Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [RELEASE] Karpuz, üzüm toplayıp, işleyerek satma (Yan meslek)

• Konbuyu başlatan cylex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 104
  • Görüntüleme 30K
Öncelikle eline sağlık üzüm kara para veriyor normal paraya nasıl çevirebilirim?

DF
bunu slotlu envanterede uyumlu yaparsan çok güzel olabilir ?

DF
Maksimum üzüm ve şarap miktarını nasıl ayarlıyabilirim ?
Birde şarap yaparken arada bir E çıkmıyor disce uyumlu hale getirdim anlattıgın gibi.

DF
Merhaba , alanın merkezinde e ye basıp kenara gidip, tekrar içeri dönüp e basarak ve bunu tekrarlayarak, karpuzu 3 saniye yerine saniyede 1 toplayabiliyoruz, animasyon falan koyarak nasıl fixleyebiliriz.

DF
Bende sunucuma kurdum her üzüm toplamayı denediğimde cmd [script error] cylex_yanmeslek ....... hata veriyor çözümünü bilen var mı

DF
Sunucuma kurdum hata alıyorum hatanın fotosu ektedir yardımcı olabilecek arkadaşlar buradanda yazabilir ama görmemin kolaylaşması açısından ! Aurel#0666 discordum

DF

Ekli dosyalar

• resim_2020-10-14_212135.png
    resim_2020-10-14_212135.png
    43.2 KB · Görüntüleme: 23
Sunucuma kurdum hata alıyorum hatanın fotosu ektedir yardımcı olabilecek arkadaşlar buradanda yazabilir ama görmemin kolaylaşması açısından ! Aurel#0666 discordum
SQL'i düzgün okuttuğundan emin misin?

DF
Dostum şu hatayı alıyorum yardımcı olurmusun

DF

Ekli dosyalar

• hata 1.jpg
    hata 1.jpg
    18.5 KB · Görüntüleme: 23
  • hata2.jpg
    hata2.jpg
    10.3 KB · Görüntüleme: 21
Toplamaya Gittiğimde E Tuş İbaresi Gelmiyor Bir Yere Entegre mi Etmem Gerek Dİsc Paket İçin?

DF
Toplamaya Gittiğimde E Tuş İbaresi Gelmiyor Bir Yere Entegre mi Etmem Gerek Dİsc Paket İçin?
Hocam 3. Sayafada Disc sisteme nasıl entegre işlerini yapabileceğiniz yazıyor ve Database kısımına ''limit'' olanları ''weight'' olarak değiştir.

DF
Karpuz toplamada sıkıntı var karpuz toplanmıyor ve şarap satınca kara para gelmiyor.

DF
Hata Alıyorum ama birisi ilgilenebilir mi

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!