Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şahsıma yapılan direk suçlamalar

12 ye kadar almazsa ban. LOL

Ekli dosyalar

• ?│uyarı-ve-ban-kanalı - Discord 30.12.2021 17_36_47 (2).png
    ?│uyarı-ve-ban-kanalı - Discord 30.12.2021 17_36_47 (2).png
    40.5 KB · Görüntüleme: 23
Türkçe yazmayı ve konuşmayı bilmiyorum diyemiyorsun tabi... :)

12 ye kadar almazsa ban. LOL
Eski yetkilinin ortaya attığı, bir kişi hakkında bahsedilmiş bir olayı nasıl 10 kişiye de aynısı yapılmış gibi varsayıyorsun aklım almıyor. Kanıt diye bahsettiğin şey ise donate işleri ile alakası olmayan sıradan bir yetkili. :D

+olarak sunucudaki yetkililerden bana bu mesajı iletmesini istemiş sonrada engel attırmış :D komik yine... ve bu arada sunucu patlatıldığında yazmış olduğum şeyin tarihine bakarsanız tekrar YALANCI bir şahıs olduğunu anlarsınız. NEYMİŞ EFENDİM BENİM BANIMIN AÇILDIĞI GÜNDEN ÖNCEKİ GÜN SUNUCU PATLAMIŞ la bari burda yalan söyleme la :D bu kadar düşme be kardeşim

Ekli dosyalar

• ð RÊÅÐÝ ? - Discord 30.12.2021 17_41_27.png
    ð RÊÅÐÝ ? - Discord 30.12.2021 17_41_27.png
    101.1 KB · Görüntüleme: 17
  • Alakep.lua - Discord 30.12.2021 17_42_53.png
    Alakep.lua - Discord 30.12.2021 17_42_53.png
    41.3 KB · Görüntüleme: 16
Eski yetkilinin ortaya attığı, bir kişi hakkında bahsedilmiş bir olayı nasıl 10 kişiye de aynısı yapılmış gibi varsayıyorsun aklım almıyor. Kanıt diye bahsettiğin şey ise donate işleri ile alakası olmayan sıradan bir yetkili. :D
sen bu aleme fazlasın kayra eskiden yetkili değildi. donate attımı bilemem ama sonradan yetkili oldu. buda onun yetkili olmadan önceki yazdığı şeyler. tarihlerine bakabilirsin.

Şimdi kendi fikrimi söylemek gerekirse burda ki insanların attığı para 1 aylık makina parası bile değil artı olarak sunucu zaten bakıma yeniliğe sürekli giren bir suncu bunu kemik kadro çok iyi biliyor bunu para atan adamda biliyor yani sunucu şuan kapalı diye dolandırma durumu gibi bir şey yok öyle bir şey olsa bu adamlar salakmı 2 kişi dolandırıp sunucuyu kapatsın yapıcak olsak dolandırcağı kadar adam dolandırır öyle kapatır bir konuya daha değinim paranız bu kadar değerli ise para atmayın yani burda 1000 tl atınca kral sadrazam vs olmuyorsunuz boş muhabbet çevirmenini bir anlamı yok para verdim banlandım diyen kişilerde para verince banlanmayacağını sanan kişiler rol hatan varsa banlanırsın bu çok açık bir kural aynı şekilde paran bu kadar kıymetliyse atma kardeşim kimse senin 100 tl ne muhtaç değil 1 günlük kar 1000 tl ha şey diyen olucak asgeri ücret ne kadar e kardeşim asgeri ücretle çalışıyorsan salakmısın para atıyorsun oyuna.
kral sadrazam olmuyor ama sol taşşağı oluyor 1000 liraya :D bende öyle sanmıştım ama yanılmışım yüce elonun dediği gibi. "İNSANLAR BENİ YÖNETTİĞİNİ SANIYOR AMA BEN ONLARI YÖNETİYORUM HARİKA BİŞEY ASKFDAKFLSJFLSF" paşam bahçesinde oynasın. gördüğüm en tehlikeli insan profili.

bir gecede para gelmeyince insanları banladığımıza dair kanıtın mevcut mu?
neyse dediğim gibi ben sizle daha fazla münaşakaya girmek istemiyorum kaybettiğiniz açık ve baariz şekilde belli elimdeki kanıtlar vs. hepsi gangsta f. adlı dc sunucusundadır isteyen gelip #sunucugömme odasına bakabilir :D !

müşteri memnunıyetının sebebi; EĞER ELOYA YAĞCILIK YAPARSANIZ SUNUCUDA HATRI LAFI GEÇEN BİRİSİ OLURSUNUZ. PARA VE YAĞCILIK BU 2 Sİ ELONUN ZAAFI. :D EVET YANLIŞ DUYMADINIZ EĞER ELONUN 5 GRAMLIK şeyini kaldırırsanız istediğiniz herşeyi elde edebilirsiniz buna RP de tank da dahil !

prenses senin için özene büzene mi yazayım ne istersin ? çay kahve birazda elmalı pasta ? :D
Burada insanlarla medeni bir şekilde tartışmaya çalışıyoruz. Taktığın lakaplara ve üslubuna dikkat edersen sevinirim. Konuyu toparlamak istiyorum. Dolandırıldığını düşünüyorsun, yanlış anlamıyorsam sebebi; donate atıyorsun, araçların verilmiyor(sana göre), ayrıca bu olay 10 kişiye daha yapılıyor (mekan alanlar vs.), sonra sana ban atılıyor. Doğru mu anlamışım?

neyse dediğim gibi ben sizle daha fazla münaşakaya girmek istemiyorum kaybettiğiniz açık ve baariz şekilde belli elimdeki kanıtlar vs. hepsi gangsta f. adlı dc sunucusundadır isteyen gelip #sunucugömme odasına bakabilir :D !
Hiçbir şey kaybettiğimiz yok. Aksine kazandık. Senin gibi low rp (bunu hakaret olarak kullanmıyorum gerçekten öyle) 5-10 kişiyi attık sunucudan iyi de oldu. En azından artık sunucuda her gördüğü kıza yanlayan birileri yok. :D

sen bu aleme fazlasın kayra eskiden yetkili değildi. donate attımı bilemem ama sonradan yetkili oldu. buda onun yetkili olmadan önceki yazdığı şeyler. tarihlerine bakabilirsin.
17.12.2021 de Kayra yetkiliydi bilgin olsun diye söylüyorum. Hala yanlış bilgi vermeye devam... Helal olsun. O mesajda bahsettiğim "eski yetkili" ibaresi şuan için geçerli. Yalan bilgi vermek ve kanıtlarını yanlış kullanmak üzerine düzgün yalan atamıyor ayrıca okuduğunu da anlayamıyorsun. Bunların hepsini aynı anda yapmakta bir başarıdır bence. Tebrik ettim.
Ayrıca sürekli Caps Lock açık şekilde yazmazsan sevinirim.

Burada insanlarla medeni bir şekilde tartışmaya çalışıyoruz. Taktığın lakaplara ve üslubuna dikkat edersen sevinirim. Konuyu toparlamak istiyorum. Dolandırıldığını düşünüyorsun, yanlış anlamıyorsam sebebi; donate atıyorsun, araçların verilmiyor(sana göre), ayrıca bu olay 10 kişiye daha yapılıyor (mekan alanlar vs.), sonra sana ban atılıyor. Doğru mu anlamışım?
DEDİĞİM GİBİ KESİNLİKLE CEVAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM, VERMEYECEĞİMDE. HAYIRDIR ELODAN SONRA SEN Mİ FAUNDER OLDUN ? kendisi yazamıyor mu ? burda sana cevap verme zorunluluğum yok. elonun köpekliğini yapmaya devam et.

17.12.2021 de Kayra yetkiliydi bilgin olsun diye söylüyorum. Hala yanlış bilgi vermeye devam... Helal olsun. O mesajda bahsettiğim "eski yetkili" ibaresi şuan için geçerli. Yalan bilgi vermek ve kanıtlarını yanlış kullanmak üzerine düzgün yalan atamıyor ayrıca okuduğunu da anlayamıyorsun. Bunların hepsini aynı anda yapmakta bir başarıdır bence. Tebrik ettim.
Ayrıca sürekli Caps Lock açık şekilde yazmazsan sevinirim.
sallarken biraz yavaş salla git kayraya sor :d elimizde 150 tane kanıt var hangisini atacağımızı şaşırdık. neyse kısaca en haklı sizsiniz tamam siz hiç dolandırmıyorsunuz falan filan. konu kapandı tamam mı güzellik. istediğin oldu biz haksızız :D herkes bundan sonra yoluna baksın önüne gelenede dev. permi verip sunucuyu emanet etmesin, bi kez patlasa ne yaparız :D.

DEDİĞİM GİBİ KESİNLİKLE CEVAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLİM, VERMEYECEĞİMDE. HAYIRDIR ELODAN SONRA SEN Mİ FAUNDER OLDUN ? kendisi yazamıyor mu ? burda sana cevap verme zorunluluğum yok. elonun köpekliğini yapmaya devam et.
Yüksek ihtimalle yazdıklarımı idrak edemedin. Anlayışla karşılarım, senin gibi biri için normal. Evet cevap vermek zorunda değilsin ancak virgülden sonraki kısmı "veremeyeceğim çünkü konuştukça haksız konuma düşüyorum ve bunu fark ediyorum" diye düzeltirsen güzel olur. Founder demeye çalışmışsın galiba, hayır Founder olmadım. Kendisi istese yazar belki ama senin gibi biriyle uğraşmak istemiyordur. Benim bolca vaktim var ve senin gibilerin kudurduğunu görmek, saçma sapan kanıt iddiaları ortaya attığını, kudurduğu için sürekli iftiralar attığını görmek hoşuma gidiyor. Eğleniyorum hatta. Ayrıca kimsenin köpekliğini yaptığım yok. Senin gibi cahil bir insanla eğleniyorum sadece.

noluyo la

abi yedek dionuz paket gitti die ağlıyonuz

sunucu içindeyken sunucu müq diyen kişilerin burda sallamasını izlemek çok güzel ya tam çekirdek kola yapmalık yer

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!