Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım eph-queue | ,teker teker dalın abi...` | ilk public release'im.

mehmetefeerkan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
marlboroghini
Oyuncu sayınız, stream boyutunuz, ve network kullanımınız çok ise, oyuna girerken oldukça yüksek ağ kotası yiyen oyuncuların teker teker sunucuya girerek ağda daha az yük yaratmasını sağlamak için açık kaynaklı bir script yazdım. Entegrasyona vs. açık.

Tek işlevi var abi tekrar söylüyorum. Milletin aynı anda oyuna girip sunucunun (CPU ve Ağ bakımından) içinden geçmesinde engel oluyor.
ÖZELLİKLE SUNUCUSU YENİCE BÜYÜYEN VE büŞmods GİBİ BÜYÜK KIYAFET PAKETLERİ OLANLARA TAVSİYEMDİR, BİR YERDEN SONRA HOSTİNG FİRMANIZ ÇOK AĞ KULLANIYORSUNUZ DİYE CAZ YAPABİLİR!
En son oyuncunun girmesinin ardından belli bir zaman bekleme vs. güncellemeler getireceğim ileride. Ondan sunucununzda aktif ve sürekli olarak bunu kullanacaksanız gözünüz repoda olsun.
Bu kadar basit bir script için gereksiz detaylı bir dökümantasyon da hazırladım. Scripti diğer scriptlerle exportlar yoluyla entegre edebilirsiniz, dökümantasyonda bunlardan bahsediyorum zaten.
İleride çıkaracağım tüm scriptler için bu dokümantasyonlardan hazırlarım zaten.

Her yazdığım script gibi bu script te ingilizce (sadece deferral mesajlarını forum için türkçe yaptım.)

Vatana millete ilk public scriptim hayırlı olsun.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!