Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [RELEASE] LEAKTAN TOPLAYIPTA MILLETE PARAYLA ANTI CHEAT SATAN RA1DER PREMIUM ANTI CHEAT :) KsoX FARKI

• Konbuyu başlatan ksox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 3K

ksox

Üye
FT Kullanıcı
MERHABALAR BUGUN RA1DER ARKADASIMIZIN LEAKTAN TOPLAYIP MILLETE PARAYLA SATTIGI SOZDE PREMIUM OLAN ANTI CHEATI PAYLASCAM ARKADASA PARA VERMEYIN CUNKU LEAK SCRIPTI KENDISIIDE SOLEDI SS I DE VAR YANI BOŞ BOŞ PARA VERMEYIN ALIN BURDA BELEŞ

18518 18519

[ ]

GULE GULE KULLANIN RICA EDIYORUM BOLE EMEK HIRSIZLARI VE BELES SCRİPTİ DUZENLEYIP SATAN ARKADASLARA PARAYI KAPTIRMAYIN

çok yararlı bir paylaşım olmuş

18521 18522
Evet öncelikle konuşmanın devamını paylaşmak istedim. Anti cheat sistemimizin çok eski bir halini paylaşmışsın :) Müşterilerimize güncellenmiş halini satıyoruz ve herhangi bir sıkıntıda ilgileniyoruz. Ancak güncellenmemiş eski halini forumda paylaşıp üstüne bir işe yaramıyor dedikten sonra kendi serverinde bunu kullanman çok gülünç bir durum :)

Ekli dosyayı görüntüle 18521Ekli dosyayı görüntüle 18522
Evet öncelikle konuşmanın devamını paylaşmak istedim. Anti cheat sistemimizin çok eski bir halini paylaşmışsın :) Müşterilerimize güncellenmiş halini satıyoruz ve herhangi bir sıkıntıda ilgileniyoruz. Ancak güncellenmemiş eski halini forumda paylaşıp üstüne bir işe yaramıyor dedikten sonra kendi serverinde bunu kullanman çok gülünç bir durum :)
resden sonra stoplanır rahat ol ha bide hesabına çift faktörlü doğrulama koy istersen bida çalmıyım pardon çalınmasın bide her gördüğün yerdeki lua execauterlara tıklama yine çalınır söylim

bi
Ekli dosyayı görüntüle 18521Ekli dosyayı görüntüle 18522
bir bakmışsın ötüken birdaha patlamış

ksox baba sunar yazmayı unutmuşsun

Banı nasıl açıyoruz denemek için rpg aldım banlandımda şimdi banımı açamıyorum ban listdende sildim açılmadı beyazliste ipmu falan attım düzelmedi

MERHABALAR BUGUN RA1DER ARKADASIMIZIN LEAKTAN TOPLAYIP MILLETE PARAYLA SATTIGI SOZDE PREMIUM OLAN ANTI CHEATI PAYLASCAM ARKADASA PARA VERMEYIN CUNKU LEAK SCRIPTI KENDISIIDE SOLEDI SS I DE VAR YANI BOŞ BOŞ PARA VERMEYIN ALIN BURDA BELEŞ

Ekli dosyayı görüntüle 18518Ekli dosyayı görüntüle 18519

[ ]

GULE GULE KULLANIN RICA EDIYORUM BOLE EMEK HIRSIZLARI VE BELES SCRİPTİ DUZENLEYIP SATAN ARKADASLARA PARAYI KAPTIRMAYIN
Aferin zamanında spoofer dileniyordun :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!