Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım RAC V3 - KALE GİBİ ANTİCHEAT - ACIK KAYNAK

• Konbuyu başlatan Raider
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 4K

Raider

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, öncelikle biliyorsunuz ki v1-v2-v3 olarak cok fazla sürüm cıkarttım, fakat FYAC bunlardan cok farklı geliştirildi v3 temeli herzaman olduğu gibi örnek alındı, fakat duydum ki yaptığım işi gene baltalamaya calışanlar olmuş, hatalarım olmuş olabilir fakat, bugüne kadar ücretsiz-ücretli paylaştığım sistemler üzerinden kimseye zarar vermedim, kişi ile bir sorunum var ise kendisiyle, farklı yollardan cözdüm, olayı uzatmaya gerek yok saygılarla RAC v3, biraz eski ama kale gibi, VCAC altyapısı ve cok daha iyi hali, bazı rakiplerim kodları kopyalayıp kendine sistem de yapmış olsa bile, FYAC onların her zaman 2 adım ilersin de olmaya devam edicektir, iyi kullanımlar

NOT : %100 korur gibi bir sözüm yok, eğer FYAC müşterisi olur iseniz %99 gibi bir sonuç veriyorum.

Geliştirici olduğum sistemler:
- v14-anticheat
- v16-anticheat
- RR_Anticheat
- RAC v1
- RAC v2
- RAC v3
- FYAC+

Özellikler:

- Polis dışın da, kamu ya atarsa hile ban!
- Patlatmaya calışır ise ban!
- Yasaklı NPC Cıkartır ise ban!
- Yasaklı Tuşlar
- Yasaklı Silahlar
- Blacklist Objeler
- Özel Triggerlar ( Engelli )
- Menü inject 100+ ( Engelli )
- Silah hasarını değiştirir ise ban

Son düzenleme:
Mert yine her zamanki gibi millet yararlansın diye FREE veriyor. adamsın çiçeeem ?

Mert yine her zamanki gibi millet yararlansın diye FREE veriyor. adamsın çiçeeem ?
İsmini değiştirip, parayla satıcaklar ya da bu v4 en son sürüm diye, milleti kandırıcaklar ama azıcık kodlarından anlayan tanıtım konusu, ile alakalı olmadığını anlar :

Güzel gözüküyor paylaşım için teşekkürler

allahtan open source obfus olsa indirmezdim key felan çekiyorsundur xd

Cıxtaks AC nasıl iyi mi Mert? Her yerde reklamını görmeye başladık.. ckskskdka

Gayet Başarılı o_O çin seddi maşallah

Başarılı ve düşünceli bir hareket eline sağlık :)

Güzel olmuş elinize emeğinize sağlık şimdi hileciler düşünsün​

Başarılı paylaşım, ellerinize sağlık.​

Merhabalar, öncelikle biliyorsunuz ki v1-v2-v3 olarak cok fazla sürüm cıkarttım, fakat FYAC bunlardan cok farklı geliştirildi v3 temeli herzaman olduğu gibi örnek alındı, fakat duydum ki yaptığım işi gene baltalamaya calışanlar olmuş, hatalarım olmuş olabilir fakat, bugüne kadar ücretsiz-ücretli paylaştığım sistemler üzerinden kimseye zarar vermedim, kişi ile bir sorunum var ise kendisiyle, farklı yollardan cözdüm, olayı uzatmaya gerek yok saygılarla RAC v3, biraz eski ama kale gibi, VCAC altyapısı ve cok daha iyi hali, bazı rakiplerim kodları kopyalayıp kendine sistem de yapmış olsa bile, FYAC onların her zaman 2 adım ilersin de olmaya devam edicektir, iyi kullanımlar

NOT : %100 korur gibi bir sözüm yok, eğer FYAC müşterisi olur iseniz %99 gibi bir sonuç veriyorum.

Geliştirici olduğum sistemler:
- v14-anticheat
- v16-anticheat
- RR_Anticheat
- RAC v1
- RAC v2
- RAC v3
- FYAC+

Özellikler:

- Polis dışın da, kamu ya atarsa hile ban!
- Patlatmaya calışır ise ban!
- Yasaklı NPC Cıkartır ise ban!
- Yasaklı Tuşlar
- Yasaklı Silahlar
- Blacklist Objeler
- Özel Triggerlar ( Engelli )
- Menü inject 100+ ( Engelli )
- Silah hasarını değiştirir ise ban
xd

başarılı paylaşım ellerinize sağlık discord dm bakarsanız bide çok muhterem geçer teşekkürler..​

Güncel

Güncel

Teşekkürler paylaşım için +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!