Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Raider Dolandırıcılık LTD. Şti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlbatracZ

?????????
FT Kullanıcı
Discord
'Yusuf - AlbatracZ #0212
İlk önce belirtmeliyimki fivemturk.com da Key satışları tamamen yasaktır. Fakat harici alacak olan kişiler için bu konuyu açıyorum ve başıma gelen olayı anlatıyorum.

@Raider adlı kişiden önceden key almıştım, fakat konu key ile alakalı değil, Zaten harici olarak sakın bu adamdan almayın 2 günde 1 keyleriniz patlar.

Raiderle anti cheat için anlaştık neyse parası zaten verilmişti, Bana FYAC olan kendi anti cheatını attı fakat benim sunucumda NPC ler olduğu için anti cheata ayar çekemiyorduk kilitli olduğu için script. Ben bunu bu arkadaşa belirttiğimde ise yeni anti cheat yaptıklarını 1 hafta içerisinde cevap vereceğini söyledi. Ben bu arkadaşa 3 gün sonra yazdım cevap yok hiçbir şekilde, 12 gün oldu hala cevap vermedi ve artık dolandırıldık yani. Bu nedenle Raider den şikayetçiyim.

Gerekli kanıtlar ise burada.

38174 38175 38176

Raider Raider Açıklama bekleniyor sağlamış olduğun anticheat hizmeti ile alakalı.

Merhabalar, kişi benden key almıştı fakat biliyorsunuz ki herkes de olduğu gibi bende de bir anda patreon taraflı kapatılma olasılığı vardı, ve bir anda keyler suspend edilince arkadaşa anticheat sağlamak istedim fakat, kendisini başında da uyardım bu koruma sistemi npc bazlı sistemlerde calışmaz altyapı ona göre uyarlandı, biraz beklemen gerek diye fakat kendisi 10 günün sonun da bu tarz bir konu acmış, olayın başı fivem patreon key' dir elimde olan birşey değildir anticheat sağlıyalım demekteki amacım ise mağdur bırakmamaktır, fakat kendisi beklemeyi tercih etmeyip olayı carpıtmayı tercih etmiştir.

Merhabalar, kişi benden key almıştı fakat biliyorsunuz ki herkes de olduğu gibi bende de bir anda patreon taraflı kapatılma olasılığı vardı, ve bir anda keyler suspend edilince arkadaşa anticheat sağlamak istedim fakat, kendisini başında da uyardım bu koruma sistemi npc bazlı sistemlerde calışmaz altyapı ona göre uyarlandı, biraz beklemen gerek diye fakat kendisi 10 günün sonun da bu tarz bir konu acmış, olayın başı fivem patreon key' dir elimde olan birşey değildir anticheat sağlıyalım demekteki amacım ise mağdur bırakmamaktır, fakat kendisi beklemeyi tercih etmeyip olayı carpıtmayı tercih etmiştir.

Kişiye uzun günler boyunca (10) cevap vermediğiniz için bu şekilde bir konu açıldığını farzediyorum 10 gün boyunca bir kişiye gerekli cevabı vermediğiniz için dolandırılmış olduğunu düşünebilir zaten forumda key satışı vs yasak olduğundan ve anticheati direkt olarak almadığından kişi forumu sadece bu konu dolaylı yoldan ilgilendirmektedir.

Bir kişiyi 10 küsür gün cevapsız bırakırsanız, dolandırılmış sayacaktır kendisini fakat zaten dolandırmış bulunmaktasınız.

Raider Raider adlı kişinin daha fazla adamı dolandırmaması için forumdan uzaklaştırılmasını arz ederim Sado Hardware

Forumda key satışı , alışı yasaktır. Dolaylı yoldan anticheat konusunu etkilemektedir , Raider Raider mağduriyet karşılayacak mısınız anticheat konusunda ?

Mağduriyetini anticheat ile karşılayabilirim fakat istekleri, imkansız npcleri kapatması durumun da anticheat sorun yaşatmayacaktır, veya bir süre beklemesi gerekmektedir, suspend edilen keyin benim ile alakası yoktur, yenilemek icin tekrar almak istediğim de ise parayı cekip hesabı tekrar banlamıştır, sistem o yüzden beklediğim bir şey değildi.

Mağduriyetini anticheat ile karşılayabilirim fakat istekleri, imkansız npcleri kapatması durumun da anticheat sorun yaşatmayacaktır, veya bir süre beklemesi gerekmektedir, suspend edilen keyin benim ile alakası yoktur, yenilemek icin tekrar almak istediğim de ise parayı cekip hesabı tekrar banlamıştır, sistem o yüzden beklediğim bir şey değildi.

Dediğim şeyler imkansız değil, hala mağdurum ve Para iadesi verirseniz konu burada kapanır.

Raider Raider müşteriniz para iade'si istemektedir.

Konu key konusu olduğundan konu kilitlenmiştir.

Key satışı & alışı forum üzerinde yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!