Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ücretsiz) ZOMBİ PAKET (güvenerek aldığım raider ın paketi )

aynen kanka çok büyük insansın :D ayrıca kim söyledi sana bi bok bilmediğimi millete dogglylik yapacağına az kafanı çalıştır
offfffffffff bide kendini racon kesiyo sanıyo ya koparsın
Dalga geçiyorum seninle hala çırpınıyorsun garip
ve evet yaptığın elde tutulur bir iş yok
unknown.png

DF
aynen kanka çok büyük insansın :D ayrıca kim söyledi sana bi bok bilmediğimi millete dogglylik yapacağına az kafanı çalıştır
Normal şartlarda bu konuya yorum yazmayacaktım fakat, bu senin 2'nci saldırgan tutumun eğer bir şeyler bildiğini söylüyor ve karşındakini köpek yerine koyabiliyorsan, ya güvendiğin bir şeyler olmalı ya da aptal olmalısın, eğer ilk söylediğim isen discord üzerinden ulaş üstün yeteneklerini merak ediyoruz. S1NGLE S1NGLE

DF
Dalga geçiyorum seninle hala çırpınıyorsun garip
ve evet yaptığın elde tutulur bir iş yok
unknown.png
QWCIGWQCJW hala üste çıkmaya çalışıyor kopuyorum a*k fotoyu zaten ben attım konustugumuz grupta neden bahsediyon sen kido

DF
Normal şartlarda bu konuya yorum yazmayacaktım fakat, bu senin 2'nci saldırgan tutumun eğer bir şeyler bildiğini söylüyor ve karşındakini köpek yerine koyabiliyorsan güvendiğin bir şeyler olmalı ya da aptal olmalısın, eğer ilk söylediğim isen discord üzerinden ulaş üstün yeteneklerini merak ediyoruz. S1NGLE S1NGLE
normalde bende yorum yapmayacaktım konuya fakat sattıgın paketi kurmayı bilmemen şaşırttı beni yine 2. kez oldu :D

DF
normalde bende yorum yapmayacaktım konuya fakat sattıgın paketi kurmayı bilmemen şaşırttı beni yine 2. kez oldu :D
Konuyu bilmeden yorum yapman da beni bir okadar şaşırtıyor kişi bunların bilinçinde olarak satın alıyor zaten, kac kere denk geldiğin beni alakadar etmiyor boş boş konuların altına yorum yapıp drama cıkarıyorsun, daha sonra yanımdaki insanlara köpeksin gibi lakaplar takıyorsun, ben hala ilk sorumun cevabını alamadım, hangisi olduğunu sen seç ya bana ulaş kendini kanıtla, ya da laflarının altında ezil daha da yorum yapmayacağım.

DF
Konuyu bilmeden yorum yapman da beni bir okadar şaşırtıyor kişi bunların bilinçinde olarak satın alıyor zaten, kac kere denk geldiğin beni alakadar etmiyor boş boş konuların altına yorum yapıp drama cıkarıyorsun, daha sonra yanımdaki insanlara köpeksin gibi lakaplar takıyorsun, ben hala ilk sorumun cevabını alamadım, hangisi olduğunu sen seç ya bana ulaş kendini kanıtla, ya da laflarının altında ezil daha da yorum yapmayacağım.
konuyu bilip bilmemem farketmez uzun süredir senle çalışıp alışveriş yaptımmı yapmadımmı? her alışverişimin ( key dışında) sıkıntılı oldugunu söylebilirim. yetenek kanıtlama konusuna gelirsek kimseyle sidik yarıştırmaya ihtiyacım yok dramayada ihtiyacım yok sadece gerçekleri söylüyorum.

DF
konuyu bilip bilmemem farketmez uzun süredir senle çalışıp alışveriş yaptımmı yapmadımmı? her alışverişimin ( key dışında) sıkıntılı oldugunu söylebilirim. yetenek kanıtlama konusuna gelirsek kimseyle sidik yarıştırmaya ihtiyacım yok dramayada ihtiyacım yok sadece gerçekleri söylüyorum.
mı ayrı kınık
madensuyu.png

DF
İftira atmazsan sevinirim şuan çalışmış olduğum paket bu dedim birkaç özellik sizede ekleyebiliriz dedim yalan konuşmazsan sevinirim
ya dostum fazla yalan koktu burası anladınmı zamanında aynısını banada yaptın 350 ye anlaştık yaptığın paket pvp altyapısı ve bom boş tu hiçbişi çalışmıyordu bide yalvardın 100 lira bari ver okadar uğraştım dedin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!