Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [Güncellendi] RAC v1 - Anticheat Orta Düzey Ücretsiz Anticheat

• Konbuyu başlatan Raider
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 11K

Raider

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar iyi forumlar, RAC v3 olarak cıktığımız proje de altyapı değiştirme kararı aldık kodların tamamı olmasa da bir kısmını paylaşma gereği duydum, sistem RAC v1 olarak geciyor, yasaklı silahı alan kişiyi logluyor ve üstünden silahı siliyor, örnek INSERT gibi bir hile tuşuna basıldığın da log gönderiyor.
Bu kısma eklemeler yaparak korumayı artırabilirsiniz fakat sistem değil elleriniz calışıcak :)

Kod:
 if IsControlJustReleased(0, 121) then

Discord :
Hilelerden sıkıldın mı? daha yüksek koruma ve destek mi istiyorsun : TIKLA

NOT : Emek hırsızlığını önlemek icin sadece server.lua kısmı şifrelenmiştir, sebebi ise sağda solda ben yaptım herşeyi bana ait diye omuzlayanları engellemek.

/herkesirevle yazarak ölü olan herkesi canlandırabilirsiniz.
22369

DF
Son düzenleme:
Sorunsuz bir şekilde çalışıyor demi? ellerine sağlık bu aradaa

DF
Merhabalar, konunuza sadece 12 saatte bir güncel çekebilirsiniz.

DF
Peki buna vir kod ekleyip mesela /ekran 1 yazıldıgında id 1 numaralı oyuncunun ekranını alıp atsa süper olmazmı ?

DF
resimler siyah oluyor nasıl çözebilirim Raider Raider
< burdan güncel sürümünü indir düzelmesi lazım eğer düzelmiyorsa görüntüsünü aldığı hilecinin ekran ayarların da bir problem vardır, üstüne yasaklı silah alıp kendinde dene fakat tam veya pencereli mod da olmasına dikkat et, veya giriş ekranın cok fazla html olduğu icin oyun icersindeki basic fonksiyonların doğru calışmıyor olabilir, giriş ekranını değiştirmeyi de deneyebilirsin.

DF
Raider Raider diğer arkadaşlarımın ki geldi benimki siyah ekran sanırım bende sorun teşekkürler

DF
Merhabalar iyi forumlar, RAC v3 olarak cıktığımız proje de altyapı değiştirme kararı aldık kodların tamamı olmasa da bir kısmını paylaşma gereği duydum, sistem RAC v1 olarak geciyor, yasaklı silahı alan kişiyi logluyor ve üstünden silahı siliyor, örnek INSERT gibi bir hile tuşuna basıldığın da log gönderiyor.
Bu kısma eklemeler yaparak korumayı artırabilirsiniz fakat sistem değil elleriniz calışıcak :)

Kod:
 if IsControlJustReleased(0, 121) then

Discord :
Hilelerden sıkıldın mı? daha yüksek koruma ve destek mi istiyorsun : TIKLA

NOT : Emek hırsızlığını önlemek icin sadece server.lua kısmı şifrelenmiştir, sebebi ise sağda solda ben yaptım herşeyi bana ait diye omuzlayanları engellemek.

/herkesirevle yazarak ölü olan herkesi canlandırabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 22369
başkasının anticheatine ismini yazıp ben yaptım bazı yerleri şifrelim demek mi en sevdiğim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!