Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ra1der_carcolor | Random Araç Boyama Sistemi

Dostum githubumda ki repolari incelersen bu scriptin zaten ne kadar gereksiz oldugunu anlarsin fakat kimse benim yazdigim seyi kendim yazdim diye paylasamaz 3 satirda olsa 3000 satirda olsa fark etmez.Bende fivemi biraktim full stack web developer olarak devam ediyorum fakat yazdigim bir seyin direk kendininmiş gibi paylasilmasi ve bu konunun kapatilmamasi cok sinir bozucu dostum.Ayrica bu arkadasa zamaninda o kadar karsiliksiz yardim etmeme ragmen bana gelip burda kudurmuşsun gibi seyler diyemez maalesef o yuzden sinirimi maruz gör.
Dostum evet benzerlik varmı var. Ancak herkesin yapabileceği sadece basit şu kısımlar alınmış gibi.

59048

59049

Ki zaten şu zamandada kimsenin bu tarz satırları kendi yazıcağını düşünmüyorum. Herkes bir scriptten bulup yapıştırıyor ancak geri kalan kısımları kendisi yazıyor ve zaten bu kısımlar hariç hiç bir kısımın senin scriptindeki ile uzaktan yakından alakası yok. Zaten bu kısımlarda bulunmayacak kısımlar değil. Gereksiz bir linç girişimi içerisinde bulunduğunu düşünüyorum. Bu arada raider knkm +rep.

Dostum evet benzerlik varmı var. Ancak herkesin yapabileceği sadece basit şu kısımlar alınmış gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 59048

Ekli dosyayı görüntüle 59049

Ki zaten şu zamandada kimsenin bu tarz satırları kendi yazıcağını düşünmüyorum. Herkes bir scriptten bulup yapıştırıyor ancak geri kalan kısımları kendisi yazıyor ve zaten bu kısımlar hariç hiç bir kısımın senin scriptindeki ile uzaktan yakından alakası yok. Zaten bu kısımlarda bulunmayacak kısımlar değil. Gereksiz bir linç girişimi içerisinde bulunduğunu düşünüyorum. Bu arada raider knkm +rep.
Raider knkm +rep yazın tüm yazdiklarini acikliyor aslinda ama yinede sana cevap vericegim ne kadar yandaş bir yorum olsa da ?. 2. attigin sste ki kod main bir kod,scriptin calisma prensibi bunun sayesinde calisiyor digerleri ıvır zıvır zaten.Ayrıca fikir,kod satirlarinin bile ayni yerlerde olmasi,kod düzeni,yazış şekli bunlarin hepsi tesadüf olamaz maalesef yandaş dostum.

Zaten kodumu övmüyorum 2.sste ki kod tamamen spagetti bir kod fakat bunu bile alip direk benim diye paylaşmak... Üzülüyorum sadece

Arkadaşlar konu altında daha fazla tartışmayın lütfen

Günceli çaküyrüm

Güncel

Mağarayı aydınlatmak bazen nedense boş geliyor.

+rep

çalıntı ke güncel ke

+up (Konu başlığının sonuna "GÜNCELLENDİ" ekleyebilir misiniz?)

+

QBCore halini de guncelledim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!