyeti 1.jpg
    müşteri memnuniyeti 1.jpg
    104.1 KB · Görüntüleme: 88
  • Inkedkadın tacizi ve zihinsel problem kanıt 1_LI.jpg
    Inkedkadın tacizi ve zihinsel problem kanıt 1_LI.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Ben XRP nin eski ve V2 nin ilk yetkililerin den -Selahattin yani namı değer -Lut4nic veya Lam Roads sunucuda bulunduğum müddetçe evet elo ile sürtüşmelerimiz oldu hala daha aramız bozuk ancak ben olduğum veya olmadığım zamanlarda sürekli elo'yu takip ediyordum şu zamana kadar ASLA ! user larından gelen parayı sunucu harici bir yere kullanmadı parasını aldığı adamı aldığı gibi ilk rol hatasında banlamadı eğer gerçekten büyük bir rol hatası yaptıysa o zaman banladı yani kısaca eski bir yetkili olarak elo'yu yakından tanıyan biri olarak bu iftiraların asılsız olduğunu beyan eder ve bu iftiraları kınamakla kendimi yükümlü görüyorum

XRP NİN YETKİLİLERİNDEN NAMI DEĞER (THECRUCİAL) ATILAN İTİRAFLAR ASILSIZ BULUNMAKTA HERKES KENDİ İRADESİYLE DONATE ATIYOR KİMİSİ SUNUCUYA DESTEK OLMAK İÇİN KİMİSİ KENDİ ZEVKİ İÇİN BİZLER KİMSEYE DONATE ATICAKSIN DEMİYORUZ TAMAMEN KENDİ İSTEKLERİNE GÖRE ATIYORLAR EVET SUNUCUDA BAĞZI SORUNLAR OLUR SUNUCU PATLATILDI BAĞZI SORUNLAR YAŞADIK VE DONATER'LERİ BİRAZ MAHCUB ETTİK BUNUN FARKINDAYIZ ONLARI TELAFİ ETMEK İÇİN UĞRAŞIYORUZ BUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ BİZLER 200 LİRANIN PEŞİNE DÜŞÜCEK İNSANLAR DEĞİLİZ ÇEREZ PARASI GİBİ GELİYOR VE GELEN PARALAR SUNUCUYA HARCANIYOR 1 KURUŞUNA TENEZZÜL ETMİYORUZ İNSANLARI MAHCUB ETMEMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ KISACA GÖTÜMÜZÜ YIRTIYORUZ AKŞAMA KADAR İNSANLARIN ROL ZEVKİ BÖLÜNMESİN ROLDEN SOĞUMASINLAR KALİTELİ ORTAM YARATMAYA ÇALIŞIYORUZ AMA BÖYLE İTİRAFLAR GELİNCE İNSANLAR YANLIŞ DÜŞÜNCELERE KAPILIYOR SİZLERE SÖYLEYECEĞİM ŞEY KİMSENİN İTİRAFLARINA KULAKLARINIZ DUYMADIĞI TAKTİRDE İNANMAYIN (XRP OYUNCULARIN YÖNETTİĞİ SUNUCU)

Merhaba bu bölümde ve bu forumda forum yönetiminin ilgilendiği şikayet konuları sadece forum üzerinden yapılmış olan alış veriş ve ticaretlere bakılmaktadır.
Örneğin bir paket ve eklenti satın almışsınızdır ve anlaşmada yaptığınız gibi olmamıştır.
Bu açtığınız konu X bir sunucuda Serverin içinden satın alınma ile ilgilidir ve forum aracılığı ile gerçekleşmediğinden forumun bir ilgisi alakası olmadığından bakılmamaktadır. Konu forum dışı şikayetim var kısmında taşınmıştır, konuyu kendi aranızda konuşup çözmeniz gerekmektedir.

Ben XRP yetkililerinden namı diğer Quanble. Sezon 2 açıldığından beri XRP adlı sunucuda yetkililik yapmaktayım. V_Bay denen şahsın donate atmasından tutun araçları oyun içerisinde teslim almasına kadar her türlü olay sırasında teslim alım işlemlerinde bende bulunuyordum. Şahsın kişiliği ve zihniyeti zaten ss lerde gayet açık ve net. Benim extra olarak eklemek istediklerim, şahsın her türlü donate'inin karşılanmasına rağmen her donate sonrasında "bu aracın burası olmammış, araç az basıyor" gibi olaylarla uğraşmaktan yetkili ekibi olarak zaten bıktık. Sonuçta parasını verdi 1 kere yapar 2 kere yapar onu anladım ancak sesli sohbet ortamında bize bağırıp çağırması ve her dakika ticket açıp diğer userlardan ayrı muamele görmek istemesi... Kısacası ona bebek bakıcılığı yapmamızı istedi. Rollerine gelecek olursak kısmi ooc çıkarak rollere giren LA rol düzeyine ayak uyduramayan, fear rp yapmayan, NVL kuralına uymayan bir şahıs tamamen uydurma bir konu açıyor. Bende XRP yetkilisi olarak konunun kapatılmasını istiyorum.

Son düzenleme:
namı değer ??

Şimdi kendi fikrimi söylemek gerekirse burda ki insanların attığı para 1 aylık makina parası bile değil artı olarak sunucu zaten bakıma yeniliğe sürekli giren bir suncu bunu kemik kadro çok iyi biliyor bunu para atan adamda biliyor yani sunucu şuan kapalı diye dolandırma durumu gibi bir şey yok öyle bir şey olsa bu adamlar salakmı 2 kişi dolandırıp sunucuyu kapatsın yapıcak olsak dolandırcağı kadar adam dolandırır öyle kapatır bir konuya daha değinim paranız bu kadar değerli ise para atmayın yani burda 1000 tl atınca kral sadrazam vs olmuyorsunuz boş muhabbet çevirmenini bir anlamı yok para verdim banlandım diyen kişilerde para verince banlanmayacağını sanan kişiler rol hatan varsa banlanırsın bu çok açık bir kural aynı şekilde paran bu kadar kıymetliyse atma kardeşim kimse senin 100 tl ne muhtaç değil 1 günlük kar 1000 tl ha şey diyen olucak asgeri ücret ne kadar e kardeşim asgeri ücretle çalışıyorsan salakmısın para atıyorsun oyuna.

dediğim gibi yalan konusunda çok başarılı bir kişi, beni banladıktan 1 hafta ya kalmadan sunucu patladı. patlatan kişiyi tanıyorum iyi olmuş. daha beteri olsun burda bile yalan söyleyecek kadar LOSER. bi insan. YAZIK KAFANA KARDEŞ. :D ( Gangsta formatıon da bulabılırsınız arkadaşının ne haltlar yediğini.) kendisi ordan cevap bile yazamıyor.

sunucunun patladığı tarihe bile erişimim var kimse burda boş yapmasın. özelliklede sen elo. YADA SCAMMER PRO ÜMSTAD ELO mu demeliydim :D sana tek donate atan ben değildim benim dışında arabasını mekanını vermediğin 10 larca kişi var. gidip kumunda oyna kardeş burası sana fazla :D

+ olarak dc deki yazılar beni manipüle ettiği zamanlar içerisinde aşırı samimim sandıgım dostum olarak nitelendirdiğim yerlerde kullandığım cümlelerdir, kız tacizi sırasında seslide olduğumuzu unutma elo bey. orda gaza getirip kıza böyle yaz şöyle yaz diyen sendin. ve beni tehtidin aynen şöyle olmuştu; BENİ ORTAYA ATMA YOKSA SUNUCUYU UNUT :d komiksin kardeşim. sadece gülüyorum sana.

neyse ben daha fazla sana yanıt vererek kendi kalitemi düşürmek istemiyorum, eksik kanıtlarla burda yine manipüle etmek istiyorsun insanları :d. attıgım donate bile eksik :D komik ve komik reis. harcanıyosun burda valla bak. her gün yaptığın box satışları yeteri kadar P2W içeriyor zaten. 1 gece de eğer o para gelmezse milleti de banlıyorsun bununda herkes farkında :D acaba bu diğer kullanıcı arkadaşlara ne vaadlerde bulundunda senın gotunden ayrılmıyorlar :D seni savunuyorlar :D kesin yetkidir :D para olamaz zaten sen insanları parayla değilde hayatını fıveme adamıs ınsanlara yetkı verıyorsundur. gerçekler değişmez reis. herkes elbet senın ne bok oldugunu anlayacak. bazılarımız anladı da geride kalanlara geçmiş olsun diyorum çok donate atmayın. kaybeden siz olursunuz :D bu adam benim ekibimi bile parayla almaya kalkıştı aq. ben ekibi çekersem bana gelen donatelerden pay verecekmiş :D ya bi sie.

bu sarhoş olayına gelirsek kesinlikle öyle bir durum yoktur elo beni banlamasın diye bütün suçu üstüme aldım LOL.

sunucunun patladığı tarihe bile erişimim var kimse burda boş yapmasın. özelliklede sen elo. YADA SCAMMER PRO ÜMSTAD ELO mu demeliydim :D sana tek donate atan ben değildim benim dışında arabasını mekanını vermediğin 10 larca kişi var. gidip kumunda oyna kardeş burası sana fazla :D
mekanı verilmeyen kişiler tam liste atar mısın?

neyse ben daha fazla sana yanıt vererek kendi kalitemi düşürmek istemiyorum, eksik kanıtlarla burda yine manipüle etmek istiyorsun insanları :d. attıgım donate bile eksik :D komik ve komik reis. harcanıyosun burda valla bak. her gün yaptığın box satışları yeteri kadar P2W içeriyor zaten. 1 gece de eğer o para gelmezse milleti de banlıyorsun bununda herkes farkında :D acaba bu diğer kullanıcı arkadaşlara ne vaadlerde bulundunda senın gotunden ayrılmıyorlar :D seni savunuyorlar :D kesin yetkidir :D para olamaz zaten sen insanları parayla değilde hayatını fıveme adamıs ınsanlara yetkı verıyorsundur. gerçekler değişmez reis. herkes elbet senın ne bok oldugunu anlayacak. bazılarımız anladı da geride kalanlara geçmiş olsun diyorum çok donate atmayın. kaybeden siz olursunuz :D bu adam benim ekibimi bile parayla almaya kalkıştı aq. ben ekibi çekersem bana gelen donatelerden pay verecekmiş :D ya bi sie.
bir gecede para gelmeyince insanları banladığımıza dair kanıtın mevcut mu?

Lütfen Türkçeyi düzgün kullanın.
Yanlış Kullanım: Direk
Doğru Kullanım: Direkt
"Direk" sokakta bulunan direk anlamına gelmektedir.

düzgün yazmayı öğrendikten sonra kişiler hakkında ithamlarda bulunabilirsin diye düşünüyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!