Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RAC v2 - Yüksek Düzey Optimize Koruma Sistemi.

• Konbuyu başlatan Raider
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

Raider

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba iyi forumlar, yeni cıkardığımız RAC v2 sistemi hakkında ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum
Daha öncelerde de bellirtiğim ve bir türlü algıyı kıramadığım icin tekrar belirtmek istiyorum, altyapı tam olarak bana ait değildir ben şuanki sistemin
%40 geliştirme ve client taraflı gereksiz harcamasını önledim, önceki harcama değeri 0.01ms olmasına rağmen 8.40 KiB+ bir harcaması vardı yani bu da sunucunuz da ciddi gereksiz FPS kaybı demek, ekstra olarak geliştirilmeye açık olduğu icin kendim hileleri tek tek deneyip eklemeler yaptım, fakat her anticheat satıcısı gibi %100 sonuç vermiyorum, %99.9 da vermiyorum ama şunun garantisini veriyorum, hilecilere ciddi bir duvar sunucunuza trollemeye gelen maymunlardan kurtulursunuz diyorum, örnek gelip oyuncularınızı hapse atmaya calıştığın da başarısız olup ban yiyecek, veya silah alıcak fakat hem loga düşücek hem de üstünden silinecek, vb şeyler mevcut ekstra
Patlama hasarları kapalı ve patlama anın da o işlemi yapan kişiyi hem banlıyor hem de discord adresinize log gönderiyor, siz olmasanız da sunucunuzu koruyacak sistemlerden bahsediyorum, umarım gereksiz atışmalar olmaz :)

LeventHAN LeventHAN ile başladığımız bir projedir.
Satın Almak icin : ! Raider#0031

Credits:
SoHeil - VCAC

22193

DF
Son düzenleme:
Merhaba, öncelikle iyi satışlar dilerim. İkinci olarak sanırım altyapı bana ait değil diye bir ibarede bulunmuşsunuz. Sanıyorum ki Vice City AC 'in altyapısını kullanıyorsunuz sahibine credit verip github linkini paylaşmanız konunuzu daha güzel hale getirecektir.

DF
Başarılı bir sistem. Başarılarınızın devamını dilerim.

DF
+Rep En iyi Anticheatlerden birisi OsmanlıRP Olarka Kullanıyoruz Ve Memnunuz

DF
Eulen menü ile anti cheati denediğimde, hilenin premium menüsünü inject ettiğim an ban yemiştim. Emeğinize sağlık güzel bir proje ?

DF
vMenu ve benzeri şeylere erişebilen yetkililerin logları ve ekran görüntüleri artık gelmiyor bypass özelliği eklendi yetkilileri görmezden geliyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!